PDA

Zobacz pełną wersję : domino - ostrzezenie?



Aponax
13-06-09, 22:11
witam ,
koles o niku domino wystawił posta o kupno SAA
tutaj macie posta ostatni temat :
http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=12970&page=7

"kupie 1000tabletek metki ruskiej xD"
moim zdaniem - ban dla tego pana :]

puma007
13-06-09, 22:18
widze ze jest nas coraz wiecej,nie robie nastepnego tematu,podpisuje sie sogiem

Sosna91
13-06-09, 22:33
może o taką metke mu chodziło, zbiera czy coś i chce 1000 ;]

http://gfx.efotek.pl/images/bo9nwfkkg53tnti00fq.jpg

Aponax
13-06-09, 22:38
hmm ,metka lososiowa ?? mogł isc do sklepu miesnego i kupic a nie zydzi tutaj na forum ^^>

luo
13-06-09, 22:44
heh, rzeczywiście on ostatnio sobie na wiele pozwala..

Aponax
14-06-09, 12:06
widze ze mod/admin nie zrobil nic w tym kierunku !!! chociazby usuneli by tego posta ...

puma007
14-06-09, 12:19
widze ze mod/admin nie zrobil nic w tym kierunku !!! chociazby usuneli by tego posta ...

Tak jak wspomnialem w temacie sts i narazie sie to sprawdza,wiec doszedlem do wniosku ze na forum weszla nowa kultura,a mianowicie moze jechac po forumowiczach jak po gownie,a nikt na to nie zwroci uwagi,mozna robic wszysko co jest nie dozowlone a nikt sie nie doczepi,pewnie regulamin juz zmienili i grzela pierwszy go przeczytal,a my robimy z tego taka afere,,,hgehehhehehe nie no zal

hans1237
14-06-09, 12:28
jestem za,koles ostatnio co napisał posta o mecie to myslałem ze padne na pysk,jakiś maniak metanabolu szkoda ze smarkacz.

Aponax
14-06-09, 12:33
jak ja napisalem posta (za smiech ...) to zaraz ostrzezenie (slowne - ale jest) a koles nagannie lamie regulamin jak grzela czy domino i nic ?

slim shady
14-06-09, 12:34
Każdy moderator zajmuje się swoim działem, więc prosze nie mieć pretensji do modów że nie dają ostrzeżeń w nie swoich działach

ps. Domino juz jest zbanowany

3ndriu
14-06-09, 14:31
Panowie każdy dział ma swojego / swoich moderatorów którzy są odpowiedzialnie za "utrzymanie czystości" i moim zdaniem nie ma co im się wcinać w robotę, niech każdy się zajmie sobą, a moderatorzy i admini niech nagradzają dobrych ludzi, a złych niech karzą na roboty społeczne.

To moje zdanie na ten temat, niech każdy zajmie się sobą w pierwszej kolejności.

Aponax
14-06-09, 14:46
no to pokaz mi moderatora w dziale - sprzet do siłowni ??
marbo raczej nie ma ochoty bawic sie w czyszczenie forum z zbednych postow w jego dziale - zreszta pisalem do niego przedwczoraj o inna sprawe a do dzis nie odpisał

slim shady
14-06-09, 15:02
Marbo jest moderatorem działu i jest to dział w dużej części komercyjny

3ndriu
14-06-09, 19:01
no to pokaz mi moderatora w dziale - sprzet do siłowni ??
marbo raczej nie ma ochoty bawic sie w czyszczenie forum z zbednych postow w jego dziale - zreszta pisalem do niego przedwczoraj o inna sprawe a do dzis nie odpisał

W tym dziale dzieją się największe cyrki ... Chyba mnie nie do końca zrozumiałeś.