PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana ćwiczeń na klatkę!!!



jaca666
08-06-09, 22:58
Zwracam się z prośba do starych wyjadaczy aby pomogli mi zmienić układ ćwiczeń na klatkę!!!
Gdyż delikatnie mówiąc nie rośnie taj jak trzeba a siła też już dawno stoi w miejscu!!!
Obecnie wygląda to tak:
1. Wyciskanie na ławce prostej 5x10,8,8,6,max ile dam rady
2.Wyciskanie sztangi na ławce lekko skośnej 3x8,8,6 i zmniejszenie bez przerwy na połowę mniejszy ciężar i robię 6 ruchów
3.Wyciskanie sztangielek na ławce trochę bardziej skośnej 4x8
Ćwiczenia 3 i 4 łącze ze sobą i robię bez przerwy ale co 2 tygodnie a więc jeden tydzień Seria łączona a drugi normalnie
4.Rozpietki na ławce jak wyżej 4x8
5.Przenoszenie sztangielki na ławce prostej 3x8
To wszystko.Ten trening robię już od jakiś 8 tygodni i wszystko chyba stoi.Mam już prawie kolejny opracowany ale czekam na rady!!!
Trening klatki łącze z bicepsem a tu wszystko ładnie idzie i masa i siła!!!

slim shady
08-06-09, 23:07
grzela fajnie tutaj rozpisał http://www.e-kulturystyka.info/showpost.php?p=217373&postcount=5

ja bym wrzucił gdzieś wyciskanie wąskim chwytem, zamiast lekkiego skosu w góre to pompki na poręczach głowa w dół i butterfly na koniec, i skupił się bardziej na technice, spróbuj maksymalnie napinać klatkę przy ćwiczeniach i moze zrobić jakiegoś triseta albo superserie, na splicie możesz kombinowac do woli ;)

jaca666
08-06-09, 23:11
Ja u mnie nie mam poręczy musiałbym dojechać na inna siłkę ale dzięki pokombinuje!!!A w wąskim to ile cm odległości od ręki do ręki???

hans1237
08-06-09, 23:15
jak barki,nie węzej nie szerzej

slim shady
08-06-09, 23:16
w wąskim to 20-25 cm, spróbuj na hantlach zrobić te pompki, tylko podłóż krążki albo co kolwiek żeby się nie rozjeżdzały, a nogi na drabinkach, albo krześle