PDA

Zobacz pełną wersję : 17 miesięcy regularnie



BoloYeung
11-06-09, 17:43
http://boloyeung86.wrzuta.pl/obraz/8Cv54ifhvN2/hpim2099
http://boloyeung86.wrzuta.pl/obraz/648LVtRTOew/hpim2100
http://boloyeung86.wrzuta.pl/obraz/6LMqjSxoZw0/hpim2101
http://boloyeung86.wrzuta.pl/obraz/741nFJROnjK/hpim2104
http://boloyeung86.wrzuta.pl/obraz/6OBBYLsFvuI/hpim2106
http://boloyeung86.wrzuta.pl/obraz/5W65V9wf0R6/hpim2108

Special Thanks fallenursus

lovelas69
11-06-09, 17:47
elegancko

slim shady
11-06-09, 17:57
ekstra ;) co brałeś ?

dzbanekzwd
11-06-09, 17:57
mi to wygląda na 2,5-3 lata stażu. ale jak to prawda ze 17msc to jestem pod wrażeniem.

luo
11-06-09, 18:12
super;)

hans1237
11-06-09, 18:26
fajnie nawet bardzo,co wbijałes ciekawego?

skajłoker
11-06-09, 18:52
wsumie gośc ma swój wiek po 20stce jest napweno to nie musiał wbijać nic mógł takie coś zrobić w 17miechów co innego jakby miał 16lat hehe

BoloYeung
11-06-09, 19:07
hans1237 slim shady cyklon zrobiony od kwietnia 10 strzałów Deki greckiej , teść 15 strzałów i 100 tab mety holenderskiej

ćwicze od 17 roku zycia ale z przerwami wyglądało to tak ze dwa miesiace poćwiczyłem półroku przerwy i tak sie to jakos ciągło od stycznia 2008 wziołem sie ostro za siebie duzo pieniedzy wydane na odzywki no i cyklon który właśnie skończyłem mój następny cel to nabrać więcej masy

hans1237
11-06-09, 19:26
no i to kulturka cykl widze,ładnie poszło widze ze nie zalewa cie koks i dobrze

Rynju
11-06-09, 19:27
a dane w profilu aktualne? bo chyba w kablu wiecej jest niz 41

BoloYeung
11-06-09, 19:28
w łapie aktualnie 42

Rynju
11-06-09, 19:30
a widzisz ;) jest roznica, no ladnie przyznaje caloksztalt sie prezentuje :)

BoloYeung
11-06-09, 19:36
Rynju dzięki mój następny cel to nabrać więcej masy i na wadze skoczyć do 90 aktualnie waże 80 kg

hans1237
11-06-09, 19:40
mi do 90 brakuje 3 kilo ale juz mam nowy cel 95kg do sylwestra

hans1237
11-06-09, 19:47
a pytanie co do fotek........sa na pompie?

magic_key
11-06-09, 19:49
no zajebiscie :)

BoloYeung
11-06-09, 19:50
na pompie są te na których się swiece reszta przed treningiem

hans1237
11-06-09, 20:00
oka,fajnie naprawde jest dobrze!!!!a nastepny cykl>????pewnie taki bedzie wiec z ciekawosci

Rynju
11-06-09, 20:01
ja bym dal deka + prop + wino + jakis dlugi ester :)
i bedzie te 90kg :)
Wazne bys zachowal proporcje bo 10kg rozlozone na inne partie niz brzuch to jest bardzo duza roznica, kolosalna (chyba ze wiecej w nogi)

hans1237
11-06-09, 20:12
ja bym dał deka+enan ....... wino+prop albo bez wina

Aponax
11-06-09, 21:49
oma +deka+ na koniec prop (aby lepiej zejsc z omki)+wins (sucha lepsza masa nakoniec cyklu + na poczatek meta kick start do tego moze clen i efa ^^. BTW. klatke popraw bo slabiutka (moze tak sie mi tylko wydaje)
a za biceps sog leci ^^

BoloYeung
12-06-09, 14:59
narazie będe starał sie na odrzywkach utrzymać moze uda sie cos przybrać zobaczymy kreatyna + dextroza w poniedziałek jade po jakiegos geinera a cykl zrobie kiedy bedzie napływ gotówki bo narazie kasa na to nie pozwala niestety

fallenursus
12-06-09, 15:54
o fpizde biceps Ci sie rozdwaja?! masakra! predyspozycja genetyczna na miazge jesli takie cos Ci wychodzi, no chyba ze to jakies swiatlo sie odbija :)
Mowilem ze nie zaleje? :whistle:

Niezapomnij jesc tak samo jak na cyklu bo bedzie placz.Jeden dzien wiecej odpoczynku sobie zrob. treningi staraj sie tak samo intensywnie jak na cyklu,wiem ze bedzie ciezko. ale zalatw sobie efredyne,lub clen,pomoze na to i rowniez antykatabolik.

Faken bravo.

ehh jak ja bym chcial byc w twoim wieku :)

JOB WELL DONE!

BoloYeung
12-06-09, 17:11
arus1991 przed cyklu było tak
bic przed 40 po 42
waga przed 73 po 80
to sa te parametry które wiem napewno ale cykl naprawde dał mi wiele i jestem z niego zadowolony ciągnołem go niecałe dwa miesiące

BoloYeung
12-06-09, 17:21
fallenursus co do jedzenia to jade na tym samym dziennie ryż nabiału tez duzo kefiry jogurty serki itp

fallenursus
12-06-09, 17:27
fallenursus co do jedzenia to jade na tym samym dziennie ryż nabiału tez duzo kefiry jogurty serki itp

to gites ja tylko [przypominam zebys takie same duze ilosci bialka wcinal jak na cyklu, bo ci miecho opadnie. 95%amatorow takich jak my otym zapomina.Dlatego maja duze spadki.

xxmłodyxx
13-06-09, 08:49
ładnie to wyglada..ja bym cos na siłe walną bo 120 przy takim wyglądzie to mało...no i masa..dół klatki bym poprawił ale to juz twoje ciało i rób co chcesz...sog poszedł

sebojas
19-06-09, 11:38
A ja mam pytanie, ile masz zamiar lat żyć po tych koksach !!? przestań brać te świństwo puki pora bo Ci wszystko padnie serducho i reszta, i na dodatek zgłupiejesz bo się w głowie pierdoli od tego !!! chujostwa !!

dominator875
19-06-09, 11:44
zamknijj sie!

sebojas
19-06-09, 11:54
Ci co biorą koks moim zdaniem mają nie po kolei w głowach !!!!! siły nie macie i wytrwałości w tym co robicie i dlatego to świństwo bierzecie !!!!

dominator875
19-06-09, 12:00
a co Ty kur... wiesz na ten temat,dopoiero co sie na forum pojawiles i juz kozaczysz?co Cie obchodzi czyjes zdrowie?co Ty matka jego jestes?koks jest po to zeby go brac.Kazdy robi co chce!masz 17 lat i tak mowisz,slyszalem wielu co mowili nigdy koksu!i co?biora!sam tak mowilem.Dorosniesz to Ci sie gadka zmieni.Najpierw troche poczytaj a pozniej sie wypowiadaj.
Apropos sily =>jesli twierdzisz ze chlopcy na testosteronie nie maja sily to w bledzie jestes.Nie wiesz dlaczego dana osoba siega po doping i co chce osiagnac.

sebojas
19-06-09, 12:07
skończ, koks jest dla głupich !!!! jak już mówiłem, i co on ci da a za 20 lat będziesz jak flak wyglądał a tu o to chodzi żeby przez całe życie jakoś wyglądać, ja mam 17 lat i więcej rozumu od ciebie bo jeśli bierzesz te gówno do paszczy to znaczy że wog. nie myślisz i nie wiesz jakie tego są konsekwencje apropo flaka xD nawet 40-stki nie dożyjesz prawdopodobnie jeśli to bierzesz!!!

dominator875
19-06-09, 12:13
prosze...zamilcz...przynajmniej na dzis clap

Someone
19-06-09, 12:21
Dominator to Ty zamknij morde ;)
Nakoksujesz sie i bedziesz mial flaka a w wieku 40 lat bedziesz wrakiem. Zeby cos osiagnac trzeba byc wytrwalym w swoich dzialaniach, dazyc do wymarzonego celu, a gdy go osiagniesz bedziesz mial 100% satysfakcji ze jest w tym jedynie Twoj pot i Twoj trud. Koniec.

dominator875
19-06-09, 12:25
bo co mi zrobisz?kierujesz sie opinia ktora nasuwja media.
uwierz mi ze koks nie jestnajgorsz rzecza wymyslona przez ludzi.

Someone
19-06-09, 12:27
To wez od razu sobie strzel w leb, po co sie koksic i pozniej umrzec? Uwierz mi, znam ludzi ktorzy brali i im napewno nie zazdroszcze ;) Wiec nie mow ze nie mam o tym pojecia.

sebojas
19-06-09, 12:28
nie jest najgorszą rzeczą ale jest głupotą a nie mógł byś bez niego ćwiczyć??? po co to bierzesz??? powiedz Mi

NeverLetGo
19-06-09, 12:29
Panowie wyluzujcie!!! sam jestem przeciwnikiem koksu (nie mylić z columbianą :D ) ale...

kazdy dokonuje własnego wyboru! kazdy wie jakie może mieć z tego korzyści

kosztem jakich konsekwencji...!!!!!!!!!

obecnie sport wyczynowy opiera się na dopingu, ale robią to profesjonaliści...

każdy leci swoim torem i niech każdy też o nim sam decuduje :)

równie dobrze mogłaby pójść ściema, że ćwiczy na sucho - szacunek za efekt! bo "koksować" też trzeba umieć...

pozdro 600 (dla wytrwałych) :smile:

dominator875
19-06-09, 12:34
nie jest najgorszą rzeczą ale jest głupotą a nie mógł byś bez niego ćwiczyć??? po co to bierzesz??? powiedz Mi

sog niechcacy mi sie wcisnelo...kto powiedzial ze biore?napisalem to?chce osiagnac wiecej niz to co teraz i wiem ze niebawem nadejdzie ten moment.
a w leb sam sobie strzel bo przeciez i tak kiedys umrzesz.

sts
19-06-09, 12:37
koniec tematu

sebojas
19-06-09, 12:39
no wiadomo że umrę to jest normalne ale na pewno nie miał bym zamiaru umierać w wieku 40 lat!!! po koksach, dopóki bierze się to to jest oki a przestajesz i chu*, po tobie. Ludzie po koksach nawet do miotły się nie nadają !! ;D, chcecie to se bierzcie ale to jest nie sprawiedliwe wobec tych którzy tego nie biorą !!!

lovelas69
19-06-09, 12:42
:twisted:
Wyjątkiem są ludzie, którzy startują w zawodach, ma to jeszcze jakiś sens bo inaczej nic by nie osiągnęli.
Dla amatorów zbędne jest to świństwo i szkoda zdrowia...
Dominator i nie mów mi, że jak dorosnę itp. to zmienię zdanie...
już dawno powiedziałem koksom NIE

P.S Każdy ma swój rozum, jak chcą to niech biorą :smile: ich zdrowie, ich sflaczały penisek :D i małe jąderka :smile:

sebojas
19-06-09, 12:49
no !! teraz się zgodzę lowelas69 , ale mogli by nie brać i również zawodowcy bo to jak powiedziałem nie sprawiedliwe wobec tych co tego nie biorą ;p

dominator875
19-06-09, 12:51
po co wogole walkujemy temat co byl na forum milion razy?robcie co chcecie

slim shady
19-06-09, 13:22
sebojas (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=14494) skończ wypisywać w każdym temacie że koks zabija, każdy sam sobie obiera drogę, nie bierzesz to dobrze i nie truj tym wszystkim dupy bo nie zmienisz świata
Dominator troche łagodniej reaguj

Koniec tematu

BoloYeung
19-06-09, 14:39
slim shady wszystko się zgadza , szanuje ludzi którzy ćwiczą bez dopingu ale jak dlamnie to jeden z wielu sposobów naprawde dobry , na stanie sie lepszym dla siebie i innych . Co do tych negatywnych opiń na temat SSA to więcej mitów i spekulacji niż prawdy a osoby korzystające z SSA brzydzą sie np dragów oraz nie korzystają z alkoholu (uzywek które nie dość ze negatywnie wpływają to i w przeciwieństwie do dopingu uzależniają )

KowalX
19-06-09, 15:06
slim shady wszystko się zgadza , szanuje ludzi którzy ćwiczą bez dopingu ale jak dlamnie to jeden z wielu sposobów naprawde dobry , na stanie sie lepszym dla siebie i innych . Co do tych negatywnych opiń na temat SSA to więcej mitów i spekulacji niż prawdy a osoby korzystające z SSA brzydzą sie np dragów oraz nie korzystają z alkoholu (uzywek które nie dość ze negatywnie wpływają to i w przeciwieństwie do dopingu uzależniają )

,a doping nie uzależnia ;) ?

skajłoker
19-06-09, 15:38
kiedyś pojechałem na obóz wtedy dopiero zaczynałem ćwiczyc na siłce spotkałem tam takiego typka był ratownikiem 2 lata starszy ode mnie zajebiście dopakowany na rzezbie kaloryfer taki ze szok:) no a ja kurde wyglądałęm przy nim marnie okaząło sie ze brał jakies koksy i akurat przez wakacje przestał ćwiczyć tylko pływał ja wróciłem do domu mineły 2 lata dopakowałem sobie fajnie on nie ćwiczył tylko pływał:) kumple po 2 latach pojechali na ten ośrodek i był tam dalej ratownikiem możecie sobie dopowiedzieć jak wyglądał....:)

BoloYeung
19-06-09, 15:45
KowalX możesz czuć głód bycia większym ale nie głód brania dopingu deki czy teścia tak jak np alkoholik czuje głód albo wódy albo piwa , ćpun albo fety albo maryski i uzależnia sie od tego ale zaden środek dopingowy CIe nie uzalerzni ;)

KowalX
19-06-09, 16:03
KowalX możesz czuć głód bycia większym ale nie głód brania dopingu deki czy teścia tak jak np alkoholik czuje głód albo wódy albo piwa , ćpun albo fety albo maryski i uzależnia sie od tego ale zaden środek dopingowy CIe nie uzalerzni ;)

To właśnie nałóg psychiczny nawet w takim filmie jak biger...(wszyscy wiedzą,o który chodzi)doskonale to widać na końcu.
Nie wypowiadam się na temat szkodliwości ,bo o tym każdy wie i każdego jest to wybór.
Co do brania leków dlatego podaje się je gdy jest się chorym ,a nie w pełni zdrowia gdyż powodują efekty uboczne.I nie przytaczajcie mi np witamin C z osławionego filmu ,bo trzeba jej naprawdę mieć w nadmiarze.A leki na receptę mają ten minus ,że efekty uboczne są w małych ilościach,ale nieraz ryzykuje się podając je gdy nie ma wyjścia(wiadomo im większe dawki, dłuższy czas podawania szkodliwość jest większa).I nie mówcie ,że nie mam o tym pojęcia ,bo połowa moich kumpli jeździ na koksie mój wujek sam przepisuje sterydy ludziom po wypadkach w rehabilitacji.
ps.
Nic nie mam do ludzi co biorą i mam do gdzieś czy to robią ,ale nie przytaczajcie głupich argumentów.
A do drugich mam nadzieję ,że nie kopcicie fajek mówiąc o szkodliwości sterydów.I nie przesadzajmy z tym ,że ktoś ledwo dożywa do 40roku życia.

KowalX
19-06-09, 16:16
Jaki flak ?jak będzie ćwiczył nie będzie żadnym flakiem ,a na starość to każdy nim będzie.

Ludzie na koksie też ciężko trenują więc trochę niektórzy przesadzają...
Pójście na łatwiznę na koksie owszem ,ale tylko jak się bierze w początkowym okresie. Niektórzy biorą koks by przekroczyć pewne granice ,których na czysto nie da się przekroczyć oczywiście w swoim czasie ,bo i są tacy co idą na tym na łatwiznę dlatego nie osądzajcie ludzi o których nic nie wiecie.Chyba ,że tu wszyscy tacy idealni.Każdy ma jakiś cel w życiu i każdy poniesie konsekwencję swoich wyborów.

lovelas69
19-06-09, 16:24
metanabol 20mg dziennie w leczeniu szpitalnym - lek podawany w wyniszczeniu leczy nie zabija

daremne te przykłady, mowa o ludziach zdrowych, którzy pakują w siebie soki etc.

hans1237
19-06-09, 18:02
HEJA teraz widze dopiero temat,temat do dupy bo juz było nawracanie na bożą droge 100razy!!!! wiec sebojojas czy tam ktos -daruj sobie prawie morału bo itak padniesz jak mucha bo juz masz przerost głupoty w głowie wypisując takie rzeczy,mamy w d.... ogólnie co o koksie sądzisz wiec juz tak sie nie rzucaj,pojecia nie masz to raz,a dwa to naczytałes sie w google i cwaniakujesz.

sebojas
19-06-09, 18:08
moje zdanie jest takie i odnosi się do tych którzy stosują doping ! wiecie że się oszukujecie i nie macie naturalnej siły, a czy to jest fajnie pomyśleć sobie "o kurde żebym nie wziął koksu to bym był na pewno słabszy od np. kumpla z siłki który nic nie bierze, zastanówcie się nad swoim losem bo jak np. ja nie mógł bym tak siebie oszukiwać !!! nie dał bym rady:]

KowalX
19-06-09, 18:57
Co ty gadasz mam zioma co po koks sięgnął dopiero jak cisnął 150kg na płaskiej.I wiele siły miał naturalnej.W tej chwili ćwiczy 11lat i nie idzie na łatwiznę ;) .Nie wszyscy sięgają po koks jak podnoszą 80kg na serie ;).

ciaastek91
19-06-09, 19:04
sebojas zaraz powiesz mi, ze sportowcy jak koks laduja, to potem nie startuja w zawodach, bo boja sie o swoje sumienie, ze osiagneli dobry rezultat dzieki dopingowi :(

sebojas
19-06-09, 19:11
zresztą koniec tematu ;p kto bierze to będzie brał kto nie bierze to może nie będzie brał mam nadzieję i na tym koniec !!!bo już nawet nie mam sił o tym pisać xD rozwalacie mnie koksy xDDD hahaha ;DDDDDD

KowalX
19-06-09, 19:16
tak żeby nie było ,nigdy nie brałem koksu ;)

pzdr

sebojas
19-06-09, 19:22
tak żeby nie było ,nigdy nie brałem koksu ;)

pzdr
wierzę na słowo:happy:

skajłoker
19-06-09, 21:55
jak dla mnie to akurat w jego przypadku za wczesnie zaczął bo mógł to zrobić na sucho wiadomo chcesz mieć więcej jak 44 w kablu chcesz przekroczyć pewną wage musisz zacząć brać ale tutaj jak dla mnie za mały staz na koks ale twój wybór obyś cieszył sie tym jak najdłużej

slim shady
20-06-09, 02:11
wróćmy do oceniania zdjęć kolegi ;)

Pero
20-06-09, 04:05
Co do kolegi jeśli mogę tak powiedzieć, to jakie były ćwiczenia na brzuch?Bo widze że kaloryfer bardzo fajny :) A jeśli chodzi o koks to miałeś jakieś typowe objawy po tym?Choćby jeśli chodzi o przyrodzenie?Fotki ogólnie fajne, biceps zajebisty i plecki niezłe, pozdrawiam.

fallenursus
20-06-09, 07:12
no Bolo, zatrzesles forum, pospolite ruszenie forumowiczow ktorym jeszcze jajka nie opadly :)

znieczulica
21-06-09, 11:49
Naprawde nieźle clap , widziałem dużo gorszych po 4 latach pakowania...

BoloYeung
22-06-09, 10:06
Pero z przyrodzeniem zadnego problemu nie ma co do skutków ubocznych to pare syfków wyskoczyło na ryju ale po Clomidzie reszta bez zmian

thomas_figo
17-07-09, 22:09
bardzo ladnie.napewno omki nie bylo?super rzezba.

BoloYeung
22-07-09, 10:19
bardzo ladnie.napewno omki nie bylo?super rzezba.

omka dopier będzie ;)

fallenursus
22-07-09, 16:17
omka dopiero z niego zrobi ziomka.... :P
ps. sry Bolo ze nie odpowiedzialem na priv. zapomnialem :) jak juz bedziesz zamawiac mial to sie zglos ,sklecimy cos dobrego tak zeby z 10kg easy bylo :)

BoloYeung
24-07-09, 10:14
omka dopiero z niego zrobi ziomka.... :P
ps. sry Bolo ze nie odpowiedzialem na priv. zapomnialem :) jak juz bedziesz zamawiac mial to sie zglos ,sklecimy cos dobrego tak zeby z 10kg easy bylo :)

ok dzięki , cykl juz nie długo ;)

kedar_s
04-11-09, 23:15
Góra może być tylko szkoda, że nuszki jak patyczki :(

metadon
05-11-09, 13:25
Góra może być tylko szkoda, że nuszki jak patyczki :(
teee...archeolog:twisted:
pokaż Twoje!!:lol:

STINGER
15-11-09, 13:09
bardzo ładny wygląd

adonis18
15-11-09, 13:39
no ładny, ale przy tej "suplermentacji" to i tak szału nie ma. chyba rzeczywiście dopiero omka zrobi z ciebie ziomka :evil:

robisz bolo przedramiona? bo jakoś odstają od reszty
i gdzie te kulasy?

elo

BoloYeung
15-11-09, 14:13
przedramie od niedawna nawet się troche poprawiło zobacz sobie w dziele Nasze Relacje pt : SŁAWA ! ! !

aro340
06-01-10, 15:28
chciałbym mieć taką sylwetke:) pełen szacun ;D jak na 17 miechów i suple