PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna + HMB



Dexter1900
14-12-06, 20:31
Na początku chciałbym Was przeprosić bo pewnie były już takie posty a przynajmiej podobne ale chciałbym się upewnić co i jak...
Wiec tak pytacie tu o staż wzrost i wagę:
Wiec tak waze 70kg 180cm staz mam mysle dobry i wiem jak machac zelastwem... cwiczylem okolo 5-6miesiecy http://img135.imageshack.us/img135/7649/pakerij3.jpg wygladalem tak i cwiczylem na sucho wtedy mialem 13lat http://img135.imageshack.us/img135/7649/pakerij3.jpg
Teraz mam 14 zaraz skończe 15 za pare dni i ćwicze znów od miesiąca moja przerwa trwała około 8miesiecy bo złamałem obojczyk ale już jest wszystko okey w bicepsie mam 33 w klatce prawie 100cm więcej nie mierzyłem i własnie chciałbym sie spytać o takie takie rzeczy jak HMB trec nutrition 440kapsli oraz Creatine monohydrate caps (vitalmax) (400kapsli) czy opłaca się to i i czy będą efekty... Nie znam się na tym syfie wiec przepraszam jak coś źle napisałem.!!

Wasze forum przeglądam około 3 tygodni :D
Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość

Jose
14-12-06, 20:45
w wieku 84 lat lepiej odpusc sobie juz jakiekolwiek suplementy na mase %-)

a tak serio, to jestes mlody, masz 15 lat i narazie na Twoim miejscu nie bralbym nic, ewentualnie gainera/bialko aby uzupelnic diete ale tez niekoniecznie...

pzdr

Dexter1900
14-12-06, 20:53
Wiem ze Jose się znasz bo doradzasz wielu ludziom...
No ale ja chciałbym tylko zrobić ten jeden cykl z tymi dwiema rzeczami i rzucić to w kąt.
Poprostu tak tylko spróbować i dać se spokój bo mi siła idzie super bez tego... To przecież nie narkotyk że sie uzależnisz no nie ?:D I dalej byś mi to odradzał?? Proszę o szczere odpowiedzi
:)

Pozdraiwam i szacunek dla WAs jesteście bardzo mili na tym forum!!

Sadownik
14-12-06, 20:59
ja też bym ci proponował jakąś masówke
ale zrobisz i tak jak bedziesz chciał

Dexter1900
14-12-06, 21:03
Nie koniecznie muszę zrobić jak chcę... Wy trochę się zna cie i dlatego po to pisze na tym forum żeby nie popełnić błędu!! To chyba jasne :D Nie jestem taki jak wszyscy chcem żeby mi poszło do przodu a nie żeby była lipa jak wcześniej i żeby to pomogło.. Jestem w tym ciemny! jak na mase to co proponujecie? żeby siła też troszke podskoczyła te 5kg na tej masie!!

Sadownik
14-12-06, 21:05
prponuje jakąś odżywke weglowodanowo białkową czyli poprostu gainera
a jaką konkretnie to nie wiem bo na każdego działa coś innego
musisz popróbować każdego po troch i zobaczysz co jest najlepsze dla ciebie

Dexter1900
14-12-06, 21:16
Rozumiem...Ale ja nie chcę tego jeść dużo raz wziąść albo dwa i tyle :/ wole na sucho jechać wtedy mam ta prawdziwą siłę i jesteś pewny że dasz rade a nie że chodzisz napompowany przez miesiac albo 2 jak balon a potem kicha...

Sadownik
14-12-06, 21:18
a nie że chodzisz napompowany przez miesiac albo 2 jak balon a potem kicha...
takie efekty masz po kreatynie

a po odżywkach typu ginera rośnie ci naturalny mięsień
tak że nie ma obawy że go stracisz

Dexter1900
14-12-06, 21:22
Aaaaha no to tak...
Dlatego pisze co i jak bo nie znam się na tym :) i Pytam o poradę speców :] Mam 190zl to co dobrego by wyszło?:D

Sadownik
14-12-06, 21:24
no najlepiej dużo ginery ale dobrze jest to podobno połaczyć jednak z jakąś kreatyną wtedy jest lepszy efekt

Dexter1900
14-12-06, 21:28
A ja czytałem że kratyne najlepiej łączyć z HMB i dlatego tu pisze!! :D
Ponoć jak sie połączy te dwie rzeczy jest najlepszy efekt!!

Sam już niewiem...

Sadownik
14-12-06, 21:33
no tego już ci nie powiem
może ktoś inny cooś doradzi

Dexter1900
14-12-06, 21:36
Bardzo bym prosił!! o komentarze i porady!!

Kakashi
14-12-06, 21:40
poczekalbym z tym...po 8miesiecznej przerwie to nie ma sensu zeby teraz brac kreatyne...pocwiecz troche zobacz jak jest jak nie bedzie szło to wtedy kreatna i do tego zamiast hmb radziłbym tauryne

Dexter1900
14-12-06, 21:49
http://img186.imageshack.us/my.php?image=dsc00758wy0.jpg tu jest foto mojego bicepsu nie jest jakieś super extra i wlaśnie chciałbym żeby urusł jeszcze z 3-4cm do czerwca!! Da sie to osiagnąć??

[ Dodano: 14-12-2006, 22:21 ]
A żebym wziął ta kreatyne i te HMB to co by takiego było ?????????

[ Dodano: 15-12-2006, 21:25 ]
Prosilbym jeszcze o jakies porady i komenty!!

Jose
15-12-06, 21:58
A żebym wziął ta kreatyne i te HMB to co by takiego było ??????? nie bylo by Ci nic, ale po co? sam mowisz ze ladnie Ci wszystko idzie wiec nie ma sensu nic brac... jesli masz zamiar cwiczyc miesiac czy dwa to mozesz sobie wziac kreatyne (hmb zbedne) ale nie popieram takiego pomyslu.. jesli juz bawic sie w ten sport to dlugi czas (moze cale zycie?) a nie sezonowo...
a nie warto nic brac jesli masz zamiar dlugo sie w to bawic bo teraz idzie wszystko ladnie, wiec bez sensu w siebie cos ladowac, kreatyna jest najlepszym rozwiazaniem jesli dopadl nas pierwszy powazniejszy zastoj, ze nie idzie ani masa ani sila wtedy łupiemy kretke i wszystko znow rusza zajebiscie do przodu :mrgreen:
sorki jesli jakos nie zrozumiale to napisalem ale jakis zakrecony jestem :P

pzdr

Dexter1900
15-12-06, 22:29
Spoko...

I niemam zamiaru cwiczyc miesiac czy dwa tylko okolo 2 latek:D albo z poltora roku!!

Kacper
15-12-06, 23:06
HMB to według mnie strata kasyJedynie czego mozesz sie po nim spodziewac tojak postosujesz z pół roku utwardnienie mięsni.

Dokreatyny trza bylo dokupic taryne w Mega kapsach! i wegle.