PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki po Terminie?



Gwizdek
02-06-09, 20:08
Witam wszystkich zgromadzonych.. mam problem poniewaz posiadam 3kg prochów po terminie. Weglowodany Bialka i Formula Nocna Firmy Olimp. Dokladnie minal rok od kad wg. opakowania minal termin waznosci , Czy sadzicie ze moge je jeszcze zjesc i nie bedzie efektow ubocznych? czy beda dzialac? Moze ktos mial podobna sytuacje.. dodam ze przechowywalem je w szafie i nie rozpakowywalem jeszcze nigdy. Ponoc kazdy produkt ma dla bezpieczenstwa dluzsza date niz na opakowaniu ale ile to nie wiem..

fallenursus
02-06-09, 20:17
spoko, bialko zawsze patrze w sklepach czasami maja dosc dobra wysprzedarz bo data juz prawie, lub kilka dni po dacie. Szamie to az mi sie uszy trzesa.jesli zapakowane fabrycznie to czemu nie. Kreta tez moze stac zapakowana.Wegle to nie wiem bo bardzo malo ich uzywam w prochu.

puma007
02-06-09, 20:20
nie wiem,ja kupilem krete taniej i tez byla po terminie ale nie wiem ile bo wcale daty nie bylo,byla zmazana i efekty jakie takie bylo o to nawet w tedy diety nie mialem a lapa rosla

KowalX
02-06-09, 20:24
Witam wszystkich zgromadzonych.. mam problem poniewaz posiadam 3kg prochów po terminie. Weglowodany Bialka i Formula Nocna Firmy Olimp. Dokladnie minal rok od kad wg. opakowania minal termin waznosci , Czy sadzicie ze moge je jeszcze zjesc i nie bedzie efektow ubocznych? czy beda dzialac? Moze ktos mial podobna sytuacje.. dodam ze przechowywalem je w szafie i nie rozpakowywalem jeszcze nigdy. Ponoc kazdy produkt ma dla bezpieczenstwa dluzsza date niz na opakowaniu ale ile to nie wiem..

a co to za formuła nocna?Po coś ten termin ważności dają ...

patryczek666
02-06-09, 20:36
Witam ja mam Anabolic Amino 5500 150 caps po terminie rok byly otwarte ale nie uzywane i mocno dokrecone i zawartosc proszku jest taka sama mozna spozywac:P?

KowalX
02-06-09, 20:39
Witam ja mam Anabolic Amino 5500 150 caps po terminie rok byly otwarte ale nie uzywane i mocno dokrecone i zawartosc proszku jest taka sama mozna spozywac:P?

no raczej proszek nie zmieni kształtu,ale masz pewność ,że nie zryje ci flaków ,albo nie zatrujesz się...

bo wiem ,że z witaminami tak jest ...

Domino
02-06-09, 20:40
jedzcie albo was kopnie albo nie...

klocur
02-06-09, 20:46
rok po terminie to sporo, ja bym nie ryzykowal, no chyba ze bylbym zdesperowany :D

patryczek666
02-06-09, 20:52
albo utne date i komus opyle za 20zł:P

Młody
02-06-09, 20:55
witam czemu śmiecisz na forum ? Sam zakładamłem taki sam temat więc nie wiem po co znowu taki zakładasz ? Admin !

Gwizdek
02-06-09, 20:59
Ta formuła nocna to "System Protein 80" Zawiera 77g bialka na 100g produktu wiec niezle :) i do tego l karnityne oraz inozytol wiec mysle ze nie jest taka zla.. szkoda zeby sie zmarnowalo nie? heh wiec wrzuce je. sa pakowane fabrycznie i wygladaja jak nowe.. Pozniej moge wam zdac raport z konsumpcji ;] Pozdro

Domino
02-06-09, 21:23
patrzyczek666 moge kupic od ciebie te odzywki jakie masz za 20zl nic nie szkodzi :D ja jadlem juz biosterol testosterol 250 jak mialem 13lat hah:D

metadon
03-06-09, 15:18
ja jadlem juz biosterol testosterol 250 jak mialem 13lat hah:D
Bravo clap
To już pewnie jest z 55cm w bicku?:twisted: