PDA

Zobacz pełną wersję : co z czym połaczyc ?help



bartek01
13-06-09, 20:03
witam proszę o rade otóż trenuje już niecały rok i chciał bym zacząć jeść odzywki zakupiłem taki zestaw carbo,białko,kreatyna.hmb,l-glutamina,argi power,leucetyne stack pytanie mam które w/w suplementy stosować najpierw i które łączyć ze sobą

KowalX
13-06-09, 21:28
witam proszę o rade otóż trenuje już niecały rok i chciał bym zacząć jeść odzywki zakupiłem taki zestaw carbo,białko,kreatyna.hmb,l-glutamina,argi power,leucetyne stack pytanie mam które w/w suplementy stosować najpierw i które łączyć ze sobą

carbo po treningu
20min po treningu białko ,przed snem
leucyna przed treningiem
kreatyna 30min przed treningiem i po treningu
glutamina rano + leucyna

po skończonym cyklu weź się za argi power i hmb

zostałeś odpicowany ;)

slim shady
13-06-09, 21:50
carbo mozna pić jeszcze podczas treningu
kreatyne brałbym rano i po trening po 5 g, a w dni nietreningowe jedną porcję 5 g
glutamine 5 g przed snem
argi power przed treningiem
leucyne przed i po treningu
hmb bym dokupił tak żeby starczyło co najmniej na 3 miesiące ciągłego stosowania
białko według braków w diecie

Cielu7
13-06-09, 22:10
Ja odradzam picia carbo podczas treningu ponieważ wystąpi wyrzut insy po czym nastąpi jego spadek i złe samopoczucie lepiej dodać na koniec treningu razem z białkiem.

slim shady
13-06-09, 22:24
banan załatwi sprawe ;)

niewula
13-06-09, 22:36
moim zdaniem carbo to troche lipa no ale cóż twoj wybor , co do brania argi power to ja bym kowalix bral przed treningiem a nie po cyklu, takie moje zdanie

KowalX
13-06-09, 22:53
po cyklu dobre z hmb na potrzymanie i pociągnięcie dalej następny miesiąc,ale i twój sposób ok kwestia wyboru ;)

bartek01
14-06-09, 07:22
dzięki wielkie za pomoc na pewno się rady przydadzą i dostosuje do nich pozdro

MolderDist
14-06-09, 21:49
banan załatwi sprawe ;)

Banan raczej nie załatwi sprawy.

Tutaj chodzi oto, aby wypić carbo, które "uruchomi" insuline, a ta się wtedy zajmie aminokwasami i resztą, którą dostarczymy po treningu - banan tego nie zrobi, za wolno się trawi.