PDA

Zobacz pełną wersję : Nadgartek



Anaboliczny Koks
01-06-09, 21:02
Więc tak 13 marca ,miałem skręcony nadgarstek 2 miesiące miałem przerwę od wszelkich czynności tą ręką ,już mnie nie boli na siłowni ,tylko jak robie takie 1 ćwiczenie na barki to czuje ... To samo na KickBoxingu gdy uderzam sierpowym to odrazu go czuje i boli w okolicy tej kostki takiej ,tutaj zdjecie http://i43.tinypic.com/xct6xt.jpg ,kości nie miałem złamanej nic lekarz mówił ,że to lekkie skręcenie nadgarstka. Ból jest taki dziwny jakby takie ciepło ,takie rwanie niby . Może znacie jakieś sposoby na takie bóle ?

puma007
01-06-09, 21:13
zakup sobie uciskacz na nadgarstek,i nus go jakbedziesz cos robil,co moze nadwwyrezyc ta dlon

Anaboliczny Koks
01-06-09, 21:14
Aha na trening mam zalozyc sciagasz ,bandaz i na to rekawice ,zastanow sie...

puma007
01-06-09, 21:19
po co ci bandarz jak bedziesz mial uciskacz,jak znajde fote to wrzuce,zakladasz go na cala dlon oprocz oprocz palcow i on dobrze stabilizuje nadgarstek,kumpel jak mail zlamana reke w nadgarstku to zeby grac w siate a gral w jakim klubie zakladal go i go nie bolalo a bez cholernie bolalo

Anaboliczny Koks
01-06-09, 21:20
Bandaz masz po to ,aby usztywnic nadgarstek ,a takze po to ,zeby Ci rekawica nie ruszala sie.

KowalX
01-06-09, 21:21
Aha na trening mam zalozyc sciagasz ,bandaz i na to rekawice ,zastanow sie...

żel ultrafastin...

i radzę go jeszcze nie przeciążać ...

Anaboliczny Koks
01-06-09, 21:23
No nie przeciążam za bardzo i staram się prawą delikatnie uderzać itd... W Listopadzie prawdopodobnie zawody ,wiec chce go wyleczyć.
A mówisz ,że ten ultrafastin pomoże ?

KowalX
01-06-09, 21:31
No nie przeciążam za bardzo i staram się prawą delikatnie uderzać itd... W Listopadzie prawdopodobnie zawody ,wiec chce go wyleczyć.
A mówisz ,że ten ultrafastin pomoże ?

nie mam pojęcia czy pomoże ,ale stosowałem go na ból w barku i byłem zadowolony...

na pewno działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie.

================================================== ======

przed zawodami dobry jest ketonal w sprayu (naprawdę znieczula),ale nie pamiętam czy jest na receptę...

Anaboliczny Koks
01-06-09, 21:36
Hehe ja potrzebuje czegoś co mnie wyleczy przez wakcje będę trenował ,a sierpowy ,z dołu to podstawa... Bo jak uderzam prostym to nic...