PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta - Zmarł kulturysta



Anaboliczny Koks
02-06-09, 09:09
Przeczytajcie sobie to i nie radze nie pić wody przez 3 dni haha.

http://www.sportfan.pl/artykul/9472/szok-zmarl-kulturysta-zabila-go-dieta-przez-trzy-dni-nic-nie-pil

Wiki
02-06-09, 17:09
można powiedzieć że poświęcił życie kulturystyce.

pure
03-06-09, 10:02
Mozna raczej powiedziec, ze byl idiota. A tak na marginesie dla mnie ktos kto koksuje nie powinien byc traktowany jak sportowiec, tudziez kulturysta... To jakby ktos sobie rakiete w dupe wsadzil i mowil ze ma lepszy wyskok :neutral:

Russel
03-06-09, 11:08
Mozna raczej powiedziec, ze byl idiota. A tak na marginesie dla mnie ktos kto koksuje nie powinien byc traktowany jak sportowiec, tudziez kulturysta... To jakby ktos sobie rakiete w dupe wsadzil i mowil ze ma lepszy wyskok :neutral:

pokaz mi jednego czystego np. na MP bo nie mowie już o zawodach pro...

Anaboliczny Koks
03-06-09, 13:36
Ale jak można nie pić 3dni ? ...

Początkująca
03-06-09, 13:42
coś mi tu śmierdzi....

Wiki
03-06-09, 15:04
Każdy kulturysta bierze, to normalne w tym sporcie. 3dni bez wody + wypacanie się, zawiniętym w worku na śmieci :).

Anaboliczny Koks
03-06-09, 15:06
Początkująca to się umyj ,żartuje :P

Nie pił wody ,żeby się wysuszyć bo chciał zajebiście wyglądać w "grobie".

Russel
03-06-09, 15:33
Przed zawodami pije dużo wody ok 10L dziennie, później schodzisz z tej ilości drastycznie (oprócz tego przyjmujesz diuretyki) by przed zawodami odstawić wodę i pić tylko w małe łyczki gdy już nie możesz wytrzymać- to pomaga odwodnić mięśnie.
Kiedy już sa wysuszone na kilka chwil przed wyjściem na scenę robisz ładowanie węglami które pięknie je wypełniają sa wtedy bardziej pękate
p.s
oprócz tego jeszcze ładowanie sodem i parę innych bajerów ,ale to wszystko indywidualne sprawy startujących bo dużo ludzi robi to różnienie

jaca666
03-06-09, 15:54
100% koksuje bo bez tego nie dojdziesz w łapie do 45cm więc proszę małolatów którzy ćwiczą od kilku dni niech się nie udzielają!!!

adonis18
03-06-09, 17:35
100% koksuje bo bez tego nie dojdziesz w łapie do 45cm

sory jaca, ale pierdolisz... :lol:
co, do 100kg wc bez koxu też nie da sie dojść?

a co do tematu: był hardkorem

nie róbcie tego bez opieki dorosłych

elo

Piorun
03-06-09, 17:42
co do waszych limitów:

da sie dojsc do 45 w lapie i wiecej bez koksu tylko nie kazdy jest w stanie to osiągnąć

na koksie szansa jest wieksza

A koles no cuz,
sa jakies granice, ktorych przekraczac nie mozna

jedna z nich jest ludzka fizjologia i wytrzymalosc organizmu, organow

cel nie zwsze powinien uswiecec srodki

szkoda ruska, głupi to on byl...

Fehu
03-06-09, 17:44
Cóż chciał sie pokazać na zawodach ale przesadził
wola walki wygrała
Ostatnio oglądałem na bbc "chłopcy na testosteronie" i właśnie widziałem jak się odwadniają masakra potrafią zemdleć a sie nie napiją czasem tylko kostke lodu

jaca666
03-06-09, 18:01
Do 100kg czystego mięsa można dojść ale po 10-15 latach ćwiczeń i ścisłej diety tak samo z obwodem ramienia.Jakbyś wiedział jakie cykle biorą zawodowcy to byś nie uwierzył!!!

adonis18
03-06-09, 18:18
Do 100kg czystego mięsa można dojść ale po 10-15 latach ćwiczeń i ścisłej diety tak samo z obwodem ramienia.Jakbyś wiedział jakie cykle biorą zawodowcy to byś nie uwierzył!!!

zależy o kim mówimy. jeżeli o kurduplu 160 w kapeluszu, to na pewno. a jak weźmiemy "normalnego" 2metrowego 25-30latka to normalnie bedzie waży te 100kg, nawet nie dotykając żelastwa. tak samo z łapą.
to co robią/biorą zawodowcy, to chooj mnie obchodzi, bo ja nie traktuje sportu jako sposób na życie. wkoorwia mnie po prostu jak ktoś powiela takie bzdury, że bez koxu czego tam nie można...
elo

jaca666
03-06-09, 18:38
100kg ale nie czystego mięsa.Mi chodzi o idealne mięśnie takie jak zawodowcy i dojdź tu bez koksu człowieku do 100kg.Nie myl pojęć!!!Masa a czysta masą idealnie wyrzeźbiona!!!

Anaboliczny Koks
03-06-09, 19:11
Wszystko można masz genetykę i masz 45 w łapie po wielu latach ćwiczeń.

fallenursus
03-06-09, 19:18
100kg=220lbs przy 10-11%bf mozliwe naturalnie. Ale czy mam na to czas,ochote i zaparcie zeby sie meczyc,wpierdzielac sucha kure i wafle ryzowe i mase supli popijajac to woda? Alez oczywiscie ze NIE! Zejsc ponizej 9%bf naturalnie ,nie tracac miesa raczej niemozliwe.Ale jesli jeszcze raz jakis duren poprosi o zalatwienie lasix'a bo kurwa mac ma sesje zdjeciowa na nowe portfolio, to mu konkretnie pierdolne patelnia.:whistle:

adonis18
03-06-09, 19:22
100kg ale nie czystego mięsa.Mi chodzi o idealne mięśnie takie jak zawodowcy i dojdź tu bez koksu człowieku do 100kg.Nie myl pojęć!!!Masa a czysta masą idealnie wyrzeźbiona!!!

czyli twierdzisz tym samym, że nie można przy niskim %fatu dojść do 45cm w ramieniu bez koxu... no chłopie rozśmieszasz mnie :lol:
chociaż z 2giej strony, to nie jest śmieszne
człowiek biega, pływa, nie wpierdziela czekolady, ciężko pracuje na swój wygląd, a tu sie nagle okaże, że sie myli... bo trzeba clena brać, żeby mięśnie było widać. bo jak ktoś waży ponad 100kg a nie jest zawodowcem to musi być w chooj obtłuszczony i to nie jest czysta masa... brat mojego ziomka zmienia opony na stacjii, ma ze 190 i ze 45 w łapie. podobno nigdy nie cwiczył(poza karate), a zayebiście wyrzeźbiony i okablowany jest (fakt, że jara na potęge od jakichś 15 lat) ale nikt mi koorwa nie wmówi, że trzeba koxować bo to inaczej nie jest to czysta masa.
elo

jaca666
03-06-09, 19:24
Każdy ma swoje zdanie.Ja tylko twierdze że nie ma zawodowca bez koksu.Każdy tam bierze i tyle!!!

janusz123
03-06-09, 19:31
coś za coś bedziesz brał kox dojdziesz szybciej do celu ale bedziesz na starość/jak przestaniesz ćwiczyć wygladał jak flak

3 dni nie pić 0o

hans1237
03-06-09, 19:34
jaca dobrze gada,wiekszosc amatorki startujących na zawodach bierze i proste zawodowcy to juz chyba jasne i tylko dzieci slepo wierzą ze mogą cos takiego miec na sucho,cechą dziecka są marzenia czesto mało realne..........

jaca666
03-06-09, 19:47
A co do tego że zmarł kulturysta to kilkanaście lat temu zmarł także ale austriacki kulturysta Andreas Munzer ale on się nie odwadniał tylko był na cyklu ale za to jakim!!!!!!!!!!!!!!!!!


10-tygodniowy plan dopingowy Andreasa Munzera , który doprowadził go do śmierci.


Przez cały 10-tygodniowy cykl:
Ephederine
AN 1
Captagon
Aspirina
Valium
Clenbuterol
Hormon Thyroid

10-6 tygodni przed zawodami codziennie:
2 zastrzyki Testoviron 250 mg
1 zastrzyk Parabolan
30 tabletek Halotestin
30 tabletek Metandienon (dianabol z Tajlandii)
20 IE* GH
20 IE* Insulina

5-3 tygodni przed zawodami codziennie:
3 zastrzyki Masteron
2 zastrzyki Parabolan
30 tabletek Halotestin
50 tabletek Stromba
2 zastrzyki Stromba
24 IE* GH

2-1 tydzień przed zawodami codziennie:
2 zastrzyki Masteron
2 zastrzyki Stromba
40 tabletek Halotestin
80 tabletek Stromba
24 IE* GH
Insulina
IGF

fallenursus
03-06-09, 19:58
ta, to jeden z tych co sie przekonal ze jednak wiecej nieznaczy zawsze lepiej :)ale on byl podobno takim burakiem ze jakby mu ktos powiezial ze trutka na szczury dobrze wysusza miesnie, to by ja garsciami wzeral :)

pure
03-06-09, 21:10
100% koksuje bo bez tego nie dojdziesz w łapie do 45cm więc proszę małolatów którzy ćwiczą od kilku dni niech się nie udzielają!!!


kogo nazywasz malolatem malolacie :smile: ja przy redukcji ze 102kg na 88kg mialem w lapie 42, wiec mi nie nawijaj, ze trzeba koksowac, zeby zrobic 45 czystego miesnia, bo mi sie pierdzenie wzmaga. a piszac, ze nie uznaje miesnia zrobionego na sterydach czy innym gownie wyrazilem swoje zdanie i dla mnie taki ziombel nie powinien nazywac sie kulturysta, bo przez takich cieniasow powstaly mity o ludziach uprawiajacych kulturystyke. a najbardziej to mnie rozwala jak taki maly ptaszek w wielkiej klatce sie sodzi, jaki to on nie jest zajebisty i jakich to wynikow nie robi. ha ha, centralnie mi ich szkoda i nie bede zalowal smierci jakiegos koksika, co sie wyj@#?!al na cyce bo jest debilem.

Jolly
03-06-09, 21:32
Przeczytajcie sobie to i nie radze nie pić wody przez 3 dni haha.

http://www.sportfan.pl/artykul/9472/szok-zmarl-kulturysta-zabila-go-dieta-przez-trzy-dni-nic-nie-pil

Musiał nie pić wcześniej, bo 3 dni da się wytrzymać.

Anaboliczny Koks
03-06-09, 21:34
Jolly da się ,ale on wpierdalał coś odwadniającego itd napewno.

Jolly
03-06-09, 21:41
No właśnie, może jeszcze ćwiczył, heh.

KowalX
03-06-09, 23:21
@jaca666

ile trzeba warzyć i ćwiczyć na czysto by dojść do 45cm tak około

przy wadze 76kg miałem 40cm ... teraz nie wiem (warze 81)...

tak tylko pytam ...

jaca666
03-06-09, 23:28
Na pewno kilka lat ale ile to zależy od genetyki!

KowalX
03-06-09, 23:34
Na pewno kilka lat ale ile to zależy od genetyki!

ok dzięki za info.

w czerwcu 20-go będę miał 3 lata treningu...

myślę ,że mam teraz około 42cm beztłuszczowej masy(zaczynałem 36)

myślisz ,że to dobry wynik?

z góry dzięki za odpowiedź

jaca666
03-06-09, 23:37
Jak naturalnie to rewelacyjnie!!!
Widać ze w przeciwieństwie do mnie masz dobra genetykę!!!

j0zek
03-06-09, 23:43
100% koksuje bo bez tego nie dojdziesz w łapie do 45cm więc proszę małolatów którzy ćwiczą od kilku dni niech się nie udzielają!!!

A zalozysz sie ze mozna dojsc w lapie do 45 bez zadnych koksow? na zwyklych odzywkach? (oczywiscie nie mowie tutaj zeby wpierdalac zarcie jak swinia zeby tylko mase robic)

arnoldzik
03-06-09, 23:45
Ty guzek to dochodź!!!!A jak dojdziesz to daj nam znać!!!

j0zek
03-06-09, 23:48
no pewnie ze dojde teraz mam 44 i pod koniec sierpnia no moze wrzesnia bo w trakcie mala redukcje zrobie dojde i zobaczysz

KowalX
04-06-09, 00:10
Jak naturalnie to rewelacyjnie!!!
Widać ze w przeciwieństwie do mnie masz dobra genetykę!!!

no dzięki :)

masy nigdy nie robiłem ,bo 36cm miałem przy wadze 68kg i przy chudych kościach(zonk ;/)

zdjęcie jak jeszcze nie ćwiczyłem siłki ,ale było dużo sportów walki lat naście (no był okres około 10miesięcy między 14-15rokiem) i jak miałem 10-11lat waliłem na samego bica 5kg hehe śmiesznie to teraz brzmi ,ale serio (hantle własnej roboty)jeszcze je mam.
fota hantli(5kg obok dla porównania jakie to małe hehe):
http://i732.photobucket.com/albums/ww328/kowalx/IMG_0653.jpg

i fot około 68-70kg 36cm(tylko drążek,pompki normalne i na trica itp - to co w sportach walki):
http://i732.photobucket.com/albums/ww328/kowalx/Zdjcie03.jpg