PDA

Zobacz pełną wersję : 1 trening :)



FraZ
14-12-06, 11:49
Okej Panowie :) Powolutku i pokoleji :)
mam 20 lat i chce zaczac zabawe z ciezarami bardziej na powaznie :) Wasnie co zakupilem lawke i troche obciazenia i chce ruszyc z koxem tak za tydzien :) moze dwa, bo najpierw chce sie dobrze przygotowac do trennigu :) juz kiedys cwiczylem ale tylko tak sobie jak to za gowniaza ;P bralem nawet jakis bialko ale to bylo chyba z rok albo 2 temu :/ wtedy cwiczylem kolo 4-5 miesiecy i przytylem dosc ladnie :) nie mialem jednak wtedy zadnej diety a jedyne co robilem to pilem mnustow mleka... wiecej nie pisze bo za dlugo byc nie moze :]

Prosilbym was oczywiscie o rozpisanie mi wlasciwej diety, moj profil jest wypelniony moge dodac tyle od siebie ze jestem w stanie wiele zrobic (tylko mam nadzieje ze zjadanie surowych jaj jak tu co poniektórzy pisali nie bedzie konieczne) Chce zaczac trening na mase wiec uwzglednijcie to :) gotowac umiem przecietnie wiec blagam bez wyszukanych potraw (piers czy schabowego zrobie bez problemu ale z duszonymi szparagami w sosie deszamelowym bede mial problem) :)

PS. Prosze uzywac ludzkiego nazewnictwa bo nie jestem jeszcze wtajemniczony :] acha i jeszcze czy polecacie brania jakis odzywek? odrazu mowie ze zaden tesc nie wchodzi w gre :P Tylko jakie lajty jak wlasnie bialeczko czy cos takiego :) (jak tak to opiszcie jakos pokrotce i podajcie nazwy prosze)

Z gory tnx!

Pieroog
14-12-06, 14:03
Diety na mase chyba są na forum.

Świstak
14-12-06, 15:23
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=448 tu masz wszystko opisane jak układać diete