PDA

Zobacz pełną wersję : Xpand



jacek697
07-06-09, 12:21
Witam panowie mam pytanie odnosnie Xpanda zastanwiam sie ktory wybrac zwykly czy enegized? i czy do tego po treningu moze byc magnum 8000. ale najbardziej nurtuje mnie to 1 pytanie na ktorego opinie znacie najbardziej zalezy mi na masie. a i jeszcze odosnie tego efektu napompowania czy mam to rozumiem tak jak jest napisane czy to jakas sciema producenta.

Riddick23
07-06-09, 13:22
brales kiedys jakis stack kreatynowy czy kreatyne???

lachu
07-06-09, 13:53
ja na twoim miejscu kupiłbym jakies białko zamiast gainera. a co do x panda wez zwykłego.

Riddick23
07-06-09, 14:41
no ja raczej bym wybrał ten drugi,a dlaczego? proste zawiera kofeine i jakies tam srodki pobudzajace dokladnie niewiem co tam jeszcze w nim siedzi ale lepiej sie pobudzic przed treningiem chyba co...???

lachu
07-06-09, 15:39
no racja. x pand jest najlepszym stakiem.

skajłoker
07-06-09, 16:04
zagadaj do arusa on miał odemnie xpanda energizera i zwykłego to ci napsize co bardziej kopie jak chcesz to moge ci sprzedać 3 próbki noxploda i jedną próbke nanohardcore z muscletecha sprawdzisz sobie czy ci lezy bo wsumie xplode a xpand to jedno i to samo

jacek697
22-06-09, 13:46
Czy moze ktos mi powiedziec z czym mieszac xpanda i ile wlac na 1 miarke

KowalX
22-06-09, 13:51
Czy moze ktos mi powiedziec z czym mieszac xpanda i ile wlac na 1 miarke

na pudełku wszystko pisze.

fallenursus
22-06-09, 13:57
zagadaj do arusa on miał odemnie xpanda energizera i zwykłego to ci napsize co bardziej kopie jak chcesz to moge ci sprzedać 3 próbki noxploda i jedną próbke nanohardcore z muscletecha sprawdzisz sobie czy ci lezy bo wsumie xplode a xpand to jedno i to samo

fajnie....kur...u nas sprzedawanie ''prubek'' jest niedozwolone, bo wszedzie daja je za friko.. pisze jak byk na kazdej prubce ''NOT FOR RESALE''

Symu
22-06-09, 14:01
Fallenursus to Polska xD tutaj na allegro gruby bizes z tego keidys robili.

fallenursus
22-06-09, 14:06
ostatnio misie skonczyl sztorm, to polazlem do sklepu i normalnie bezczelnie im mowie czy jakies prubki maja.Chcieli mi wcisnac jakies bialka i gejnery muscleszita. to ich wysmialem, to mi potem dali xanadrin...wziolem paczke i tak mnie sieklo ze omalo co nie usnolem na rowerku :) a podobno bardzies ''sieka'' od hydroxycut'a :P

Sosna91
22-06-09, 14:08
ja na twoim miejscu kupiłbym jakies białko zamiast gainera..


haha nie no przepraszam ale nie moge,

co do xpanda owszem dobry ale według mnei staż minium z 2lata bo przez ten czas lepiej ładować cos słabszego. ale nie moja sprawa ;)

KowalX
22-06-09, 14:18
fajnie....kur...u nas sprzedawanie ''prubek'' jest niedozwolone, bo wszedzie daja je za friko.. pisze jak byk na kazdej prubce ''NOT FOR RESALE''

też mam od groma za darmo,ale niektórzy dają sobie wcisnąć

Symu
22-06-09, 14:21
Felleursus chodzi Ci o tego z cytogenixa??

CO do xpandow. To stak nie powala, nie liczylbym tez na to ze w srodku jest to co na etykiecie ale za ta cene jest ok.

Energized vs recovery. Energized ma stymulanty a recovery ma zamiast tego jakeis bcaa i pierdolki. Kazdy musi wybac co mu bardziej odpowiada- ja np. nie lubie pobudzaczy. No i jeszcze jedna rzecz energized ma 40 porcji a recovery 50.

fallenursus
22-06-09, 15:51
Felleursus chodzi Ci o tego z cytogenixa??

.

Xenadrine -Hardcore Strenght RFA-X chyba cytogenix niebiesko/pomaranczowe pudelko

Symu
22-06-09, 19:18
z tego co wiem to jest brand twojego ulubionego muscletecha xD

niewula
22-06-09, 20:05
bo wsumie xplode a xpand to jedno i to samo
i w tym momencie myslalem ze pierdolne ze smiechu ....

ty porównujesz xploda do xpanda ?

lachu
22-06-09, 20:18
haha nie no przepraszam ale nie moge,

co do xpanda owszem dobry ale według mnei staż minium z 2lata bo przez ten czas lepiej ładować cos słabszego. ale nie moja sprawa ;)

czego nie mozesz? bo jakos tego ie rozwinołes...

fallenursus
22-06-09, 20:56
z tego co wiem to jest brand twojego ulubionego muscletecha xD

yeah, muscleshit ma dosc duzo firm. DOkladnie nie wiem ile ale np. Six Star Nutrition(sprzedawana w sieciach Walmart), Muscle Asylum Project(to chyba tak?)-maja wyYebane reklamy lol:), i kilka innych,wiec nic dziwnego ze ich stac na taka stajnie sponsorowanych kotletow err.atletow. err..no tych jak im tam, juice-box'ow ;)

Symu
22-06-09, 21:03
six star, musletech , MAP , cytogenix sa wlasnoscia iovate - no i tez pod marka iovate sprzedaja.

Six star mial najgorsze czekoladowe bialko jakie kiedykolwiek pilem :D

Sprzedaja drogie carbo to moga sobie pozwolic na reklame :P

Ale hydroxycut i nano vapor sa ok :D

mooha
24-06-09, 00:08
ja wlasnie jestem w trakcie brania xpanda , na treningu nie czuje jakiegos mocnego kopa, ale efekty sa :) w sumie to niewiem czy dlatego ze go biore czy dlatego ze przestalem pic i imprezowac :) ale coz , łapka z 37 do 40 ( te 40 zero oczywiscie pompa po treningu ;] ) rano juz nie jest tak slodko;] ale lawka tez poszla od 103 do 108 narazie a jeszzce go mam mniejsza polowe.

KowalX
24-06-09, 00:11
ja wlasnie jestem w trakcie brania xpanda , na treningu nie czuje jakiegos mocnego kopa, ale efekty sa :) w sumie to niewiem czy dlatego ze go biore czy dlatego ze przestalem pic i imprezowac :) ale coz , łapka z 37 do 40 ( te 40 zero oczywiscie pompa po treningu ;] ) rano juz nie jest tak slodko;] ale lawka tez poszla od 103 do 108 narazie a jeszzce go mam mniejsza polowe.

więcej wody i większa jazda ;)

piap1
24-06-09, 07:48
Jezeli chodzi o xpand to jest to średniak wśród kreatyn.Na jego korzyść przemawia tylko cena ja tam wole dołożyć 40zł i kupić NO XPLODE

mooha
24-06-09, 10:46
więcej wody i większa jazda ;)

co do wody to nie narzekam , ostatnio robilem pomiar wody , tluszczy w organizmie.
Wody mam 66 % :D cojest mysle calkiem dobrym wynikiem 46 litrow :P pozdro

dominator875
24-06-09, 12:12
XP energized- najlepszy stack jaki bralem a troche wyprobowalem,dorzuc jeszcze mono do niego i kilka kaw przed treningiem a bedziesz latal