PDA

Zobacz pełną wersję : Moja klatka



jonasz7
15-12-06, 22:49
Witam ! ! !
Założyłem taki sam temat na "Treningu" i tu fotke, jestem ciekaw czy faktycznie mam taką małą klatkę jak na mój staż i reszte wymiarów.
Patrz profil :mrgreen:

Gnidek
15-12-06, 23:58
Nie no wydaje mi sie ze nie jest tak zle cwiczysz dopiero 8 a Klatka wydaje mi sie proporcjonalna do reszty

jonasz7
16-12-06, 00:03
Dzięki :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , ale gdybyś zobaczył mojego kumpla to byś powiedział że jestem chudy i mały, a ćwiczymy razem od początku.
A może mam syndro małej klatki......hehe :mrgreen:

exenone
31-12-06, 18:11
Jak dla mnie klata jest dość proporcionalna, ale skup się na górnej części klaty (piersi) rób rozpiętki, pompki i wyciskaj na klate, aby były one bardziej widoczne, pozatym postaraj się wyrobić mięśnie brzucha (kaloryfer), bo to również świadczy o kulturyście, a tobie tego brak...Pozatym jest okej...ja bym się nie czepiał klaty tylko przedramienia :wink: Moim zdaniem masz troszkę za małe przedramie, jeżeli ćwiczysz biceps podnosząc sztangielki stojąc, to podnoś ale dłonią do wewnątrz a nie do góry!!

jonasz7
31-12-06, 18:21
No właśnie wiem że gora troszke słaba, teraz robie priorytet i myśle że do rzeźby nabierze troszke masy!!
A kaloryferek będzie, na razie łapie mase więc robie brzuszkii tylko aby sadła za dużo nie złapać. Ale za trzy miechy przechodze na rzeźbe i wtedy walne se A6W!!
A przedramiona mam chyba 31 albo 32 (ostatnio nie mierzyłem) a bica 36cm.
Więc myśle że nie jest tak słabo, może żle akurat stanąłem. Bo pstrykałem klate!!

Ale dzięki za opinie łap SOG'A!!
pzdr.

RysioShow
03-01-07, 22:46
gdzie ta klatka ??

bocion
03-01-07, 22:56
Dzięki , ale gdybyś zobaczył mojego kumpla to byś powiedział że jestem chudy i mały, a ćwiczymy razem od początku.

Wiesz co ja moge bez patrzenia na twojego kumpla stwierdzic ze jestes chudy.
Po cholere zes zdjecia zamieszczal jak nic specjalnego na nich nie widac?
Klatka tez nic specjalnego.

[ Dodano: 03-01-2007, 21:57 ]
RysioShow, na avatarku ma dopiero fajna klatka

jonasz7
03-01-07, 23:00
No to napewno, ale mój staż to dopiero osiem miesięcy. Ciekaw jestem jak ty wyglądasz?


Po cholere zes zdjecia zamieszczal jak nic specjalnego na nich nie widac?

Zeby wysłuchać opini innych ludzi.
pzdr.

Wiktor1882
04-01-07, 20:11
Bociek gosc czwicy miał chec pokazac sie bo jest z tego dumny to co ma a ty powinienas swoiom opinie przemiłczec albo pokazac swoje wypociny

jonasz7
04-01-07, 21:55
Wiktor1882, ty też mógłbyś wkleić swoje foty, jestem ciekaw jak ty wyglądasz.
pzdr.

damiano
04-01-07, 21:58
Wiktor1882, a mi sie podoba jego figura :razz:

Wiktor1882, ty też mógłbyś wkleić swoje foty, jestem ciekaw jak ty wyglądasz.
pzdr.
wlasnie

Wiktor1882
05-01-07, 05:16
to byscie chcieli zobaczyc osobe po ok 2 tygodniach czwicen moze da sie zrobic ale narazie bedzie gorszy widok niz ta klata

bocion
05-01-07, 20:19
Nie wiem jak mozna byc dumnym z takiej klatki.

gosc czwicy miał chec pokazac sie bo jest z tego dumny
Z czego tu mozna byc dumnym??? Po prostu zero samokrytyki(ale nie jestes jonasz odosobniony, wiecej tu takich)
Slawo na przyklad, ooo on moze byc z siebie dumny.

jonasz7
05-01-07, 21:18
bocion, dawaj swoje zdjęcia może się też pośmiejemy!!
pzdr.

sławo
06-01-07, 10:56
klatka na luźno

ale powietrze ściągnięte z całej okolicy :mrgreen:

bocion
06-01-07, 11:44
Ja w przeciwienstwie do ciebie panie gowniany pomocniku troche samokrytyki posiadam i nie bede wklejal swoich zdjec, po to tylko aby ogladal je ktos taki jak np ty.
Powinienes docenic moja opinia bo jest ona w 100% obiektywna, w przeciweinstwie do twoich kolegow co to chyba chcieli tylko soga za lizanie dupy otrzymac.

To tyle w tym temacie.

Dexter1900
07-01-07, 02:24
Kurcze bocion w kazdym temacie do kazdego sapie... boze nie podoba sie to nie wchodz na forum... Nierozumiem Cie... :roll: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral:

Wiktor1882
07-01-07, 20:44
jak ktos oglondał Troje to był na pocontku pojedynek bociek jest taki jak ten wielki gosc i ma prawo sie wysmiewac z innych i wszystko w tym temacie miłych przyrostów miesni

rojek2
08-01-07, 23:49
hehehe jaki ty maly jestes myslemem ze jestes wiekszy i lepiej wygladasz tak sie madrzysz tak duzo wiesz a lepiej wygladam od ciebie gdzie tyjestes na tej force na treningu pewnie przed fotka z4es sie pompowal godzine hehe pozdro kolezko 8miechow ja zeby cie nie sklamac cwicze od listopada i wygladam lepiej od ciebie jak skrece aparat to tez umieszcze swoje foty zeby nie bylo hehehe

jonasz7
09-01-07, 09:28
Nie moądrze się i wcale tak dużo nie wiem, ale pomagam innm, przynajmniej stram się!! A od którego listpada, chyba w zeszłym roku.
A fotke wkleiłem nie bo sie chwale tylko wydaje mi się że mam za małą w stosunku do reszty i chciałewm żeby inni wypowiedzieli się. A to że wielki nie jstem to ja wiem, ale czego można sie podziewać po8 miechach.
Czekam na twoje fotki.
pzdr.

rojek2
09-01-07, 11:38
no pewnie ze od tamtegop roku przeciez w tym nie bylo jeszcze listopada od litopada 2006

[ Dodano: 09-01-2007, 10:39 ]
a jezli chodzi o klatke to masz spoko normalna proprocjonalna tak mis ie wydaje jest spoko

jonasz7
09-01-07, 12:02
rojek2, piszesz że jesteś wieksy a ćwiczysz 2 mies. Jestem ciekaw czego masz węcej tłuszczu czy mięśni. Czekam na twoe foty !!
pzdr.

rojek2
09-01-07, 12:09
no bez kitu moze od wrzesnia cwicz enie p[amietam juz ale ja wczssneij cwiczylem tylko mialem przerwy 3 miechy wiec mi wrucilo szybko