PDA

Zobacz pełną wersję : Jakis dobry reduktor



Kreta
10-06-09, 12:08
Witam moglibyscie mi polecic jakis dobry reduktor. Mam 195cm wzrostu i 93kg wagi jestem troche zalany na brzuchu. Mase w lato trudno wiec zostala mi redukcja.

myst0
10-06-09, 14:33
clenburexin z treca
thermo speed extreme z olimpa

:smile::smile::smile:

nie podawajcie takich silnych jak venom one dopiero wpływają źle na organizm,a na tych co wyżej wymieniłem można naprawdę dostrzec efektów.

slim shady
10-06-09, 14:34
wiek,staż, która to redukcja w historii, wcześniejsza suplementacja, zasrzezenia zdrowotne, masz diete i ustalony trening aerobowy ?

fallenursus
10-06-09, 14:59
clenburexin z treca
thermo speed extreme z olimpa

:smile::smile::smile:

nie podawajcie takich silnych jak venom one dopiero wpływają źle na organizm,a na tych co wyżej wymieniłem można naprawdę dostrzec efektów.

TO WSZYSTKO ZBYTECZNE
wystarczy jak bedzie zazywac dietanabol 6x dziennie i aerobicum 5-6 razy na tydzien.:twisted:

Kreta
10-06-09, 18:34
staz 8miesiecy nigdy nie bralem nic na redukcje, wczesniej bralem tylko animal paka i 1 cykl krety,robie tylko a6w i przymiezam sie do interwalow, diety jako takiej tez nie mam ale staram sie jesc male ilosci, nie za tlusto 0 slodyczy 0 napojow slodzacych

KowalX
10-06-09, 18:41
staz 8miesiecy nigdy nie bralem nic na redukcje, wczesniej bralem tylko animal paka i 1 cykl krety,robie tylko a6w i przymiezam sie do interwalow, diety jako takiej tez nie mam ale staram sie jesc male ilosci, nie za tlusto 0 slodyczy 0 napojow slodzacych

dokup izolat białka cfm + l-karnitne...

jeśli słabo z kondycją polecam najpierw areoby.

bullet
10-06-09, 19:44
stosunek wagi do wzrostu nie jest zly, wiec domyslam sie ze tego fatu nie jest zbyt wiele.
tak jak pisze kolega fallenursus (po raz kolejny widac, ze chlop glupi nie jest i zawsze dobrze radzi) dieta i aeroby i bedzie git.
A jesli juz koniecznie chcesz spalacz to polecam notrex lipo 6x, albo sun tight,
ale jesli nie bedziesz cwiczyl, i biegal to wszystko o kant dupy rozbic.
spalacz musi byc polączony z bieganiem

Kreta
10-06-09, 20:21
bieznia w domu jest juz biegalem ale nie mialem jakiejs takiej motywacji wiec w polaczeniu z reduktorem mysle ze pojdzie dobrze

niewula
10-06-09, 22:49
scorcha tez nawet dobrze komentuja

Kreta
11-06-09, 12:54
A ktos was testowal jakis na sobie i moze mi cos dobrego polecic? Zebym mial pewnosc ze cos to pomoze xd

Kreta
11-06-09, 13:06
a i czy reduktory mozna laczyc z odzywka bialkowa?

bullet
11-06-09, 20:32
mozna laczyc a nawet trzeba, warto tez dodac BCAA
i koniecznie cwiczenia i bieganie.
ja testowalem nutrex lipo 6x i jest OK, uznany na swiecie spalacz.
ale teraz testuje venoma i jest po prostu ZAJEBISt y.
wiele osob twierdzi, ze to nie na pierwszy raz.
w sumie wg mnie ot bez znaczenia bo i mi i tobie bedzie tak samo we łbie sie krecic po tym.
Ale poki co polecam w kolejnosci waznosci.
1. dieta
2. bieganie
3. silownia
4. za jakis czas spalacz typu nutrx, scorch, leviathan, hydroxycut

Kreta
11-06-09, 21:31
wiesz ja chce ten miesiac poswiecic na prace nad moim "kaloryferem" aby mi nic nie latalo jak zdejmuje koszulke ;p wiec chyab odrazu wezme venoma + dobre bialo aeroby silownia i dietka mma nadzieje ze cos z tego wyjdzie xD

bullet
11-06-09, 21:43
w miesiac to sobie daj od razu spokoj
w miesiac to ani venom ani liposukcja nie pomoze- bo blizny zostaną.

Kreta
11-06-09, 22:36
wiesz tego fatu tak strasznie duzo nie jest tylko w dolnej czesci i boczki wiedz nie zdaje mi sie aby jakies blizny zostaly

bullet
11-06-09, 22:51
blizny po nakłuciach, nawet do 1gr tluszczy trzeba naklucie zrobic :)

Kreta
11-06-09, 23:18
A kto tu mowi o jakis nakluciach? ?XD

bullet
12-06-09, 00:00
a jak inaczej oddessac tluszcz, ktory jest pod skorą?? :lol:

fallenursus
12-06-09, 02:46
A ktos was testowal jakis na sobie i moze mi cos dobrego polecic? Zebym mial pewnosc ze cos to pomoze xd


TO WSZYSTKO ZBYTECZNE
wystarczy jak bedzie zazywac dietanabol 6x dziennie i aerobicum 5-6 razy na tydzien.:twisted:


widze sze szukasz magicznej pigulki.
jesli tego drugiego posta nie bedzie, to na ten pierwszy nie masz co liczyc!!

zakonczmy juz ten nedzny temat pls...

mifal
12-06-09, 13:19
ja stosuje TSE+ BCAA dobra dieta sporo cwiczenia i sa efekty..polecam:)