PDA

Zobacz pełną wersję : Trening i dieta... przy lekko kontuzjowanym barku ;(



kocik134
08-06-09, 20:54
Witam wszystkich !!!

Wiem, że zapewne odpowiedź na mojego posta to dla Was nic trudnego i że pewnie było już takich postów było bardzo dużo. Tylko, że ja nie ogarniam forum a wiem, że to jest naprawdę dobra spiżarnia wiedzy ;) Proszę o podpowiedzenie mi jako oddzielnego przypadku ;)


Mam kontuzjowany bark (zdarzyło się to na treningu boksu.). Mięsień ten to "pod grzebieniowy " ;( Moja rehabilitantka mówiła, że mogę ćwiczyć klatkę, robić pompki (ale z łokciami przy ciele, czyli takie wąskie rozstawienie rąk), ćwiczyć biceps, triceps, kaptury, brzuch. Nie moge robić barków i pleców :(((

Dlatego pisze do Was żebyście pomogli mi dobrać naprawdę Konkretne ćwiczenia i konkretna dietę. Do dyspozycji mam naprawdę nie wiele ;/ Dwa hantle ( po 16kg jeden ) i ławeczkę. Czyli jakbym miał robić klatkę to tylko hantelkami. Jeśli to za mały ciężar na jakąś partie mięśni to powiedzcie ile mam dokupić. Oczywiście nie ukrywam, że to wszystko z powody sezony na plaże, ale i też dla samego siebie(przede wszystkim).

Co mnie interesuje najbardziej ???
Nie chce wyglądać jak gruby kaczan... Oczywiście, interesują mnie większe mięśnie niż mam teraz, ale najważniejsza jest rzeźba, ładny wygląd mięśni ;))) Jestem sportowcem, od małego grałem w piłkę, a teraz mam przerwę właśnie w treningach boksu wiec duży wysiłek nie jest mi obcy...

No i dieta też wiem, że jest ważna ;) Poradźcie coś również jeśli chodzi o dietę bo o niej to nie mma zielonego pojęcia... zawsze jadłem co chciałem a i tak byłem szczupły... mam 179cm wzrosty, 69 kg wagi.

PROSZĘ O POMOC ;)