PDA

Zobacz pełną wersję : Ban



Miodowar
07-06-09, 11:42
Witam ... prosze jakiegos admina o bana ... nie mam zamiaru siedziec na forum w ktorym kazdy zarzuca mi jakies rzeczy i pisze ze jestem pakierkiem ... mam swoj honor i nie bedzie mi byle głupek w kazdym temacie pisał cos o pakierku chodzi mi tu w szczegolnosci o napinacz01, jolly itp ... robie to także dla innych uzytkownikow ktorzy pewnie sie ciesza z tego tematu.

PS rada poczytajcie troche o adresach ip a pozniej sie wymądrzajcie.

//pozdrawiam

Ezachiel
07-06-09, 11:53
po pierwsze nikt Ci nie da bana...

czemu sie przejmujesz jakimiś burakami?
olej ich.

nie wiem kto to był ten pakierek, nie znam historii, ale pewnie trafiłeś na to forum o złym czasie, i tyle...

tomek.
07-06-09, 13:30
z chęcią bym pozytywnie rozważył Twoją proźbę ale to jest tyle roboty a dziś niedziela więc niestety...

tm7
07-06-09, 15:44
OMG, człowieku każdy temat gdzie jest jakaś draka pojawiasz się Ty i Tobie podobni, piszesz tam agresywnie nastawione do nas posty jako jeden z pierwszych, a teraz udajesz skrzywdzonego, po co było się wychylać... Jakoś inni użytkownicy nie narzekają.

sts
07-06-09, 15:55
OMG, człowieku każdy temat gdzie jest jakaś draka pojawiasz się Ty i Tobie podobni, piszesz tam agresywnie nastawione do nas posty jako jeden z pierwszych, a teraz udajesz skrzywdzonego, po co było się wychylać... Jakoś inni użytkownicy nie narzekają.

ktoś musi trzymać poziom;p

Anaboliczny Koks
07-06-09, 16:05
I dobrze ,zbanować go i niech się nie użala ,zresztą po co Cie banować ,ktoś Ci każe tutaj wchodzić ?

Ezachiel
07-06-09, 16:07
ale zawiść...
przepraszam ze sie wtrąciłem, jeszcze bardziej nie kumam o co biega...

Sosna91
07-06-09, 16:17
Miodowae ile masz lat? 14? 15? bo tak sie zachowujesz. to tylko forum, nie chcesz nie wchodzisz, po co pisac prosbe o bana bo ktos Cie przezywa. ojej tak to sie w podstawowce robilo. myślisz ze czy jesteś czy nie to komuś to zależy? to sie tyczy wszystkich, tak samo i mnie, jestem to jestem, nie ma mnie to nikt za mna nie bedize plakal bo to tylko internet. dorosnij.

marcinczwa
08-06-09, 00:13
w niedziele się odpoczywa

nie dostaniesz bana bo to za dużo roboty

a pierdolenie od dupie mareny nie ma sensu...
wiesz o co chodzi i nie rób jazd

bo jak mi się zachce to odpalę ban maszynę i masz po zabawie

Napinacz01
08-06-09, 07:43
kolega prosi i bana.

potem zalozy nastepne konto, i sproboje podbic respekt na tym forum :D

Początkująca
08-06-09, 12:52
Przykro mi.;( będę za Tobą tęsknić .

Miodowar
08-06-09, 15:28
Skoro jeszcze nikt nie dał mi tego bana to odpowiem na wasze posty...


z chęcią bym pozytywnie rozważył Twoją proźbę ale to jest tyle roboty a dziś niedziela więc niestety...
Jak masz zamiar cos juz rozważac to prosze cie nie proźbe tylko prośbe ... taka rada na przyszłośc... acha i nastepnym razem jak jestes chory i nie chodzisz do szkoły to pozniej uzupełniaj zaległe lekcje z informatyki tzn ip a radiówka... Jak uzupełnisz to później coś mi zarzucaj(to samo tyczy sie żullego który obrósł w piórka jak nick mu zzieleniał)


OMG, człowieku każdy temat gdzie jest jakaś draka pojawiasz się Ty i Tobie podobni, piszesz tam agresywnie nastawione do nas posty jako jeden z pierwszych, a teraz udajesz skrzywdzonego, po co było się wychylać... Jakoś inni użytkownicy nie narzekają.
Nie udaje szkrzywdzonego ... po prostu słabią mnie ludzie ktorzy w kazdym poscie mi piszą coś o pakierku.


I dobrze ,zbanować go i niech się nie użala ,zresztą po co Cie banować ,ktoś Ci każe tutaj wchodzić ?
Podobnie jak hardworkout nie chce zeby mi ktos wysyłał na pw jakies wiadomosci i pozniej czekaj na odpowiedz ktorej juz itak nie dostanie.


ale zawiść...
przepraszam ze sie wtrąciłem, jeszcze bardziej nie kumam o co biega...
Chodzi o to że ktoś puścił plotke ze mam duzo kont założonych a reszta usłyszała i powtarza jakies głupoty odpowiadajac w kazdym moim poscie.


Miodowae ile masz lat? 14? 15? bo tak sie zachowujesz. to tylko forum, nie chcesz nie wchodzisz, po co pisac prosbe o bana bo ktos Cie przezywa. ojej tak to sie w podstawowce robilo. myślisz ze czy jesteś czy nie to komuś to zależy? to sie tyczy wszystkich, tak samo i mnie, jestem to jestem, nie ma mnie to nikt za mna nie bedize plakal bo to tylko internet. dorosnij.
Lat mam 20 ... a odpowiedz na drugą częsc twojego komentarza znajdziesz wyżej.


w niedziele się odpoczywa

nie dostaniesz bana bo to za dużo roboty

a pierdolenie od dupie mareny nie ma sensu...
wiesz o co chodzi i nie rób jazd

bo jak mi się zachce to odpalę ban maszynę i masz po zabawie
Nie robie jazd.



kolega prosi i bana.

potem zalozy nastepne konto, i sproboje podbic respekt na tym forum :D
Twoja ksywka jest dobrą odpowiedzią na ten post... Jak mi nic nie udowodniłes to nic mi nie zarzucaj.


Przykro mi.;( będę za Tobą tęsknić .
Cieszy mnie to ... niebardzo

Pozdro dla normalnych ludzi na tym forum ... jeszcze tu tacy są chociaz już coraz mniej niestety.

Jolly
08-06-09, 16:19
Pakierek: Nie pal już jana. Myślisz że ktoś jest głupi. Ty raczej chyba opuszczałeś lekcje informatyki, bo nic nie wiesz o ip, a tym bardziej o mac`u, ehh:


* kazakow 83.13.25.214 [Znajdź posty tego użytkownika] [View Other IP Addresses for this User]
* ks 83.13.25.214 [Znajdź posty tego użytkownika] [View Other IP Addresses for this User]
* Miodowar 83.13.25.214 [Znajdź posty tego użytkownika] [View Other IP Addresses for this User]
* Pakierek 83.13.25.214 [Znajdź posty tego użytkownika] [View Other IP Addresses for this User]
* PUDZIAN:) 83.13.25.214 [Znajdź posty tego użytkownika] [View Other IP Addresses for this User]
[quote]
I to tu dziwnego?, a no to że raz jest PUDZIAN:), a drugi raz PUDZIANOWSKI:) w awatarku pakierka, aka miodowarka. Przyznacie, coś tu śmierdzi.

[quote=ip rejestracji] * kazakow 83.13.25.214 [Znajdź posty tego użytkownika] [View Other IP Addresses for this User]
* Miodowar 83.13.25.214 [Znajdź posty tego użytkownika] [View Other IP Addresses for this User]
* Pakierek 83.13.25.214 [Znajdź posty tego użytkownika] [View Other IP Addresses for this User]

Czyli wszystko da się wytłumaczyć...

Z resztą, jak wytłumaczysz mi to, że 2* do mnie pisałeś, za jednym razem przedstawiłeś się jako pakierem(zanim byłem modem), a potem jako miodowar?. Duch, czy co?.

Na koniec dodam tylko jedno: gdybyś naprawdę nie był pakierkiem to odszedłbyś bez słowa, ale ty nim jesteś i chcesz się po prostu przylansowac, zanim...zanim założysz kolejne konto :S

//Jolly

Anaboliczny Koks
08-06-09, 17:11
Podobnie jak hardworkout nie chce zeby mi ktos wysyłał na pw jakies wiadomosci i pozniej czekaj na odpowiedz ktorej juz itak nie dostanie.

A co ja Ci wysłałem chłopcze ? Bo nie rozumiem twego postu ^^.

Sosna91
08-06-09, 17:22
eh, to jeszcze ja dodam coś od siebie.

Midowar, pakierek czy jak Ci tam, widać że nie masz jaj. nie wierze to ze masz 20lat, jesli by tak było to tym bardziej Ci wspolczuje że tak sie zachowujesz, na prawdę, ale mysle ze masz max 14-15 wiec jeszcze dorosniesz. proszisz o bana jak dziecko nie potrafisz sie do tego przyznac ze miales pare kont. robisz nie potrzebne problemy bo nikt Cie tu na sile nie trzyma i po prostu sie nie loguj. a z tym ze ktos do Ciebie bedzie pisal i nie dostanie odpowiedzi to nie porównuj sie do harda bo raczej do Ciebie o pomoc malo osób pisze na pw. tak wiec jesli masz troche godnosci to po prostu odejć i przstań już zawracąc dupe pierdołami, jak dorosniesz stwórz kolejne kotno i zachowuj sie normalnie, tyle ode mnie. pozdro

marcinczwa
08-06-09, 17:30
Miodowar (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=13202) używasz tego samego maila co Pakierek
może masz schizofrenie? warto udać się z tym do lekarza bo widzę, że z Tobą coraz gorzej

Anaboliczny Koks
08-06-09, 18:19
Marcin ,ale nie rozumiesz ,że mają tą samą sieć na osiedlu ? I w ofercie 1mb/s za 50zł masz 1 e-maila na całe osiedle. ^^

marcinczwa
08-06-09, 18:33
nie nie rozumiem
dyskusja nie ma jakiegokolwiek sensu, więc po co(co niektórzy) piszą głupoty w tym temacie?

IP to jedna sprawa, a TEN SAM adres mail to druga sprawa....

Miodowar
08-06-09, 20:05
Marcinczwa prosze cie daj mi tego bana wkoncu, to nie jest tak duzo roboty.

PS marcinczwa jeszcze tylko ci chciałem powiedziec na koniec ze forum macie napewno najlepsze ale ludzi na nim najgorszych.

Miodowar
08-06-09, 20:12
Jak mówisz ze mail-e mamy takie same to juz wiem o co chodzi.

Sosna91
08-06-09, 20:26
<smiech>

Jolly
08-06-09, 21:21
PS marcinczwa jeszcze tylko ci chciałem powiedziec na koniec ze forum macie napewno najlepsze ale ludzi na nim najgorszych.
Dokładnie tak, pisałem na wielu forach, ale tylko na tym jest taka liczba osób z mulikontem, i tylko na tym jest taka tolerancja dla nich. Nie skorzystałeś ze swojej szansy jaką było pozwolenie na dalsze pisanie nowym kontem. Nie podoba się forum to nie pisz. Nikt nie będzie płakał, uwierz mi.

tomek.
09-06-09, 02:07
Jak mówisz ze mail-e mamy takie same to juz wiem o co chodzi.

nam też powiesz?

Początkująca
09-06-09, 10:23
ja wiem! shakowali go pewnie;D

Aponax
09-06-09, 15:37
Po co jeszcze piszesz ?? człowieku ile ty masz lat ? 11 ? Nikt do Ciebie wiadomości nie bedzie przysyłał , do harda mial kto poniewaz byl on modem i znal sie na treningu i nie tylko. Sorry za wejscie w parade ale no kuzwa ludzie oobudzcie sie bo lato sie zbiliza ^^.

tom
09-06-09, 19:50
nc.....

Biernaczek
11-06-09, 17:40
Na miejscu admina zamknął bym temat i nawet nie dyskutował bo to do niczego nie prowadzi.