PDA

Zobacz pełną wersję : trening na klatke i gino



j0zek
10-06-09, 00:19
Mam pytanko - zna ktos moze jakis trenin specjalny na miesnie klatki piersiowej aby pozbyc sie ginekomastii badz lipomastii?

Aponax
10-06-09, 13:01
gino - to trzeba wyciac u specjalisty a lipo mozna spalic np biegajac lecz nie zawsze to wychodzi :].

fallenursus
10-06-09, 13:36
gino - to trzeba wyciac u specjalisty a lipo mozna spalic np biegajac lecz nie zawsze to wychodzi :].

proponuje sluchac tego Pana ;)

skad wiesz ze to gino?

Aponax
10-06-09, 13:42
j0zek , poloz sie na ziemie prawe reke pod glowe i pomacaj lewa dlonia sutek wyszukujac guzka , z lewa reka to samo - jezeli masz to znaczy ze to gino , jezeli nie masz to sprawdz jeszcze raz jak bedziesz sie kladł spac, najlepiej z tym isc do lekarza wizyta chyba az tak duzo nei kosztuje - zapisze jakies leki wykupisz w aptece i po sprawie ^^.

fallenursus
10-06-09, 13:50
chyba ze nie ma czasu na lekaza to moze sprubowac nolvadex 10mg dziennie, zaszkodzi to nie, a pomoc moze.Bo lekaz jesli to gyno to zanim sie zdecyduje na operowanie, powinien przepisac nolvadex. Przynajmniej u nas tak robia.

Aponax
10-06-09, 13:52
hmmm, kolega byl i przepisał mu cos na "P" pro cos tam nie pamietam nazwy.
Jeżeli nolvadex przepisuje to fajnie by było aby jeszcze clomid i hcg przepisali -odblok jak znalazł ^^.

fallenursus
10-06-09, 13:57
hmmm, kolega byl i przepisał mu cos na "P" pro cos tam nie pamietam nazwy.
Jeżeli nolvadex przepisuje to fajnie by było aby jeszcze clomid i hcg przepisali -odblok jak znalazł ^^.

przepisuja, ale tylko na odblok po kuracji hormonalnej, znaczy jak masz naturalnie malo tescia i ci lekaz przepisze w zastrzykach na paremiechow. Czasami przepisuja same hcg zeby sprubowac w ten sposob wystartowac jajca. Ja mam wizyte u endo, a ze to wypadnie jakos w polowie lub pod koniec pct, jest szansa ze nie bede calkiem odblokowany, i moze mi cos ciekawego przepisza, to bedzie na potem :) chyba ze mnie wezmie na testy krwi drugi raz miesiac po wizycie wtedy ''powinno'' byc dobrze i nic mi mikolaj nie przyniesie :)

Aponax
10-06-09, 13:59
hehe , jak to jest u Ciebie wizyty masz za darmo ? czy musisz płacic za wizyte prywatnie ?

fallenursus
10-06-09, 14:00
hehe , jak to jest u Ciebie wizyty masz za darmo ? czy musisz płacic za wizyte prywatnie ?

uroki Kanady, sluzba zdrowia jest darmowa. ;) w usa to mozna sie pochlastac jak nie masz prywatnego ubezpieczenia.
tylko dentysta u nas drogi jak uj,

j0zek
10-06-09, 17:37
j0zek , poloz sie na ziemie prawe reke pod glowe i pomacaj lewa dlonia sutek wyszukujac guzka , z lewa reka to samo - jezeli masz to znaczy ze to gino , jezeli nie masz to sprawdz jeszcze raz jak bedziesz sie kladł spac, najlepiej z tym isc do lekarza wizyta chyba az tak duzo nei kosztuje - zapisze jakies leki wykupisz w aptece i po sprawie ^^.

Lezalem i probowalem i nic specjalnie nie czulem tylko jak tak uciskalem lekko sutki to w tak jakby ich "srodku" nic kompletnie nie bylo a czuje jak dotkne jakby to takie wystajace naklejki byly a nie suty

magic_key
11-06-09, 07:44
a co do cholery pomoze ci nolva na ginekomastie KTORA JUZ JEST

Aponax
11-06-09, 09:42
magic tutaj musze Ci powiedziec ,że mi pomogła -moze dlatego ze bylem na cyklu. ale jezeli fallen pisze ,że daja to lekarze na gino to musi cos byc w nolvadexie ktory najwyrazniej pomaga

magic_key
11-06-09, 12:55
kumpel mial operacje na gino i wszystko mi opowiadal:F
na cyklu moze pomagac bo wtedy jest zaburzona gospodarka hormonów itd. ale podczas dojrzewania przez chwile mozesz miec taką burze i wtedy to wyskoczy, burza sie skonczy i niestety niekiedy gino zostaje - juz nie jest zalezne od zadnych hormonów, wiec tablety moga nie pomóc
no ale moge sie mylic, specjalistą nie jestem:)

j0zek
11-06-09, 13:09
no wlasnie bo mi sie to juz chyba pojawilo w gimnazjum i od tamtego czasu nie zniknelo mimo ze mam 21 lat, jedynie troche bardziej widac bo przybralem na masie 30 kg prawie od tamtych czasow

fallenursus
12-06-09, 20:49
nawet operacja na gino nie gwarantuje 100% ze gino nie powruci.

fallenursus
12-06-09, 20:50
a co do cholery pomoze ci nolva na ginekomastie KTORA JUZ JEST

poczytaj sobie o stosowaniu nolvadexu w medycynie.