PDA

Zobacz pełną wersję : Plan na sile



mareno
06-06-09, 16:18
siema, chcialem was poprosic o ulozenie planu na sile, nie masa, nie redukcja.
tylko sila.

jestem po ogolnorozwojowce, teraz wspomagam sie kreatyna eastern.
prosze o ulozenie planu na sile.
silownia ma doslownie wszytko, tam gdzie cwicze wiec tu nie ma problemu.

z gory dzieki

Firice
06-06-09, 16:42
napisz co chcesz ćwiczyć i pod jakim kątem się nastawiasz uprawiasz jakiś sport stosujesz diete itp??

mareno
06-06-09, 16:48
napisz co chcesz ćwiczyć i pod jakim kątem się nastawiasz uprawiasz jakiś sport stosujesz diete itp??


no chce cwiczyc ogolnie, cale cialo. jezeli chodzi o sport to raz w tygodniu trenuje k1/muay thai. ja sie nastawiam pod katem jak najwiekszej sily, wzrostu sily itp. nie chodzi mi w ogole o rzezbe i mase. diety jako takiej nie mam bo jestem w wojsku, stolowka jest tylko jedna i jedyne co to gainer mi zostaje, jem go.

mam nadzieje ze ci to pomoglo

mareno
06-06-09, 18:04
jest mi ktos w stanie pomoc?

3ndriu
06-06-09, 18:09
5x5 będzie dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o siłę.
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13623

Firice
06-06-09, 22:02
No ten planik wyżej jest niczego sobie ale jakbyś wolał sam sobie dopasować. Napisz ile razy w tygodniu chodzisz na siłownie wzrost masa i wyniki to ci ułoże coś pod ciebie:lol:

007
06-06-09, 23:13
Trening siłowo dynamiczny,sama siła zamuli ci dynamikę.

p_narozny
06-06-09, 23:34
Tzn jaki to silowo dynamiczny? 5x5?

mareno
07-06-09, 00:16
tzn. ja trenuje 3 razy w tygodniu na silce, 1 raz w tygodniu worek bokserski, skakanka, bieznia, ew. sauna ale rzadko.

w soboty mam trening muay thai/k1.

no sorry ze sie nie jasno wyrazilem ale chodzi mi o sile i dynamike.

no z gory dzieki za wczesniejsze odpowiedzi, a jakby byl ktos na tyle spoko zeby jakis planik ulozyc to dzieki wielkie.

masa - 60kg
wzrost - 170cm
jak widac nei za duzy jestem, z gory dzieki za plan jak cos.

grzela
07-06-09, 08:58
Poczytaj o
Olympic Hypertrophy Training


wystarczy wpisać w wyszukiwarke

mareno
07-06-09, 17:05
słuchajcie, w planie FBW 5x5, 2 cwiczenia mi nie pasuja.

chodzi mi o mc i o przysiady ze sztanga, czym je zastapic, jakimi cwiczeniami.

wielki dzieki z gory. pozdrawiam

Ezachiel
07-06-09, 17:11
wyjdzmy od tego czemu chcesz je zastapić?

007
07-06-09, 18:20
Tzn jaki to silowo dynamiczny? 5x5?

Nie chodzi o to że trening będzie się opierał na 5 seriach i 5 powtórzeniach tylko o doborze ćwiczeń . Można rozpisać na różne sposoby np. dwa treningi siłowe ,jeden dynamiczny / siłowy,dynamiczny,siłowy / dwa siłowe , dwa dynamiczne / lub w jednym treningu zastosować ćwiczenia siłowe i dynamiczne. :errf:

p_narozny
07-06-09, 18:35
007: Mniej wiecej zrozumialem o czym piszesz;)

Co to w ogole coorwa za podejscie zeby mc i siady wywalac z treningu FBW... Czytalem pare postow wyzej ze kolega chce cwiczyc cale cialo? Wiec na nogi i plecy czyli dwa najwieksze miesnie te cwiczenia sa najlepszeeeee i za cholere nic ich nie zastapi (moje zdanie;)). Proponuje wpierw sprubowac a nie szukac jakis watow:P

Mareno: Ten program jest genialny, sam nim cwiczylem 3 miesiace, efekty i przebieg mniej wiecej mozesz zobaczyc w mojej relacji w dziale relacje na tym forum - pozdro

Voice666
07-06-09, 18:36
słuchajcie, w planie FBW 5x5, 2 cwiczenia mi nie pasuja.

chodzi mi o mc i o przysiady ze sztanga, czym je zastapic, jakimi cwiczeniami.

wielki dzieki z gory. pozdrawiam

Obawiam się, że bez tych dwóch ćwiczeń siły nie zbudujesz.

COBY
07-06-09, 18:50
ja proponuje pompki na suficie max 3

podciąganie się na żyrandolu 3 serie max

mareno
07-06-09, 19:47
no wiec moglby mi ktos ulozyc plan dopasowany do mnie.

chodzi mi o 2/3 treningi silowe i 1 dynamiczny, najlepiej jakby bylo 4 razy trening w tygodniu, moje dane podane sa wczesniej.

z gory dzieki. pozdrawiam

mareno
07-06-09, 20:33
z tego co ja zrozumialem, to trening dynamiczny to po prostu moze byc trening k1/muay thai?

a trening silowy to FBW 5x5 - plan A i B, czyli np.

poniedzialek - plan A FBW 5x5
sroda - plan B FBW 5x5
piatek - plan A FBW 5x5
sobota - muay thai/k1

i to jest plan dynamika/sila.

prosze o szybka odpowiedz

mareno
08-06-09, 15:43
hm, to co moze byc ten 3xFBW 5x5 i 1 dynamiczny

pon - plan a
sr - plan b
pt - plan a
sob - k1

moze byc taki plan?

wojtas3
08-06-09, 18:01
COBY krótko jesteś a tym forum i mam nadzieje że ci się znudzi bo jak czytam twoje posty no to powiedzmy że nic nie wnoszą piszesz czasami takie bzdury że głowa boli :pray:

Anaboliczny Koks
08-06-09, 18:15
Boże ludzie wy nawet nie wiecie co wy trenujecie? Nie trenujesz K-1 bo to jest organizacja Kick Boxingu.

mareno
08-06-09, 21:58
dobra, dzieki wszystkim. naprawde przydaly mi sie wasze "porady" typu "nie trenujesz k1". wiadomo ze chodzilo o kick boxing.

a ty wojtas co masz do mojego pobytu na forum? te forum jest dla wszystkich i moge byc na nim tyle ile chce. jak ci nie pasuje to juz twoj problem, nie moj.

i w ten sposob sie nic nie dowiedzialem, bo nie wiem co i jak. o kurde

wojtas3
09-06-09, 08:45
mareno co mam do twojego pobytu na forum? nic coś ci się pomyliło ten post nie był do ciebie :rockon: