PDA

Zobacz pełną wersję : Deka, Oma, Meta, Cetabon co tutaj jeszcze dolozyc?



harold83
11-06-09, 12:59
Siemanko oto moj cykl:

Deka DB pharma: 1-10tydzien 2xtyg po 200mg
Omka: 2-12tydzien 1xtyg 250mg
Meta DB pharma: 1-4tydzien 10-30mg dziennie
Cetabon: 6-9tydzien 20mg dziennie

Aktualnie jestem w 8 tygodniu i chyba to co najlepsze juz za mna:/ Zakupilem juz testosteron iranski Enanthate 250mg Trenabolon z DB pharma nie mam pomyslu jak to wszystko polaczyc czy czekac az skoncze ten cykl troche przerwy i zacza cos znowu? Czy moze dodac to jakos zmyslnie do tego? Co myslicie? Dodam jeszcze ze chodzi mi glownie o dobra jakosc miesnia a nie "zalanie sie"

Mam 187cm wzrostu, waze 110kg, obw ramion 46,5, pasa 100,5 mysle ze to wystarczy

Czekam na konkretna pomoc od konkretnych ludzi, jesli sie na tym nie znasz to poprostu nie dodawaj nic w tym poscie od siebie. Z gory dzieki za podpowiedzi POZDRO i NIECH MASA BEDZIE Z WAMI:smile:

lg team
11-06-09, 13:50
nie wiem kto ci doradzil takie doawkowanie ale zle to zrobil przez co ty juz nie czujesz cyklu,

dalsze babranie sie w tym nie ma sensu,

koncz cykl i nastepny rob z glowa a nie sluchaj jakichs pseudo doradcow

harold83
11-06-09, 14:01
Mozesz jasniej? Dawki za duze? Za male? Jakis srodkow? Przerwac czy czekac do konca? Ile odczekac przed nastepnym? Co wziac? I jakie i kiedy odblok do tego co zarlem

fallenursus
11-06-09, 15:02
Mozesz jasniej? Dawki za duze? Za male? Jakis srodkow? Przerwac czy czekac do konca? Ile odczekac przed nastepnym? Co wziac? I jakie i kiedy odblok do tego co zarlem

o lol? jaki ii kiedy odblok? jaja se z powaznych ludzi robisz?naladowales w siebie kupe sieta z beznadziejnych dawkacg co wogole sie nie czyma qpy.
hcg+clomid kup jesli jeszce tego nie masz.Powinienes wiedziec jak sie to bierze.

lg team
11-06-09, 15:11
ten cykl powinien byl wygladac tak:

1-4 meta
1-10 deka
1-10 omo
8-13 wins

dawki pod twoja wage powinny wygladac tak

deka 400-600mg week,
omo 500-750mg week
wins w sumie ok ale dodalbym +2tbl
meta 30-40mg ed

jak chcesz jeszcze uratowac cykl sa dwa wyjscia:

1) omke koncz rowno z deka a wins ciagnij do 13 tyg ale zwieksz o 2-3tbl i dopiero clom na pct, hcg mozesz zaczac walic w 10-11 tyg,

2) jak chcesz dalej leciec z sokiem to w 10tyg konczysz wszystko, robisz 2 tyg off w czasie ktorego ladujesz hcg 2500jm e3d + 100mg clomu ed na noc + 80mcg clenu ed i po 2 tyg zaczynasz leciec dalej np tren + prop + np oxa,

ht
11-06-09, 19:01
zorbilbym odblok odczkeal i polecial krotkimi. tak jak lg prop tren wino/oxa. do tego aero dietka.

harold83
11-06-09, 19:53
ten cykl powinien byl wygladac tak:

2) jak chcesz dalej leciec z sokiem to w 10tyg konczysz wszystko, robisz 2 tyg off w czasie ktorego ladujesz hcg 2500jm e3d + 100mg clomu ed na noc + 80mcg clenu ed i po 2 tyg zaczynasz leciec dalej np tren + prop + np oxa,


Pasuje mi ta opcja tylko teraz kilka kolejnych pytan:
1. Kiedy dokladnie zaczac hcg? I ile w sumie przyjac strzalow? I jak to zrobic zeby przyjac 2500jm bo o ile dobrze pamietam to w roztworze po zmieszaniu jest 5000jm i zawsze przyjmowalem calosc:/

2.piszesz "clomu" masz na mysli clomid?

3. Co to jest "clen"? clenbutelor?

4. ---//--- "oxa"?


Z gory dziekowa!

harold83
11-06-09, 20:08
zorbilbym odblok odczkeal i polecial krotkimi. tak jak lg prop tren wino/oxa. do tego aero dietka.


Sadzac po tym jak pisze lg i po jego profilu wnosze ze zna sie na rzeczy wiec bede sie trzymal jego rad a co do aerobow to przynajmniej 3x w tygodniu je wykonuje plus/lub biegam po 4km wolnym tempem (ze wzgledu na serducho) i jest ok, na poczatku cyklu mialem 106cm w pasie wiec powoli spada a sylwetka mimo ze mniej "obszerna" to bez koszulki zdecydowanie lepiej sie prezentuje, dodam jeszcze ze 50cm w rece to nie jest dla mnie zaden problem ale liczy sie jakosc tego miesnia a dopiero przy 46 zaczela mi sie pokazywac mapa zyl i staram sie systematycznie zwiekszac obw-dobrej jakosci miesnia a nie worka z woda:lol:

harold83
11-06-09, 23:14
Jesli chodzi o oxandrolon to trochce drogo wychodzi i nie mam pewnosci czy bedzie 100% dobry, myslalem o szybkim "zbiciu" i podpatrzylem z podklejonego:

1-6tyg tren 75mg e2d
1-6tyg testosterone propionate 100mg e2d

Oba srodki z DB pharma bo sprawdzona firma tylko ze cos jeszcze do tego bym wszamal, myslalem o primabolanie ale podobno nie bierze sie go do tak krotkich cykli..Wiec co myslisz lg? Moze ten cetabon jeszcze do tego? Jest sens?

lg team
12-06-09, 08:05
co do hcg - mieszasz roztwor 5000 naciagasz polowe z tego i masz 2500 do bicia a drugia polowe do osobnej strzykawki i chowasz do lodowki, i na jeden strzal masz dawke 2500jm e3d, no a wyjdzie ci tyle zebys przez 2 tyg bil, mozesz zaczac juz w ost tyg cyklu nawet czyli w 10tyg zaczac i bic przez 2 tyg jeszcze 11 i 12 tydzien,

clom to clomid, 2tbl przez 2 tyg (11 i 12 tydz) przed snem, clen to clenbuterol,

no oxa wychodzi drogo, no ale taka cena to nie nowosc akurat,

codo dalszego cyklu, proponowalbym tren + prop + mozna skonczyc winkiem ale dalbym desme 50mg e2d,

1-6 tren 75mg e2d
1-8 prop 150-200mg e2d
4-9 wins 50mg e2d

i pieknie to wszystko wychodzi,

harold83
12-06-09, 10:29
Ok w takim razie w 10tyg koncze i zaczynam odblok, powiedz mi tylko jesczze dlaczego akurat z desmy a nie cetabon? Przeciez po tym trenie i propie bede jak sito:yawn:

lg team
12-06-09, 10:55
ja lecialem taki cykl i mam sie dobrze ;-)

http://e-kulturystyka.info/showthread.php?t=12890

daj wins inj bo juz lykales 17-aa, a na druga ture musialbys zwiekszyc i tak o co najmniej 2tbl cete wiec lepiej dac inj bo przynajmniej oszczedzisz ukl.trawienny i tylko watroba dostanie nie co po dupie,

vold
12-06-09, 23:09
Jeśli chodzi o dawki to bardzo bym chciał wiedziec który to cykl bo to bardzo ważne a nie doczytałem, no chyba że przeoczyłem.

PS: oxa z DB dziła ok, osobiście teraz biore .

lg team
13-06-09, 10:33
jak pamietam lecisz anap + susp + tren + prop bodajze,

i chcesz nam powiedziec ze dodales teraz oxe i twierdzisz ze przy takim combo i tak krotkim czasie przyjmowania oxy (underowej zreszta) na pewniaka twierdzisz ze ta oxa dziala i ty ja czujesz...?

kazdy kto ma leb na karku i cokolwiek sie zna nigdy w to nie uwierzy heh...

harold83
13-06-09, 14:30
Jesli chodzi o cykl to pierwszy w tym roku a wale co roku od 3lat i przynajmniej 1 na rok

vold
13-06-09, 20:57
jak pamietam lecisz anap + susp + tren + prop bodajze,

i chcesz nam powiedziec ze dodales teraz oxe i twierdzisz ze przy takim combo i tak krotkim czasie przyjmowania oxy (underowej zreszta) na pewniaka twierdzisz ze ta oxa dziala i ty ja czujesz...?

kazdy kto ma leb na karku i cokolwiek sie zna nigdy w to nie uwierzy heh...



no trudno, i jeszcze leciało npp, propa jeszcze nie ma na oxa 2 tyg dopiero,

podkład testo narazie prolo, potem przejście na propa ale dawka lajtowa, tren miał dojść do 150mg eod ale raczej nie dojdzie bo teraz prawie 100mg a mocz za bardzo krwisty, troche wydygałem,

suspe dośc wczas zakończyłem , injekcje co 2 dni sa jebniete, napewno juz tego nigdy brał nie będe,

ale to nie temat o mnie, ja nie przechwalam się bo mniue to wli i robie to dla siebie dlatego nie opisuje tego cyklu bo jakos mnie to nie rajcuje.

vold
13-06-09, 21:43
a tak przy okazji: oxan z DB :

http://images43.fotosik.pl/143/038f385c04f73286med.jpg (http://www.fotosik.pl)

lg team
13-06-09, 21:52
to nie zmienia faktu ze w zaden sposob nie potwierdziles dzialania rzekomo stosowanej oxy tylko ponownie wklepales jakis belkot + nikomu nie potrzebne foto,

vold
13-06-09, 21:54
Ja działanie osądzam bo zdecydowanie zwiększonej sile i do niczego innego ten srodek nie jest mi potrzebny, a co do foty lubie jak jest kolorowo :)