PDA

Zobacz pełną wersję : 1 trening :)



FraZ
14-12-06, 12:07
Okej Panowie :) Powolutku i pokoleji :)
mam 20 lat i chce zaczac zabawe z ciezarami bardziej na powaznie :) Wasnie co zakupilem lawke i troche obciazenia i chce ruszyc z koxem tak za tydzien :) moze dwa, bo najpierw chce sie dobrze przygotowac do trennigu :) juz kiedys cwiczylem ale tylko tak sobie jak to za guwniarza ;P bralem nawet jakis bialko ale to bylo chyba z rok albo 2 temu :/ wtedy cwiczylem kolo 4-5 miesiecy i przytylem dosc ladnie :) nie mialem jednak wtedy zadnej diety a jedyne co robilem to pilem mnustow mleka... wiecej nie pisze bo za dlugo byc nie moze :]

Prosilbym was ogromnie o napisanie mi treningu na mase :) Posiadam:
1) lawka
2) sztanga
3) hantelki
4) obciazenie 90kg
5) co dokupic?

Nie wiem jak rozpisac powininem swoj trening zeby dal jakis efekt dlatego pytak was panowie, ludzi po fachu dlatego czekam w napieciu na wasze posty.

Z gory Tnx!

Kakashi
14-12-06, 15:43
chce ruszyc z koxem tak za tydzien moze dwa
ja radze konsultacje z lekarzem,..najlepiej psychiatra:D pozdro:D

FraZ
14-12-06, 15:46
hehe tnx :P ale soga za pomoc nie dostaniesz ;P Chyba ze wezmiesz sie ziom w kupe i pomozesz :P PEACE

P4l4d7n
14-12-06, 15:49
juz kiedys cwiczylem ale tylko tak sobie jak to za guwniarza

A teraz to niby co jak tak o sterydach piszesz xD
Proponowałbym wziasz lopate i troche koksu poprzerzucac - moze ci przejdzie :razz: . Poczytaj pierwsze troche o tym sporcie. Dietach, treningach, suplementach, sterydach i odpiero potem pisz ze


chce ruszyc z koxem tak za tydzien :) moze dwa

Kakashi
14-12-06, 15:49
twój staz jest 5 miesiecy a ty za koxsy sia łapiesz?? chłopie bez przesady/...pocwicz rakis czas za mniej wiecej 6 miechów kreatyna potem drugi cylkl...potem przyjdzie czas na jakis stac nitrobolon tez moze byc...ale nie koksy...pozdro:D

P4l4d7n
14-12-06, 15:50
Jesli chodzi o odpowiedni trening na mase to poszperaj w tym dziale jest pelno takich planow lub sam sobie go uloz a my mozemy Ci go ocenic.

Kakashi
14-12-06, 15:52
tak to sie zaczyna..
1)ułozyc trening
2) ułozyc diete
3) rzetelnie cwiczyc i trzymac sie diety...:D

FraZ
14-12-06, 20:25
hahahaha panowie z tym koksem hehehehe to tak sie mowi ;P taka metafora :D a wy oburzenie jakies wielkie :D bez przesady mam 2 post na diecie przeczytajcie go tam :) napisalem ze zadnych sterydow nie wezme nigdy w zyciu :) tylko bialko co najwyzej :) czytajcie miedzy wersami ;P za nieporozumienie przepraszam :)

PS. Panowie chodzilo mi o to byscie usiedli i przypomnieli sobie jak wy zaczynaliscie :) napisac jakie obciazenie na poczatek do mojej wagi jest si :) Ale moze macie racje ja sprobuje napisac ten plan chociaz pewnie polowy cwiczen w zyciu nie robilem :/ enywej dzieki za pomoc :)

sogi jeszcze do rozdania ;P Pokoj z wami :]

Sadownik
14-12-06, 20:51
skoro chcesz wrócić do cwiczeń to na początku niezbyt forsujący trening ogólnorozwojowy
na wszystkie mięśnie najlepiej
tak z 2 miesiące pociągnij i wtedy przejdz na troche bardziej zaawansowany
a ćwiczenia to proponuje standardowe wyciskanie przysiady MC wiosłowanie w opadzie rozpietki itp

Kakashi
14-12-06, 20:52
:D no to male nieporozumienie nam wyszło ale na szczescie wysztko sie juz wyjasniło:P
to czekam na plan i zabiore sie do pomocy:D jak nie wiesz jakie cwiczenie jak wyglada to napisz ktos na pewno Ci wytłumaczy:D pozdro:D

P4l4d7n
14-12-06, 21:46
No z MC i przysiadamy ze Sztanga to poczekaj jeszcze ze dwa miechy. Tak jak napisal Sadownik ogolnorozwojowka na poczatek. Proponuje jeszcze gainerek dorzucic ;).

Rosnij xD

FraZ
14-12-06, 21:48
Proponuje jeszcze gainerek dorzucic ;).

Rosnij xD

Napisz mi szybko co to jest i gdzie to moge dkupic cena itd ;P Albo nie sam sprawdze w suplementach :] ok do jutra sprobuje napisac ten trening :] dzieki panowie :P A jak napisze to ruszamy z koxem :D

P4l4d7n
14-12-06, 21:54
http://www.musclepower.pl/wyswietl.php?kategoria=12

Ja osobiscie polecam Magnum 8000.

Kakashi
14-12-06, 22:13
a ja osobiscie polecam gainer 1 vitalmax lub gainbolic 6000 olimpu:D pozdro:D