PDA

Zobacz pełną wersję : Thermo Speed Extreme i Body Fire



Bugiel
04-06-09, 18:24
Witam. Kupiłem dzisiaj te suple wymienione w temacie. Opłaca się je brać razem czy jakoś inaczej? zaznaczam że chodzi mi o maksymalny ubytek tkanki tłuszczowej przy samym bieganiu i brzuszkach (bo czasu na siłkę nie mam :P). I czy te spalacze razem dadzą dobry efekt.

A, dietkę mam. Żeby nie było

Symu
04-06-09, 18:26
zalezy od diety.....

Bugiel
04-06-09, 18:39
Symu, mi chodzi o stosowanie przed treningiem i w ciągu dnia. Czy można je łączyć czy nie. Jak chcesz to wrzucę skład.

Symu
04-06-09, 18:58
składy znam bo ostatnio intersowalem sie tym spalaczem ;)

Ogonie pdobne substancje sa w srodku wiec nei wiem czy jest sens uzywac wtym wypadku 2ch roznych spalaczy ale sprobuj.

Zacznij najpierw np. po 1 capsie body fire z rana i przed treningiem i potem dorzuc jescze po 1 TSE no i zobaczysz co sie bedzie dzialo. CHoć to i tak pewnie bedzie malo.

Ogolnie ten body fire mimo na oko biednego skladu ladnie podobno dziala. TSE raczej lipa

KAZAH
04-06-09, 18:59
Prste ze łaczyc ale jak nie miales zadnej stycznosci ze spalaczami to mniejsze dawki na początek ;)

MolderDist
05-06-09, 23:35
Ja bym połaczył. W body fire są ciekawe składniki, gdzie nie widzi sie w innych polskich spalaczach - pieprz cayenne z kapsaicyna, duża dawka kofeiny, synefryna czyli taka działająca podstawa do tego TSE zawiera karechiny z zielonej herbaty które doskonale będą uzupełniać body fire dlatego uważam, że warto łączyć.

Bugiel
06-06-09, 07:49
wczoraj wrzuciłem tse przed śniadaniwm i BF po i kurde nieźle się spociłem idąc do pracy xD dają radę ;d