PDA

Zobacz pełną wersję : Bez łydek



AKRO
02-06-09, 18:43
Witam, nie moge juz przez te łydki biegać strasznie mnie bolą, czy moge ich nie robić na siłowni tylko przy bieganiu sie wyrobią?

Sosna91
02-06-09, 18:46
też nie ćwicze łydek, bez szans, normalnie mnie cał czas bolą, tzn po biegach, ablo po siatkówce to masakra jest. nie ćwicz jak bolą bo to raczej też dobre nie jest, jak za pare miechów zobaczysz ze jednak robi się mała dysproporcja co do reszty bo wtedy musisz coś z tym zrobić.

AKRO
02-06-09, 18:47
ok a czy w bieganiu robi sie przerwy? jakis tydzien czy mieisac?

Sosna91
02-06-09, 20:28
ja biegam, ale nie systematycznie, choć wydaje mi się że jeśl nic Cie nie bedzie bolało to nie musisz, kondycha zawsze sie przyda, gorzej jak masówke robisz to częste bieganie troszkę ciężko nadrobić.

KowalX
02-06-09, 20:32
ok a czy w bieganiu robi sie przerwy? jakis tydzien czy mieisac?

może za dużo po prostu biegasz ,albo nie te obuwie ...?

łydki od biegu bardzo ładnie się kształtują ;)

ile w tygodniu biegasz i po ile km?

AKRO
02-06-09, 20:35
pon, sroda, pt biegam 45 minut truchtem chyba po 6 albo wiecej km ale nie liczyłem.
Łydki bolą bo ja to mam płaskostopie i czasami od samego chodzenia bolą jak mam lekko ciężki plecak a co dpiero mówić o bieganiu.

AKRO
02-06-09, 20:36
łydki po bieganiu sie kształtują czyli rzeźbią czy masa bezdie szła?

Sosna91
02-06-09, 20:44
z tego co się orientuje to od biegania, masa w nogi nie idzie, ale to nie prawda, wystarczy spojrzeć na kolaży, ale fakt że od samych biegów 70cm w udzie ciężko mieć.

KowalX
02-06-09, 20:54
pon, sroda, pt biegam 45 minut truchtem chyba po 6 albo wiecej km ale nie liczyłem.
Łydki bolą bo ja to mam płaskostopie i czasami od samego chodzenia bolą jak mam lekko ciężki plecak a co dpiero mówić o bieganiu.

biegaj środa, sobota może dłuższe przerwy Ci pomogą ... później zaczynasz od wtorku...

buty dla ludzi z płaskostopiem do biegania produkuje firma "New Balance"

jeśli nie jesteś zainteresowany butami koniecznie kup wkładki (ortopeda doradzi odpowiednie)

biegi - kształtują i rzeźbią ,ale oczywiście od biegania w jakimś tam stopniu też rozbudujesz mięśnie ,ale nie licz na cuda

AKRO
02-06-09, 20:57
wolałbym tak jak mówiles kediys. Czyli biegac w te same dni co siłka żeby nie tracić szybko ogólnie masy.
Kiedys bylem u ortopedy ale nie chcial mi przepisac wkladek tylko chcial mnie wysłac na ćwiczenia.

Sosna91
02-06-09, 21:06
na płasko stopie pomaga chodzenie po gwożdziach ;p a tak serio to właśnie choć po ostrych rzeczach, a wieć np, chodzenie na boso bo lesie, szyszkach, są też takie maty specjalne.

KowalX
02-06-09, 21:08
wolałbym tak jak mówiles kediys. Czyli biegac w te same dni co siłka żeby nie tracić szybko ogólnie masy.
Kiedys bylem u ortopedy ale nie chcial mi przepisac wkladek tylko chcial mnie wysłac na ćwiczenia.

wiec tak rób tylko pamiętaj o zabezpieczeniu przed katabolizmem
ps
jeśli będziesz biegał w dni nietreningowe to nie stracisz masy
chodzi by się zabezpieczać i nie biegać o pustym ...

więc kup odpowiednie buty ;)

AKRO
02-06-09, 21:08
taa po lesie:D żeby mnie żmija ugryzła :D

KowalX
02-06-09, 21:17
taa po lesie:D żeby mnie żmija ugryzła :D

jakim lesie? uważaj lepiej na dziury ;)

AKRO
02-06-09, 21:20
na płasko stopie pomaga chodzenie po gwożdziach ;p a tak serio to właśnie choć po ostrych rzeczach, a wieć np, chodzenie na boso bo lesie, szyszkach, są też takie maty specjalne.

no sosna mowił tak.

KowalX
02-06-09, 21:23
no sosna mowił tak.

a to nie wiem...

jak dla mnie zainwestuj w odpowiednie buty,a ochronisz swoje stawy w szczególności kolana.

AKRO
02-06-09, 21:24
a jakie bys polecił niedrogie? daj linka?

KowalX
02-06-09, 22:06
a jakie bys polecił niedrogie? daj linka?

tu znajdziesz model ,a jak już znajdziesz to w google szukaj po tańszych cenach :)

http://www.newbalance.pl/strona.aspx?id=2113,7,14,5

slim shady
03-06-09, 21:04
New balance zajebiste buty, ciężko je zniszczyc ;)

Nie ma co porównywać biegania i treningu siłowego w rozbudowie mięśnia.

Józiu
05-06-09, 10:02
No musze wam powiedziec ze przy bieganiu lydki sie super rzezbia. Biegam codziennie od okolo 2 miesiecy i lydki mam fajne:) Przy bieganiu nie zyskacie masy na lydkach ale roniez nie powinniscie jej stracic. Jak dla mnie to tluszczyk sie wypala, a miesnie rosna:)