PDA

Zobacz pełną wersję : Co brać?



Hasos
02-06-09, 12:09
Więc tak w wakacje chcę polecieć masówką (spory bf) i w ostatnich 2 lub 1 tygodniu troszkę redukcję. I tak na masówce zamierzam brać BCAA, może białko i No-Xplode, Massacri lub coś innego? Co radzicie?

Fehu
02-06-09, 14:46
A może napiszesz coś o sobie? niestety na forum wróżki jeszcze nie mamy ;D
BCAA lapiej dać na redukcji

Hasos
02-06-09, 14:50
No to co:D Wiek 18 lat juz prawie, 191cm, 99kg. Teraz robię jeszcze 3 dniowe FBW Weidera, potem chyba splita zarzuce. Myślałem ,żeby BCAA brać 2 miechy, gainera nie bede brał bo za bardzo mnie zaleje. Teraz nie wiem zastanawiam się nad białkiem i właśnie może No-Xplode, Massacri lub cos podobnego.

I czym sie rozni Animal Pak od BCAA?

Fehu
02-06-09, 14:55
Animal Pak to nie tylko aminokwasy to tez witaminy, minerały etc.
masz dietę? bo skoro zastanawiasz sie czy białko czy gainer to pewnie nie ;)
No-Xplode hmm jakieś cykle wczesniej były?

puma007
02-06-09, 14:56
massacra to nie bialko

niewula
02-06-09, 15:08
xplode i massacra to troche inne produkty po 1 massacra to stack i 1 pucha starczy ci na 2 tyg a xplode to booster i duza pucha starczy ci na oko~30 TRENINGOW

Hasos
02-06-09, 15:14
Yyyy... albo ja tak napisalem alby wy czytac nie umiecie:P
1. Nie będę brał gainera bo mnie pewnie zaleje
2. Zastanawiam się nad białkiem czy brać.
3. Chcę brać Massacri lub No-Xplode
Wiem czym sie rozni bialko od gainera hehe:)
I tak mam już 150 tab bcaa treca i liczylem ze starczy mi na 3 tyg chyba ze wieksza intensywnosc bedzie to 2.
Moze zrobic tak ze najpierw wezme animal paka a potem bcaa?
I co byscie radzili No-Xplode czy cos innego? Takie cos zeby z kreatyno bylo.
I białko to chyba Matrix 5.0?

niewula
02-06-09, 17:41
no-xplode ma jablczan w sobie ale w malych ilosciach ale mi sie zajebiscie cwiczylo na nim

Hasos
02-06-09, 22:35
Dobra generalnie.
Zamierzam.

Animal Pak
No-Xplode
Białko

Po tym BCAA

Ok?

MolderDist
04-06-09, 13:56
Po cóż Ci ten animal pak? Weź wiatminy i minerały z Olimpa efekty identyczne a kasa zaoszczędzona.

Bcaa możesz brać cały czas a nawet wskazane - pomyśl nad Bcaa Xtra z Activlabu mysle, ze lepszej opcji obecnie nie znajdziesz.

Jeżeli chcesz no-xplode przed treningiem to dodaj jakieś mono po treningu - wyjdzie odrazu fajny cykl.

Hasos
06-06-09, 18:01
Ehh szukam szukam i nie moge sie zdecydowac.
A co mysliscie o Knockout z Olimpu?

MolderDist
07-06-09, 21:07
Brałem i polecam, jeden z moich najlepszych cykli.

Który to będzie Twój cykl?

Jak jeden z pierwszych to nie ma sensu odrazu takiego dobrego stacka łądować, ja bym pomyślał nad tymi mniej rozbudowanymi np. Creashot, cp itp.

ht
07-06-09, 21:31
Po cóż Ci ten animal pak? Weź wiatminy i minerały z Olimpa efekty identyczne a kasa zaoszczędzona.

Bcaa możesz brać cały czas a nawet wskazane - pomyśl nad Bcaa Xtra z Activlabu mysle, ze lepszej opcji obecnie nie znajdziesz.

Jeżeli chcesz no-xplode przed treningiem to dodaj jakieś mono po treningu - wyjdzie odrazu fajny cykl.

chlopie co ty wogole porownujesz....witaminy olimpu do apaka???:lol:bez szans jest olimp.