PDA

Zobacz pełną wersję : Olimp thermo speed extreme



Ramzesik
04-06-09, 17:00
Siemanko mam pytanie:
Jakie moga byc skutku uboczne tego o to preparatu:OLIMP THERMO SPEED EXTREME

Dzieki za szybka odpowiedz
Pozdrawiam

dzbanekzwd
04-06-09, 17:29
niema skutuków ubocznych po samym środku... ale jak np mieszasz z kretą lub jarasz/jesz jakies dragi to mogą nerki boleć ale to przechodzi. (nie każdy tak ma, ja np miałem i jest to bardzo nie ciekawe musisz chodzić sztywny bo napi3r.....)

Ramzesik
04-06-09, 17:33
a Wiec tak nie pale nie cpam nie biore dragow a ni nic..Od czasu do czasu cos wypije ale to jak kazdy.
Czyli nic mi sie nie moze stac?

I jak chce pobrac troche kreatyny to musze odstawic najpierw ten preparat nie mieszac go.?

dzbanekzwd
04-06-09, 18:01
no są tacy co łączą termogena i krete ale ja jestem tego przeciwnikiem. lepiej nie mieszać czegoś na spalanie z kretą na mase. alko lepiej sie powstrzymać jak chcesz supla w pełni wykorzystać. napewno jak wypijesz tam 3-4 beery od święta to nic sie nie stanie. ale juz flaszka ... albo jak inni lubią wino :lol: to już odpada

Ramzesik
04-06-09, 18:22
Flaszke tam raz na miesiac :p hehehe
A kiedy skoncze kuracje powiedzmy po 1 miesiacu to ile mam odczekac zebym mogl brac kreatyne?

MolderDist
05-06-09, 23:37
Dzbanek czemu piszesz takie głupoty?!

Nic z nerkami nie będzie, nawet z kreatyną! Niektórzy łączą termogenik z kreatyną, aby zachować więcej mięśni albo odwrotnie na masie trzymać jakoś tłuszcz na odpowiednim poziome.

Efekty uboczne to rozdrażnienie, nudności, kołatanie serca, kłopoty z zasypianiem, nadciśnienie. Ogólnie chyba nic powaznego, jeżeli nie masz kłopotów z ukł krwionośnym, wtedy odradzam.