PDA

Zobacz pełną wersję : co zrobic z nadmiarem skóry po redukcji??



bullet
09-06-09, 17:36
tak jak w temcie. widze, ze na brzuchu troche za duzo mam skory. macie jakies sposoby??

Początkująca
09-06-09, 17:38
zbyt szybko zrzuciłeś wagę, pierwsze co przychodzi mi na myśl to plastyka brzucha

domowymi sposobami raczej nic nie zdziałasz.

fallenursus
09-06-09, 17:40
z czasem zejdzie. Jesli mozna dostac u was proch johambiny, zmieszac to z aloe-vera i wcierac. Powinno zejsc szybciej.:twisted:

w ksiazce '' steroids for beginners'' jest przepis na to. Nie pamietam dokladnie. ale mozna sciagnac pdf'a i sprawdzic sobie :)

Początkująca
09-06-09, 17:45
systematyczne masaże, zimne prysznice ..może coś pomogą

hans1237
09-06-09, 17:54
kobieta i nie wie? a po ciązy np.skóra zostaje na zawsze????bo mi sie nie wydaje,wraca do normy z czasem prawda?

Początkująca
09-06-09, 17:59
z czasem, możliwe. Zależy jeszcze ile się schudło w danym czasie.Wiadomo, że jak w 2 miesiące schudnie się 20 kg, to skóra po kolana będzie Ci wisieć. Najlepiej stopniowo się odchudzać, aby ciało mogło się przystosować do new look ;D no i nie zapominać o ćwiczeniach ;D

Początkująca
09-06-09, 18:06
hans, jest to sprawa indywidualna, wszystko zależy od genetyki. Jedna kobieta urodzi i nie będzie nic po niej widać, a druga będzie wyglądała jakby armagedon po niej przeszedł.

bullet
09-06-09, 18:11
nie mam jej bardzo duzo, nic m nie wisi, po prostu nie jest idealnie, ale zle nie jest.
ja mam 32 lata i wiek tez swoje robi, a chcialbym wygladac jak malolat :)

Początkująca
09-06-09, 18:14
Trudno jest mi powiedzieć, bo nie wiem jak dokładnie wygląda Twój brzuch, no to jak wyżej napisałam, masaże, balsamy ujędrniające, zimne prysznice, powinny w jakiś sposób pomóc. Najważniejsza jest tylko wytrwałość!

fallenursus
09-06-09, 18:21
ja mam 32 lata i wiek tez swoje robi, a chcialbym wygladac jak malolat :)

No to niestety tylko jedna opcje widze na takie cos.....:twisted:

KowalX
09-06-09, 18:24
tak jak w temcie. widze, ze na brzuchu troche za duzo mam skory. macie jakies sposoby??

masaże i maści ujędrniające...

Fehu
09-06-09, 18:32
bicze wodne --->zimna ciepła woda na przemian
można własnie zaopatrzyć sie w różne maści nawet może te na celuit by coś pomogły:)
a najlepiej odczekać i powoli powinno wrócic do normy D

klocur
09-06-09, 22:05
pas neoprenowy daje sporo :]