PDA

Zobacz pełną wersję : Aktywność seksualna a trening na siłowni ?



bumbum86
05-06-09, 11:46
Nie wiem jak wy ale ja jak współżyje przed treningiem to potem nie mam siły na treningu :P Wiadomo że testosteron bardzo wzrasta podczas stosunku,ale po jest masakra. Może macie jakieś sprawdzone sposoby żeby mieć kopa na treningach:) Bo zrezygnowanie z seksu odpada :smile::lol:

Anaboliczny Koks
05-06-09, 12:06
Ale z sexu czy z twojej ręki...

Symu
05-06-09, 12:06
no xplode przed sexem :twisted:

ogolnie to niestety chyba nie zmienisz meskiej fizjologii :D Tak było jest i bedzie;P

Rynju
05-06-09, 12:28
onanizm bylby lepszym rozwiazaniem. Obciaganie skory i dojscie w ten sposob nie daje ucieczki twoim hormonom, po seksie poziom ten jednak sie zmniejsza w duzo wiekszym stopniu. innym plusem bedzie tez brak zmeczenia, ktore napewno wystepuje po aktywnosci seksualnej.

Jesli chcesz jednak pozostac przy uprawianiu seksu przed treningiem to przydalby sie booster no, aakg, kofeina. W radyklanych przypadkach mozemy zastosowac testosteron (najlepszym bedzie prop, gdyz czeste iniekcje sprawia ze bedziesz mial wieksza kontrole nad swoimi hormonami i popedem, w tedy wystarczy najwiekszy przyplyw zgrac w czasie z dniem treningowym).

Proponuje tez przeniesienie godziny seksu lub treningu, badz przesuniecie dni treningowych ale to chyba glupi pomysl.

bumbum86
05-06-09, 12:31
Ale z sexu czy z twojej ręki...
Ja nie muszę korzystać z ręki ! Ale sądząc po twoim wieku ty korzystasz ! Zresztą co ty możesz o tym wiedzieć małolacie ! ;/

bumbum86
05-06-09, 12:41
no xplode, booster no, aakg, kofeina dzięki na pewno coś sobie z tego wybiore:) A co do przeniesienia godziny seksu to faktycznie średni pomysł, bo nie planuje o której godzinie to będzie ;p to raczej wychodzą codzienne spontany:D Zresztą grzechem byłoby rezygnować z tak boskiej przyjemności :smile:

Symu
05-06-09, 13:03
Zresztą grzechem byłoby rezygnować z tak boskiej przyjemności :smile:

Pradzwiy ANIMAL by zrezygnowal :D

bumbum86
05-06-09, 13:20
Pradzwiy ANIMAL by zrezygnowal :D
Heh widocznie nie jestem jeszcze prawdziwym ANIMALEM ;P i nie potrafię zrezygnować:P

fallenursus
05-06-09, 13:35
onanizm bylby lepszym rozwiazaniem. Obciaganie skory i dojscie w ten sposob nie daje ucieczki twoim hormonom, po seksie poziom ten jednak sie zmniejsza w duzo wiekszym stopniu. innym plusem bedzie tez brak zmeczenia, ktore napewno wystepuje po aktywnosci seksualnej.

Jesli chcesz jednak pozostac przy uprawianiu seksu przed treningiem to przydalby sie booster no, aakg, kofeina. W radyklanych przypadkach mozemy zastosowac testosteron (najlepszym bedzie prop, gdyz czeste iniekcje sprawia ze bedziesz mial wieksza kontrole nad swoimi hormonami i popedem, w tedy wystarczy najwiekszy przyplyw zgrac w czasie z dniem treningowym).

Proponuje tez przeniesienie godziny seksu lub treningu, badz przesuniecie dni treningowych ale to chyba glupi pomysl.

o ile sie nie myle kofeina ujemnie wplywa na dokrwienie?a co do tescia to jesli juz tak mamyh kontrolowac to nie lepiej w takim razie suspension? ;)
z tego co zauwazylem, to lepiej odczekac z 2h przez silownia potem :) lyknij jakies bialko zaras po sexie.

Symu
05-06-09, 13:43
Kurde z tym biciem testo to chyba lekka przesada ;P

Ogolnie dobry dopalczyk przedtreningowy white flood czy no xplode powinien pomoc i przed sexem i przed treningiem ;)

Rynju
05-06-09, 13:53
kofeina pobudza i zaczyna dzialac po jakis 40 minutach wiec sex, kofeina i trening po 40 minutach bedziesz pobudzony

hans87
07-06-09, 03:13
bumbum: Ty tez chyba jestes jak taki małolat... bo robisz problem z tym seksem jakby nie wiadomo co to bylo! Bzykaj sie w dni nietreningowe i po problemie! no chyba ze robisz to codziennie... wtedy to stwierdze ze jestes jednak taki ANIMAL.

bumbum86
07-06-09, 10:12
bumbum: Ty tez chyba jestes jak taki małolat... bo robisz problem z tym seksem jakby nie wiadomo co to bylo! Bzykaj sie w dni nietreningowe i po problemie! no chyba ze robisz to codziennie... wtedy to stwierdze ze jestes jednak taki ANIMAL.
Ja nie robie z tego żadnego problemu i na pewno nie będziesz mi mówił kiedy mam się bzykać a kiedy nie ! I czytaj ze zrozumieniem bo napisalem "Może macie jakieś sprawdzone sposoby żeby mieć kopa na treningach:) Bo zrezygnowanie z seksu odpada :smile::lol: " Hmm i może dla Ciebie seks nie jest ważny skoro tak piszesz,ale dla mnie jest ( i pewnie dla większości też) i założyłem tego posta żeby sie czegoś dowiedzieć bo po to jest to forum !

COBY
07-06-09, 16:24
wes sobie prostamol-uno heh

bumbum86
07-06-09, 16:35
wes sobie prostamol-uno heh
Chyba nie wiesz na co jest prostamol uno ! Ale jeśli ty masz problemy z oddawaniem moczu to sam sobie wez ! U mnie wszytko wporzadku !