PDA

Zobacz pełną wersję : Nitroprogen



puma007
10-06-09, 18:11
Siema,dzisiaj zakupilem nitoprogen,pytanie brzmi czy dobrze zrobilem,bral to ktos juz,nie piszcie ze bez diety nic mi nieda bo ja o tym wiem,no i zakupilem na sprube 2 saszetki massacry episode dwa i pytanie do massacry brzmi; przed treningiem mam wziasc cala saszetke(65g)czy to podzielic przed i po

Symu
10-06-09, 18:16
massacre przed bym wzial cala saszetke choc wziecie polowy tez jest sensowne bo tam jest duzo substancji czynnych i cholera wie jak zareagujesz.

Nitroprogen ok bialeczko.

KowalX
10-06-09, 18:17
Siema,dzisiaj zakupilem nitoprogen,pytanie brzmi czy dobrze zrobilem,bral to ktos juz,nie piszcie ze bez diety nic mi nieda bo ja o tym wiem,no i zakupilem na sprube 2 saszetki massacry episode dwa i pytanie do massacry brzmi; przed treningiem mam wziasc cala saszetke(65g)czy to podzielic przed i po

Nitroprogen brałem i jest to super białko dobry wybór ;)

co do massacry:


1 porcję (65g) - zawartość saszetki rozpuścić w 350 ml wody. Spożywać 2 razy dziennie między posiłkami i przed treningiem.

puma007
10-06-09, 18:30
massacre przed bym wzial cala saszetke choc wziecie polowy tez jest sensowne bo tam jest duzo substancji czynnych i cholera wie jak zareagujesz.

Symu,czyli wziąsc na poczatek polowe???Zobacze jak sie bede czuł moze co???


Nitroprogen brałem i jest to super białko dobry wybór ;)


KowalX,na ile ci starczyla pucha,a co do dawkowania to dwie miarki na porcje i 3 razy dziennie tak,bo pisze tak tam ze 50cc miarka ma a to jest 20g,czyli 40g na porcje(dwie miarki)?????

Symu
10-06-09, 18:32
wez pol i najwyzej jak piszesz drugie pol po treningu, a juz nastepna porcje wez normalnie cala. Napisz jak tam odczucia na treningu pozniej.

puma007
10-06-09, 18:37
ok,napisze ale jak dlugo przed treningiem mam wziasc 1,5h bo na saszetce nic nie pisze

KowalX
10-06-09, 18:38
KowalX,na ile ci starczyla pucha,a co do dawkowania to dwie miarki na porcje i 3 razy dziennie tak,bo pisze tak tam ze 50cc miarka ma a to jest 20g,czyli 40g na porcje(dwie miarki)?????

jakie masz pudło?

tak 2pełne miarki to 40g

bierz 1porcję od razu po treningu, a jeśli chcesz brać 2na dzień to druga po przebudzeniu.

Symu
10-06-09, 18:42
20-30 min przed bedzie ok

puma007
10-06-09, 18:43
nibyn1500g ale niby 20% procent gratis i jest 1800g

a na noc wziasc tak jak pisza

KowalX
10-06-09, 18:49
nibyn1500g ale niby 20% procent gratis i jest 1800g

a na noc wziasc tak jak pisza

dni nietreingowe bierzemy rano ,pomiędzy posiłkami i przed snem

treningowe
bierzemy rano , po treningu i przed snem

---------------------------------------------------------

środkową porcję w dni treningowe jak i nietreningowe możesz zastąpić posiłkiem.

po treningu jest to świetna odżywka ,a na noc jeszcze lepsza.

przy braniu 2razy dziennie starczy ci na jakieś 23 dni

niewula
10-06-09, 22:45
nitorprogen dobre bialko moj znajomy przy nim shudl ale to pewnie przez to ze robil mordercze treningi ,ale byl zadowolony z niego
co do massacry to sie normalnie bierze cala saszetke przed treningiem ale skoro masz jedna saszetke to mozesz brac po pol na trening

puma007
11-06-09, 11:03
niewula,to nie od treningów schudl ani od bialka tylko pewnie od treningów albo co,ja bez bialka i na sredniej diecie przytylem w miesiac 3 kg

a co do twojego kumpla,to sila,wymiary mu jak poszly???

niewula
11-06-09, 16:43
to nie od treningów schudl ani od bialka tylko pewnie od treningów

hehe nie wiem od czego on jest wysoki a to bialko ma rozne peptydy
moze to przez jego organizm .. nie mam pojecia

puma007
11-06-09, 17:12
Dzisiaj jestem juz po treningu,zazylem pol saszetki massacry no i po pol godziny z ospalego chlopaczka,przemienilem sie w prawdziwa bestie...cwiczyl dzisiaj na przedramie,biceps i plecy...spocilem sie jak prosie,jak niegdypompa dosyc ale ciezary machalem jak nigdy,dozucilem 5 kg do ciezaru ktorego machalem w zeszlym tygodni i szlo gladko w miare ale sztangielki mnie wykonczyly,dolozylem 2,5 kg i po 3 seriach nie moglem wygiac reki,ogolnie zadowolony z treningu,co do massacry to przed treningiem weszla gladko,srednia rozpuszczalnosc,ladny zapach(CYTRYNKA)ale smak taki jakis ni jaki,ale smakowal hheheheh
ale po treningu,druga porcja,wow,nie bylo az tak milo,ciezko wchodzilo,pilem malymi lyczkami,zmuszajac sie smak obrzydliwy,nie wiem dlaczego,na nastepny trening biore saszetke cala na porcje


PS:niewula,wiem ze zrobilem blad,hheheh mialo byc "....tylko pewnie od braku diety" hehhehe

niewula
11-06-09, 21:56
pewnie zle rozrobiles pol saszetki w 150 ml trzaby wziasc a nie 300
jesli ci tak wchodzi massacra to znaczy ,ze to twoj 1 cykl chyba ,albo episod 2 moze poprostu lepsze ...

puma007
11-06-09, 23:18
nie,zrobilem dobrze,okolo 170 ml,co do massacry,wziolem pierwszy raz,ale wogole krete bralem,a zreszta przed byl cool ale po trenigu sie tak dzialo

Symu
12-06-09, 11:09
hahah jak masz wage to zwaz te saszetki ;) podobno sa od 60-80 g :D

puma007
12-06-09, 22:16
hahah jak masz wage to zwaz te saszetki ;) podobno sa od 60-80 g :D

co to da ze zwaze,przeciez zrobilem obie porcje identycznie a smakiem sie roznily stu%-owo,

Symu
13-06-09, 10:26
wiem ale to by znaczylo ze soja farmaceutyczna jakosc olimp moze sobie w du... wsadzic ;P Z reszta dla mnie juz i tak leca w kulki dodajac do swoich supli CEEM bo ono nie istnieje.

puma007
13-06-09, 10:54
wiec co mam przez to rozumiec,ze massacra teraz jakosciowo jest do bani,ze ci ktorzy robia sie nieprzykladaja do jej produkowania????

Symu
13-06-09, 10:58
nie. jak dziala to sie ciesz, kwestia tego ze pewnei nie trzymaja skladow jak ich amerykanscy koledzy. BSN tez nie trzymal a suple robil zajebiste :)