PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na masę, wałkowanie kolejny raz... :)



plastuf93
08-06-09, 15:45
Siemka
Wiem, wiem, tematów było mnóstwo, ale jak to początkujący, chcę się upewnić bo sam nie wiem juz co i jak!

Na początek:
założenia- MASA
waga- 64KG
WZROST- 173CM


Znalazłem na forum pewną dietę na masę, ale pomimo że jest podiweszona znalazłem kilka sprzeciwów w innych tematach, pewne osoby miały trochę zastrzeżeń, więc proszę o potwierdzenia jej lub poprawe
(wprowadziłem kilka modyfikacji, moja opcja w nawiasie)

Dieta na mase dla 64-65 kg from zizu
7:00
mleko 250 ml
płatki (kukurydziane)/owsiane 90gr

10:35
Twarog 120g - w szkole ciężko bd mi złapać twaróg, można o wywalić i reszte zostawić?
szynka 15gr
pieczywo razowe 200gr
pomidor,cebula,papryka-dla smaku

13:30
(2 jajka) - jakaś jajecznica, kanapka...
Chleb zytni pelnoziarnisty 150g

16:00 posiłek przed treningowy
Ryz/ (kasza) 100g
Piers/ (skrzydełko/udko) z kurczaka (lub jakaś wołowinka)
oliwa z oliwek ok. 10ml
LUB ZWYKŁY OBIAD... nie wiem co podadzą :) [nie wiem czy mogę i czy da się wcisnąć zwykły obiad, tzn. jakieś ziemniaki + mieso lub zupa?]


17:30-18:30
Trening

18:30
(banan) kakao/sok 250ml

19:10
Makaron, czy musi być razowy? 100gr
jogurt 150gr
serek wiejski 200gr


22:00
Tunczyk w wodzie 80g
Slonecznik 30g
Co można zamiast tych rzeczy, niezbyt przepadam za tuńczykiem i nie uśmiecha mi się wcinanie słonecznika...
Może 2x kanapka chleb razwy+ wędlina+ warzywko


To chyba tyle, ciężko będzie mi robić własne danie kilka razy dziennie, no ale postaram się trzymać tego co stworzyłem, lub poprawie wg, waszych wskazówek :)

I jeszcze jedno, może głupie ale spytam, dietę stosuję tylko w dni treningu czy cały tydzień? (a i czy nie jest monotonne jedzenie codziennie tego samego, obiad można różnie przygotować ale reszta?)



Ale się rozpisałem, jednak myślę że przynajmniej kilku pytań nie było na forum, więc ...
Bd wdzieczny za pomoc, SOGI polecą :)

pastor
08-06-09, 18:17
http://www.darkthorn.republika.pl/

dziennik bardzo przydatna sprawa jak zaczynasz przygodę z dietą

plastuf93
09-06-09, 13:20
Ok, dzięki za dzienniczek, łap SOGa, jednak chciałbym jak na razie żeby ktoś spojrzał na TĄ DIETĘ, ew. poprawił doradził i odpowiedział na kilka zadanych a nurtujących mnie pytań...

wojtas3
09-06-09, 14:25
z rana nie masz żadnego źródła białka tam musisz coś dodać na kolacje daj ten ser co masz go szamać do szkoły a tuńczyka w szkole obiad jest u ciebie przed treningowym postaraj się by było tam dość węgli ryż makaron ziemniaki kasza a i makaron nie musi być razowy w sumie ja bazuje na ryżu polecam paraboliczny

wojtas3
09-06-09, 14:31
jak ci się nie uśmiecha wcinanie słonecznika to chlapnij łyżkę oliwy z oliwek dietę musisz trzymać cały czas nie tylko w treningowe piszesz że ciężko ci będzie robić tyle posiłków ja robie tak że robię 2 lub 3 posiłki na raz i nie muszę się z tym pierd.... potem do mikrofali i gotowe nie musisz jeść codziennie tego samego byle zgadzały się b w t poszukaj jakiś ciekawych przepisów użyj wyobraźni a będzie dobrze powodzenia :rockon:

pastor
09-06-09, 23:37
ja ostatnio jem dorsza wędzonego (jestem na redukcji) ma dużo białka mało tłuszczu i węgli i co najlepsze brak tłuszczu wiąże się z tym że nie capi od ciebie cały dzień kutrem rybackim:) filety tez są ok na jeden duży filet miałem 4 małe ości. W tym dzienniku wpisujesz sobie wagę co chcesz zdziałać (masa, redukcja) ilość produktów jest obszerna więc możesz zaplanować wcześniej co będziesz jadł a program Ci wyliczy stosunek b w t i na dole pisze czego brakuje w diecie.

plastuf93
10-06-09, 14:43
Dziękówka, mniej więcej wiem co zmienic, jednak czy ten DZIENNIK jest płatny, bo nie widzę możliwości jego pobrania, albo jestem jakiś "inny"/...

plastuf93
10-06-09, 14:52
Ok, już mam! Znalazłem...