PDA

Zobacz pełną wersję : zwiększona produkcja bilirubiny!!!!!!! ;////



Street Fighter
04-06-09, 10:49
wiec tak ostatnio miałem badania i wyszło że mam podwyższony poziom bilirubiny.miałem także robione echo serca gdzie wszystko było ładnie tylko jedno mnie zaciekawiło na kartce było napisane takie coś:
sv:97!

gdzie wykrzyknik oznacza ze coś (nie wiem co to sv) jest ponad normę ;/

Wiec może ktoś wie co to sv i czy zwiększony poziom bilirubiny nie mógł być spowodowany braniem monohydratu lub innych leków ??

B_S_E
04-06-09, 13:46
Podwyższony poziom bilirubiny występuje przy uszkodzeniach wątroby , np: po przechlanu się :]
Mojego kolegę odrzucili na komisji lekarskiej jak chciał przejść na zawodowego , bo wyszła mu Hiperbilirubinemia, która może być przyczyną kilku chorób związanych z wątrobą , z tego co lekarz mówił to poziom bilirubiny może być podwyższony po chlaniu złej diecie-tłusto nie zdrowo ;> ogólnie można powiedzieć ze twoja wątroba ma jakiś problem:P , często objawią się za żółceniem gałek ocznych i w ogóle może prowadzić do żółtaczki ;]
Dobra nie będę cie straszył ale idź do lekarza i niech ci powie co może być przyczyną....
Kumpel zmienił dietę przestał pić jak świnia , to badania mu się poprawiły po 3 miechach poziom wyrównał się i nie przekraczał normy :)
Przyczyną mogą być jakieś odżywki (w których tak naprawdę chuj wie co jest) bądź SA sam sobie musisz odpowiedzieć na to pytanie :D
Pozdrawiam

Jak moja mama wróci to ci może napisz co to jest to SV jest pielęgniarką powinna wiedzieć ;] <chyba>
A i nie panikuj ja też w okresie dojrzewania miałem problem I TEŻ PO DRANIU KREATYNY ;] nie równa praca serca , nagłe skoki temperatury i pocenia jak prosie :).

Street Fighter
04-06-09, 15:19
chciałem latać na myśliwcach;/ a tu takie gówno mi w badaniach wyskoczyło :P

proszę abyś cos jeszcze napisał teraz lecę po skierowanie do rodzinnego na usg,got,gpt jeszcze raz :P d

dzieki :)

kreta z uniwersala :P

Street Fighter
06-06-09, 14:18
po dzisiejszym badaniu krwi jest napisane bilirubina 1,52 a wartosci referencyjne to 0,3-1,2 .Czy 0,3 to duzy odskok od normy ??
Na kreatynie uniwersala jest napisane #166406.exp.2/11/12 jest jeszcze termin czy juz po ?:P


"Z takim slabym beretem to nie polatasz " ocb ??
co proponujesz an regeneracje wątroby?;> i kiedy iść na kolejne badanie w poniedziałek ??

lovelas69
06-06-09, 14:53
no słaby beret bo srasz żarem :)