PDA

Zobacz pełną wersję : mały problem



biosu
01-06-09, 20:21
Witam
Mam 193 cm wzrostu waże 80 kg i chciałbym troche przytyć w sklepie polecili mi odżywke Gain Bolic 6000 tylko jest mały drobiazg 4 razy w tygodniu mam treningi boksu które zabierają ze mnie dużo wody, ile razy w tygodniu trenować na siłowni i jak najlepiej dawkować odżywke żeby te 3-4 kg chociaż przytyć. Oczywiście do odrzywki wziełem sobie glukoze, jakies tam tabletki Olimpa na stawy i witaminy. pozdrawiam i prosze o jakąś rade na gg 4868714

Vesto43
01-06-09, 20:37
Cały ten Gain Bolic To prawie jak glukoza. Sam mam tego Gainera....
Jeśli kupiłeś sobie puche 4 kilo to będziesz miał w środku miarkę.
Jedna cała miarka na 3/4 szklanki mleka to będzie jedna porcja.
40 min przed boksem 1 porcja i do 30 min po treningu 1 porcja.
Pamiętaj że ten gain bolic to prawie sam cukier więc nie przesadzaj bo cie tłuszczem zaleje a i jeszcze jak glukoze dowalisz to masakra.
Odrazu zakładam że diety niemasz dobrej bo jak byś miał to byś się niepytał o dawkowanie :D
Możesz śmiało sobie walnąć jedną porcję jak będziesz się czuł osłabiony czy ospały. Tylko nieprzekraczaj 5 porcji dziennie bo to za duuuuużżżoooo :D przynajmniej dla mnie. Jestem od ciebie niższy 5 cm i lżejszy 4 kilo.

Kolesie w sklepie lekko to ujmując wcisneli ci byle by zarobić tak jak i mi ale ja ciągle że kasy mało to mi takie g dali :D

Pozdro.

biosu
01-06-09, 20:41
dzięki bardzo :D ja tam diety nie mam jem dziennie 3 obiady + drobne posiłki i przytyć nie moge :-( metabolizm i treningi swoje robią pozdrawiam i dzięki

puma007
01-06-09, 20:41
Kolesie w sklepie lekko to ujmując wcisneli ci byle by zarobić tak jak i mi ale ja ciągle że kasy mało to mi takie g dali :D

Pozdro.

zgadzam sie z tym,tez go kiedys mialem i wedlug mnie zakup tego to wywalenie kasy w bloto,fakt faktem smak dobry

"dzięki bardzo :D ja tam diety nie mam jem dziennie 3 obiady + drobne posiłki i przytyć nie moge :-( metabolizm i treningi swoje robią pozdrawiam i dzięki"

nic dziwnego ze przytyc nie mozesz,jesli diety nie masz,dieta to podstawa

Vesto43
01-06-09, 20:48
puma007 Nie dobijaj mnie, wiem że kupiłem wielkie G, niemusisz dodatkowo o tym pisać :D

biosu Jak większość ekto jesz mało i tylko ci się wydaje że dużo wszamasz. Pobuszuj trochę w dziale Dieta, napewno znajdziesz coś dla siebie.
Pamiętaj że biorąc gainera bez diety możesz się spodziewać jedynie dwóch efektów 1. zalanie tłuszczem 2. żadnych zmian
5-6 dobrych posiłków dziennie to podstawa. Jak już gainera wszamasz to ogranicz lekko tłuszcze. Np. 1-2 puszki tuńczyka dziennie to moja norma. To samo z ćwierć kilówkami twarogu, ale powoli mi to brzydnie więc przerzucić się muszę na inną rybę. :D

Jolly
01-06-09, 20:53
Jedząc ponad normę kaloryczną siłą rzeczy się przytyje, jedząc poniżej schudnie, proste jak drut. To nie prawda że typ jest chudy a wpierdziela tyle że szok. Liczy się kcal, a nie ilość, o!

KowalX
01-06-09, 20:55
@biosu

pij dużo wody i zwiększ kaloryczność posiłków spożywaj 4konkret i z 2mniejsze ...

gainera jeśli jesz przed treningiem bokserskim to nie 30min tylko z 1h ,bo będziesz ociężały...

najważniejsze być uzupełniał węgle i proteiny po treningu i rano...

Vesto43
01-06-09, 21:00
Kowal mowa tu o GB 6000, też tak próbowałem godzine przed treningiem to mnie zmulało i myślałem że zgłupieje. 30-40min przed treningiem to dla mnie optymalna pora na gainera. No i po treningu do 30 min kolejna porcja i jest gites. A rano do śniadania czy na czczo to ja bym tego gainera niebrał.

biosu
01-06-09, 21:09
nie nie zgodze sie ja mam genetycznie jakies bakterie w żołądku i mimo że jem jak smok to nic mi nie daje i jestem wyżyłowany zero tłuszczu :-(, a zimą jak mi zimno, a za rade z piciem dzięki w sumie to juz tak robie i tak zgrzewka wody na max 3 dni, orgaznizm sportowca dziennie potrzebuje od 3-5 litrów wody, zastanawiam sie czy ta odzywka da jakis efekt :D bo latam do kibla 3 razy dziennie a zdrowy człowiek raz na 2-3 dni :-) sory ze lekko zniesmaczyłem temat :D

Vesto43
01-06-09, 21:20
Norma, wociół musi się do tego GB przyzwyczaić. Mnie też to kibla nosiło po tym gainerze, ale zatrzymywałem srake na chama bo szkoda mi było tyle gainera do kibla wywalać :D :D Bierz mniejsze porcje jeśli cie nosi do WC.

KowalX
01-06-09, 21:23
ale zatrzymywałem srake na chama bo szkoda mi było tyle gainera do kibla wywalać :D :D

masa przede wszystkim ;)

biosu
01-06-09, 21:24
Norma, wociół musi się do tego GB przyzwyczaić. Mnie też to kibla nosiło po tym gainerze, ale zatrzymywałem srake na chama bo szkoda mi było tyle gainera do kibla wywalać :D :D Bierz mniejsze porcje jeśli cie nosi do WC.

ja jeszcze go nie biore o to chodzi :D ja mam tak bez odzywek, a to co proponujesz jest mega niezdrowe dla organizmu, można od takiego trzymania dostać stanu zapalnego a nawet zakarzenia o_O

puma007
01-06-09, 21:33
Vesto43 nie dobijam cie,celowo zmienilem kolor czcionki,przy czesci twojego zdania,ale bylo kierowane do biosu

Jolly
01-06-09, 21:39
lol, ta sraka to odrzucony gainer, nie ma co trzymać bo i tak w końcu popuścisz. :yawn:

fallenursus
01-06-09, 21:58
jesli ktos mowi ze nie moze przytyc bo ma za szybki metabolizm, tzn ze sie niewystaczajaco odzywia.Naucz sie jesc. Jedz co godzine. Obojetnie co na poczatek, pol bulki, kawalek kielbasy, banana, cokolwiek.. w ten sposob przyzwyczaisz organizm (i zeladek)do czestego przyjmowania pokarmu. Po tygodniu zwieksz czas miedzy posilkami ale tez jedz je wieksze.az wkoncu bedziesz mogl spokojnie zjesc sobie 6 normalnych posilkow. Odstaw odzywki,gejnery, wszyskto. Zacznij tak jak pisze, a gwarantuje Ci ze przytyjesz.staraj sie jesc zdrowe zeczy.NIe zaluj owocow i wazyw.Ciemny ryz, makaron,chleb razowy, kurczaki, tunczyk,duzo inncyh ryb,wolowina,konina,indyk.Gesto kaloryczne zeczy poprostu, nie jakies slydycze..Kumasz oco biega?5-6l wody dziennie.Po treningu zjedz sobie kawalek kury czy miesa ale z bialym ryzem, lub chleb pszenny,nie musisz kupowc bialka,ale nie mozesz zapominac ze musisz jesc.jeslibedziesz jadl co 2hrs normalne posilki niema bata zeby nie przytyc.