PDA

Zobacz pełną wersję : Prosba, Pytania, Po prostu, nowy.



Ciamek
07-06-09, 11:12
Witam, jest to mój pierwszy post na tym forum.

Wcześniej ćwiczyłem pół roku...jakieś 2 lata temu ale olałem sprawę (wiecie lata gimnazjum :)), teraz znowu zacząłem ćwiczyć. Moja waga to 92 kg...i wzrost 174, wiem strasznie sie zapasłem, ale pomyślałem coby tego nie naprawić. Mam 18 lat.

Tak więc biore MM4 SYNTRAX i L Carnityne complex treca, mam zamiar do tego dorzucić HMB Revolution a potem Kreatyne. Ale zanim to zrobię prosze was o ułożenie diety dla mnie, mam niedoczynność tarczycy, myśle że tutaj nie ma dużego problemu... bo pytałem doktorki to rzeczy typu L Carnityne moge brać.

Mój cel ? Ważyć 75 kg przy tym wzroście i wziąść się za wygląd ( czyli rzeźbe ),

mój trening tygodniowy wygląda tak :

A - poniedziałek

Wyciskanie na płaskiej ławeczce 4x12
Martwy ciąg 4x12
Podciąganie(na maszynie) 4x12
Areoby - głównie bieg na bieżni 20 minut.

B - środa

Wyciskanie skos 4x12
Wiosłowanie sztangą 4x12
Przysiad ze sztangą 4x12
Areoby.


w międzyczasie dorzucać mam do tego biceps i triceps..

Proszę o ułożenie diety dla mnie.
Pozdrawiam!

fornis
07-06-09, 12:41
Jak chcesz wazyc 75 kg to zrob najpierw redukcje na jakims w miare lajtowym spalaczu na poczatek np. thermo speed z olimpa i pozniej buduj od nowa mase...

Ciamek
07-06-09, 13:20
Dobra ale mm4 i l karnityna to są spalacze, mi chodzi o diete bo co mi to da jak ja będe ćwiczył i jadł normalnie czyli wstane rano zjem parówke i bułke ;) wiesz o co chodzi

Sargon
07-06-09, 13:24
A przy niedoczynności tarczycy możesz wszystko jeść? Aeroby to podstawa przy zrzucaniu wagi

pimols
07-06-09, 13:24
poczytaj podwieszone tematy tam znajdziesz wskazowki co do diety.

Ciamek
07-06-09, 13:36
A przy niedoczynności tarczycy możesz wszystko jeść? Aeroby to podstawa przy zrzucaniu wagi

tak moge ,


potrzebuje przykładowej diety dla mnie sam sobie nie ułoze bo sie nie znam...

bullet
07-06-09, 17:43
poszukaj w tym dziele (dieta) nawet na pierwszej stronie jest kilka tmeatow o diecie redukcyjnej.
daj sobie poki co spokoj z tysiacem gownianych specyfikow i kup sobie jeden porzadny.
wiecej cwiczen.
wiecej biegania
mniejsze ciezary ale nie 4x12 a 4x15 a nawet 4x20 lub 4x max
dluga droga przed tobą.
ogranicz węglowodany
a bulke zamien na chleb razowy

Rynju
07-06-09, 18:42
skoro niedoczynnosc tarczycy to masz skolnnosci do tycia, do tego problemy z cisnieneim moga byc.
Po 1 zagladasz do dzialu treinig i ukladasz trening na rzezbe + aeroby
po 2 ukladasz diete na rzezbe
po 3 SUPLE !
a nie od dupy strony