PDA

Zobacz pełną wersję : no-xplode



seras666
04-06-09, 16:10
witam, chcialem sie co nieco dowiedziec od ludzi ktorzy brali te odzywke. po jakim czasie zaczol dzialac, i czy efekty byly widoczne po paru porcjach spozycia tego? dopiero zaczolem to brac, myslalem ze bedzie jakies pobudzenie czy cos w tym stylu, lecz nic nie zauwazylem, zero pompy, zadnego pobudzenia. moze dostalem jakas podrobe nie wiem, spozywam to razem z mono, mysle ze mi cos poradzicie ;]

niewula
04-06-09, 16:58
ja bralem i widzialem efekty zajebiste po 2 tyg powinienes juz widziec przyrosty ,ja moglem robic praktycznie cwiczenie po cwiczeniu ,tylko to tez musisz sobie nawkrecac zrobic se korbe posluchaj jakiejs muzy czy cos a ile porcji bierzesz ? pamietaj ze to sie bierze tylko przed treningiem jesli jedna porcja nie dziala to sproboj 2 ale to max

seras666
04-06-09, 17:07
wziolem 2,5 porcji, muzy zawsze slucham podczas treningu, a wlasnie pale prawie dziennie ganje i czy to nie wplywa czasem negatywnie na moj trening i dzialanie odzywek?

niewula
04-06-09, 20:24
ile wazysz jesli ok85 kg to 2 miarki spokojnie wystarcza
a co do trway to roznie ,ciebie juz moze zamulac jak palisz codziennie ,ale moj znajomy jest ca cyklu buchowym i mu niezle idzie:D
a i jeszcze jedno od kiedy bierzesz xploda ty nie mysl sobie ze jak go wezmiesz to bedziesz nie wiem kim musisz miec do tego diete i dobry trtening

Vegeto86
04-06-09, 21:52
Ja koncze puche wlasnie. Skupienie i power na treningu jak najbardziej ale jakiejs mega pompy to nie zauwazylem. Stosuje 2 miarki przed treningiem.

seras666
04-06-09, 23:01
biore go od ok 3-4 dni, a z paleniem sie juz bede ograniczal, bo za duzo tego hehe, dopracuje jeszcze lekko swoja dietke, plan treningowy i mysle ze pomoze, aha, ost sie wazylem i bylo cos 72kg :S

niewula
05-06-09, 16:30
zdaj relacje minimum po 2tyg a nie po 3 dniach -.-

seras666
05-06-09, 23:48
tAK zrobie hehe, masz soga, btw to palenie moze wplywac negatywnie na moj trening?

niewula
06-06-09, 11:29
mysle ze jak bys sie sprobowal opanowac i nie pic ani palic podczas cyklu to by bylo lepiej dla ciebie