PDA

Zobacz pełną wersję : Doradźcie jakiś nowy trening



sts
08-06-09, 10:32
Bardziej zaawansowani prośba do nich oczywiście a nie tacy co ćwiczą od 2 tygodni i powtzażają odpowiedzi jakie sami dostali

a więc tak ostatnio przed przerwa 10 dniową skończyłem fbw z którego nie jestem zadowolony nie ruszają mnie takie plany plan był harda wcześniej splity intuicyjne prosił bym o polecenie jakiegoś w miarę dobrego splita 3x tydzień albo coś ciekawego oczywiście na masę siłkę mam swoją bez maszyn.Ostatnio to już mojej intuicji nie wierzę :)

cel masa
wiek widać 21
waga 68
wzrost 166 lipa jak ch**
staż 2,5 będzie lat w tym początek zmarnowany
przerwa od supli itd do września ;p

sts
08-06-09, 13:35
żyje ktoś?

grzela
08-06-09, 19:13
Proponuje
- HST (byłem zadowolony z tego treningu choć trening trwał długo jak dla mnie- ja robiłem 9 cwiczeń w danym dniu treningowym)
- Antykulturystyczny ( był ok)

- trening którym teraz ćwicze- dwa dni cięzkie rest pause i dwa dni lzejsze ( podoba mi sie ten plan gdyz moge pokombinować z ćwiczeniami)

hans87
08-06-09, 19:46
sts: uloze ci splita, ale dopiero jutro.
sadze ze jak sie odpowiednio dobierze cwiczenia i odpowiednio serie i powt. to powinno byc dobrze.

Napisz swoje wymiary i chciałbym sie dowiedziec dlaczego nie jestes zadowolony z fbw???

sts
08-06-09, 19:53
bo na fbw mi klata i łapy nie rosną dla tego nie jestem zadowolony tylko nogi plecy...a tak to siła na+ ale co mi z tego jak to co podałem nie rośnie.

hans87
08-06-09, 20:14
napisz swoje wymiary i obecna suplementacje.

co do klatki to mozliwe ze zle technicznie ja cwiczysz.

sts
08-06-09, 20:49
udo 65 ćwiczę ogólnie nogi później zaczełem o rok ćwiczyć
bic 36 i ani drgnie treningi różne kombinuje
klate ze 110 też cieńko
wzrost 166
waga 68-69

slim shady
08-06-09, 20:59
równierz polece HST, na początku trwa krótko ale pod koniec juz dłuzej sie siedzi, ale to jest akurat jego zaleta, w jednym dniu miałem 10 ćwiczeń w drugim 9 chyba

a co do fbw i łap to polecam na koniec każdego treningu robić superserie tric+ bic na pełnym napięciu mięśni (polecam zmniejszyć ciężar)

sts
08-06-09, 21:01
obecna suplementacja brak ogólnie to na mnie mono nigdy nie działało nie nawadniało jak trzeba na razie już nic nie biorę jedynie białko i mutanta skończyłem po którym poszło 2kg nie całe.

SLIM masz jakieś gotowe HST? jak tak poproszę o link bo zanim odkopię tu to minie troszkę :)

slim shady
08-06-09, 21:43
trening A:
1. przysiady pełne 2x
2. Uginanie podudzi na maszynie 2x
3. Wyciskanie na laweczce 2x
4. Drążek nachwytem 2x
5. Wyciskanie przodem 2x
6 unoszenie bokiem w opadzie tułowia
7. Unoszenia przedramion ze sztanga 1x
8. Pompki na tricepsy 2x
9. Wspiecia na palce ze sztanga na plecach 2x

trening B:

1.MC
2.wyprosty nóg na maszynie
3. Wyciskanie sztangą skos w dół
4. Pendlay Row 2x
5. wzdłuż tułowia 2x
6. Unoszenia hantli na boki 2x
7. Młotki 2x
8. francuz ze sztangą 2x
9. Wspiecia na palce ze sztanga na kolanach 2x

1 mikro-cykl (6 treningów): 2 tygodnie treningów 15 powtórzeń (w każdym ćwiczeniu wykonujemy 15 powtórzeń)
2 mikro-cykl (6 treningów): 2 tygodnie treningów 10 powtórzeń (w każdym ćwiczeniu wykonujemy 10 powtórzeń)
3 mikro-cykl (6 treningów): 2 tygodnie treningów 5 powtórzeń (w każdym ćwiczeniu wykonujemy 5 powtórzeń)
4 mikro-cykl (6 treningów): 2 tygodnie treningów 5 powtórzeń negatywnych

są ćwiczenia izolowane tyle że ja robiłem to pod siebie