PDA

Zobacz pełną wersję : Mam pytanie co do dawkowania



bartek145
16-12-06, 13:23
Witam
Mam pytanie jak i ile dawkowac "Vitalmax monohydrate Creatin" tego mam 500g oraz "Olimp dextro juice" tego mam 1.5 kg oraz okolo 1 k bialka z Ostrowi WPC.
Prosze o pomoc.
Tu jest moj plan treningowy.


Poniedzialek -Klatka
Wyciskanie klasyczne 12-10-8-6
Wyciskanie na skosnej 10-10-10-10
Wyciskanie hantli 4 x 10-12

Wtorek-basen

Sroda-triceps,biceps
Zaczynam od trica bo przeczytalem gdzies ze tak niby lepiej
Wyciskaniesztangi zza glowy na lezaco(francuz) 12-10-8
Porecze 12-10-10
Wyprostowywanie reki w opadzie 10-10-10

Modlitewnik 12-10-8-6/7
Prostym gryfem na stojaco 12-10-8
Hantle na przemian 12-10-10


Czwartek-barki
Wyciskanie sztangi zza karku 12-10-8
Podnoszenie sztangi na prostych rekach przed siebie 12-10-8
Podnoszenie sztangi do brody 12-10-8
Unoszenie hantli przed siebie 10-10-10

Piatek-Koszykówka

Sobota-Plecy, basen
Drazek w szerokim uchwycie 8-8-8-8
Podnoszenie sztangi w opadzie do klatki 12-8-8
Podnoszenie sztangi w opadzie(nie wiem jak sie to nazywa:P ale mam gryf w rogu sciany
i ciezary na jednej stronie na srodku lapie i podnosze do klatki:P) 12-8-6
Basen

Niedziela- regeneration


Pozdro

Kacper
16-12-06, 13:38
Kreatyne przez pierwsze 5 dni mozesz stosowac po 4*5 gram jsli chcesz zastosowac łaze ładowania:

- rano na czczo zapijaj dextroza 5 gram krety
- na pół godziny przed treningiem 5 gra zapijaj porcja dekstrozy
- 15 min po treningu zapijaj 5gram kreatyny dekstroza, dektroza tutaj uzupelni material zapasowy - glikogen
- przed snem 5 gram kreatyny

Po 5 dniach przez nastepne 3-4 tygodnie stosuj kreatyne w dwoch dawkch podzielonych:
- przed treningiem jakies 30 min 5 gram zapijaj dekstroza
- 15 minpo treningu takze 5 gram krety zapijaj dektroza

Po 5 tygodniach zrob przerwe 2 tygodniową w celuunikniecia tolerancji zastosowanej substancji - co to oznacza, chodzi o to aby nie trzeba bylo zwiekszacstosowanych dawek w celu uzyskania takiego samego działania.

Uwazaj co do blansu wegli w ciagudnia zeby nie przesadzic.

Co do białka musisz sprawdzic jakie sa braki w diecie.

adrys
16-12-06, 13:52
Osobiscie nie polecam fazy ladowania, beda takie same efekty jak zasotsujesz zwykłą, wykorzystaj przy pierwszym cyklu 300 g kreatyny, reszte zostaw na następne, tylko dokupisz sobie 100 g(bo są tez mniejsze opakowania). Co do dextrojuice jestem tak srednio nastawqiony bo jestem zdania ze niczym sie to prawie nie rozni od glukozy tylko smakiem i tym że jest dodana tauryna. Do białka z ostrowi polecam brac w szczegolnosci przed snem:) i jesli chcesz na uzupełnienie w ciągu dnia.

PS:Patrząc na twoj plan treningowy, łącznie z tymi basenami i koszykowkami to nie żałuj sobie węgli ani tłuszczy i tak to wszystko spalisz!

bartek145
16-12-06, 14:15
Dzieki bardzo za pomoc:)

Kacper
16-12-06, 14:28
adrys efekty nie beda takie same... dlaczego? Poniewaz stezenie kreatyny w organizmie i jednoczesne ATP nie jest na takim samympoziomie.

ja zawsze robie fae ładowania i widze znaczna roznice gdy raz takowej nie zastosowalem. ponadto dawkowanie krety niby be fazy ładowania, to takze miedzy innymi wymysly roducentow by kreatyny starczylo po prostu na dłuzej poniewaz faza ładowania ciagnie juz 100 gram krety wiec...

bartek145
16-12-06, 14:30
Raczej nie bede robil tego ladowania.
Bede stosowac przed treningiem i po a wieczorkiem sobie bialeczko lykne:)
Jeszcze jedno pytanie te dawkowanie co napisalem mam stosowac codziennie niezaleznie od tego co robie danego dnia?? Czy jakos zmieniac??
Pozdro
I z tego Co pisze wynika to ze mam okolo 5 gram dziennie kreatyny pic tak?? A ile do tego Dextrozy??

[ Dodano: 16-12-2006, 14:31 ]
Sorka 10 gram dziennie tak??

Kacper
16-12-06, 14:40
Jesli nie robisz fazy ładowania to dwa razy dziennie po 5 gram.

bartek145
16-12-06, 18:49
Jeszcze jedno a mam brac to codziennie nawet jak mam dni z samym basenem albo koszem i brac zawsze z dextro taaa??

u.waw.pl
16-12-06, 23:25
W dni nietreningowe też bierz. Pierwsza porcja rano po przebudzeniu, druga w środku dnia.

Pozdrawiam