PDA

Zobacz pełną wersję : czy to ma sens ?



dan667
11-06-09, 01:09
czy jest sens podczas wakacji robić treningi siłowe (bez żadnych supli) oraz biegać itp ?

®™OLERO™®
11-06-09, 07:20
A czy jest sens oddychać?

D3
11-06-09, 07:40
A czy jest sens oddychać?


Nie?:yawn:

magic_key
11-06-09, 07:46
a jaki w tym kurwa sens! i tak za paredziesiac lat siła ci spadnie a miesnie sflaczeją i będziesz chodził i stękał. Potem umrzesz i robaczki zjedzą te twoje sflaczałe mięśnie a Bóg cie wyśmieje że ćwiczyłeś zamiast nawracać w tym czasie ludzi

hans1237
11-06-09, 16:24
DOKłADNIE cwiczenie niema sensu........ide na szachy pa

®™OLERO™®
11-06-09, 16:33
zamiast ćwiczeń proponuje brydża w zadymionym pomieszczeniu, hehe
no ale dajmy koledze spokój , każdemu zdazy się czasem coś palnąć:lol:

grzela
11-06-09, 18:13
rób napewno ci nie zaszkodzi
A w przyszłości moze cię wciągnie- i przestaniesz byc mamusi synkiem:)

vol81
13-06-09, 14:43
jastescie poprostu poier>>>>> ja nie trzymie diety trenuje kiedy mam ochote a ze ochote mam na co dzien to sobie cwicze bez supli bez programu a tak na drodze waz bezkarkowców bym sie nie bał :yawn:

vol81
13-06-09, 14:46
bo o wygląd dbaja kobitki a faceci maja byc skuteczni tyle odemnie przepraszam ze kogos uraziłem ale kazy na forum moze powiedziec co mysli :)

pablo28
13-06-09, 14:55
no to jak bedziesz szedł ulica i zobaczysz jakiegos "bezkarkowca" to mu to powiedz http://www.e-kulturystyka.info/images/smilies/yawn.gif

Ezachiel
13-06-09, 15:45
vol81 jeśli byłbyś gejem to pchałbyś sie na forum dla hetero?
no chyba nie...

wiec po co siedzisz na forum kulturystycznym ???


ćwicz dalej jak uwazasz, codziennie i bez diety... wtedy bedziesz miał racje z tym ze nie bedziesz sie bał "bezkarkowców" na ulicy, bo z reguły kazdy człowiek wie ze kalek sie nie bije... a z takim podejsciem szybko nim zostaniesz...

KowalX
13-06-09, 16:20
bo o wygląd dbaja kobitki a faceci maja byc skuteczni tyle odemnie przepraszam ze kogos uraziłem ale kazy na forum moze powiedziec co mysli :)

może jeśli to nie obraża innych ;)

szukaj sobie kobitki ,która dba o siebie i ma zapuszczonego chłopa, najlepiej to zapuść paznokcie na stopach.Będziesz męski.

wojtas3
13-06-09, 17:06
vol81 ale ty gupi jesteś :yawn:

Ezachiel
13-06-09, 17:30
Wyjebali mnie z realcji Andrzeja jakiegoś tam\\jebana cenzura
pierdolcie sie
robił biceps po plecach

widziałem...

jakbyś go nie wyzywał przy okazji to pewnie by zostało, a teraz dupa...

magic_key
13-06-09, 18:10
bo o wygląd dbaja kobitki a faceci maja byc skuteczni tyle odemnie przepraszam ze kogos uraziłem ale kazy na forum moze powiedziec co mysli :)

widocznie duzo sie nie biłeś :) bo masa to podstawa na ulicy
o samą technike to sobie możesz dbać jeśli rywalizujesz w kategoriach wagowych, ktoś kto przerzuca ciężar to myślisz od razu że to sztywniak? wielu karków miało styczność ze sztukami walki, a nawet jeśli nie to wystarczy że lekko cie popchnie

zreszta zauwazylem ze ludzie chcący byc niezłymi kozakami, którzy nie potrafią przypakowac użalają się że masa im niepotrzebna bo i tak potrafią się naparzać