PDA

Zobacz pełną wersję : BLog o poglądach sztuk walki



ExIIr
06-06-09, 09:06
witam mam zamiar napisac coś o sztukach walki , błedach jakie ludzie robią pod czas walki itp ..
myslicie że bedzie to czytane i warto takie coś pisac?

Anaboliczny Koks
06-06-09, 09:15
Pewnie ,że tak jak będzie dobry art. to zawsze się przyda.

ExIIr
06-06-09, 09:49
hmm Blog jeszcze nie jest całkiem zrobiony... wiadomo nigdy blogiem sie nie zajmowałem , zawsze jakies fora, strony www.. wiec o wygląd tutaj raczej nie chodzi...
hmm notki dawalem do oceny na róznych forach i ludzie oceniali je bardzo dobrze.. yy możliwe ze są małe błedy ... , z błędami ortograficzynymi tez może być problem..;o
http://ayo.blog4u.pl/ hmm niedługo bd coś o sztukach walk narazie nie pisałem bo aby coś napisać trzeba to przemyślec z 10razy .. dać do oceny itp .. w najbliszym czasie sie cos pojawi... dzis akurat ide na impreze wiec napewno nowe notki nie dojdą ale ocenic te które są... ;) pozdrawiam




-------
edit
Czekam na opinie jak najbardziej surowe.. bo nie jestem idealny i też popełniam błędy w sporcie... ale raczej staram sie unikac takich rzeczy;p ...

Anaboliczny Koks
07-06-09, 10:26
Blog bardzo fajny ,parę literówek jest ,ale to mniejsza o to ,trochę mało tej treści . Może lepiej załóż sobie forum o Sztukach Walki ,np MT , KB , MMA , Box itd i w odpowiednich działach będziesz dodawał arty i ludzie także będą się wypowiadać.

ExIIr
07-06-09, 13:33
hmm też nad tym myślałem , możliwe jak zrobie więcej notek na blogu i ludzią sie spodoba ...;p to może strona lub forum;] , podobno ludzią sie takie coś podoba bo jest pisane a nie kopiuj wklej ;p

magic_key
07-06-09, 14:05
nie dosc ze wypisujesz na tym blogu nieziemskie pierdoły, to jeszcze nie potrafisz używać przecinków i kropek, a przez to nie da się zrozumieć prawie o co ci chodzi tylko sie trzeba 10 razy zastanowić
masz jakies doswiadczenie ze postanowiles zrobic taki blog?
lepiej jak bys po prostu zebrał często spotykane błędy u nowicjuszy i je wypisał, np. nie obciągnięta noga przy kolanku, spadek gardy przy kopniakach, brak skrętu na stopie, itd...

Anaboliczny Koks
07-06-09, 16:31
Heh rozśmieszył mnie artykuł na temat widowni ... Ty coś trenujesz ,czy tak wymyślasz i piszesz? :)

ExIIr
08-06-09, 18:46
nie no wymślam sobie;d
trenuje JJ ,a w weekendy sparuje sie z kolegami ktorzy trenuje KB , Judo , boks

Anaboliczny Koks
08-06-09, 19:16
To jednak masz wielką wiedzę ,byłeś kiedyś na zawodach ?

KowalX
10-06-09, 02:45
nie no wymślam sobie;d
trenuje JJ ,a w weekendy sparuje sie z kolegami ktorzy trenuje KB , Judo , boks

kto ciebie trenuję ...
Artur Niezgoda ,Robert Gembara czy może ktoś inny?

TedRasel
10-06-09, 09:25
a powiedz szczerze ile bijatyk ulicznych stoczyłeś???

Anaboliczny Koks
10-06-09, 16:32
O kurwa następy zabłysnął ,a on pisze o Walkach ulicznych czy o sztukach walki ?

TedRasel
11-07-09, 13:23
możesz nie klnąć cymbale

Anaboliczny Koks
11-07-09, 14:48
Ha ha ha

A możesz mnie nie obrażać niedorozwinięty chłopcze ?

TedRasel
13-07-09, 11:35
Ciebie nie da rady obrazić a sama nazwa wskazuje że koks i Anabole mózg tobie wyżarły...a Jeśli ktoś ma zamiar o czymś pisać to warto by miał doświadczenia a nie plemizował pozdrawiam