PDA

Zobacz pełną wersję : Bcaa,AAkg jak dawkowac



patryczek666
01-06-09, 17:51
Witam moje dane sa w profilu.Mam bcaa i aakg z olimpu i jak to dawkowac? moja propozycja to 5x bcaa,2x aakg przed treningiem to samo po treningu i przed senm 5 x bcaa.

know1126
01-06-09, 18:28
ja osobiscie zwiekszylem aakg (olimp) do 3 przed tr., bo 2 jak widzialem nic nie dawalo, zalezy,sprawdz sam. reszta mysle,ze tak jak masz jest ok.

KowalX
01-06-09, 19:09
Witam moje dane sa w profilu.Mam bcaa i aakg z olimpu i jak to dawkowac? moja propozycja to 5x bcaa,2x aakg przed treningiem to samo po treningu i przed senm 5 x bcaa.

aakg przed treningiem i po

w nietreningowe
rano i przed snem

patryczek666
01-06-09, 19:38
Mam jeszcze takie pytania czy nie ma rozn icy jak sobie wysypuje kapsulki na lyzeczke i popijam woda?poniewaz nie umiem polykac,I czy aakg redukuje tluszcz tez

KowalX
01-06-09, 20:04
Mam jeszcze takie pytania czy nie ma rozn icy jak sobie wysypuje kapsulki na lyzeczke i popijam woda?poniewaz nie umiem polykac,I czy aakg redukuje tluszcz tez

raczej poprawia apetyt...
choć pomaga utrzymać wysoki poziom hgh podczas snu ;)

połącz argininę(aakg) z ornityną...

mały huba
01-06-09, 20:30
Bcaa tylko przed/w trakcie/po treningu ma sens przy takich funduszach.
Ja bym wziął 10 caps przed i 5 po.
A najlepiej pomyśl o bcaa w prochu i pij z 22--40g w trakcie treningu ;)

KowalX
01-06-09, 20:42
przy takich funduszach.
Ja bym wziął 10 caps przed i 5 po.


jakich funduszach?

pytał o dawkowanie z aakg...

Bcaa tylko przed/w trakcie/po treningu ma sens

dlaczego?



A najlepiej pomyśl o bcaa w prochu i pij z 22--40g w trakcie treningu ;)

nie za dużo?

Fehu
01-06-09, 22:11
aakg nie wysypuj z kaspułek potworny smak!

zależy jakie masz te aakg? ja posiadam A-AKG 3000 dobra pompa, ale na pewno nie przy ilości jaką poleca producent zabawa zaczyna się od 5-8 przed treningiem osobiście biorę tylko przed treningiem ;D w DNT 2-3 biorę

slim shady
01-06-09, 22:23
bcaa 1g/ 10 kg masy ciała

patryczek666
01-06-09, 22:28
ja mam aakg z olimpu i jezeli wprowadze wode to to odrazu sie rozpuszcza i polykam i bez smaku:P mi tylko o to chodzi czy nie trace czegos ze taka metoda łykam,a btw nie bede otwierac nowego tematu moge do tego jeszcze l-karnityne pic? zeby spalic zbedny tluszcz z brzucha?(przytylem 6kg z system protein 80 3,2kg) czy to tez miesnie bedzie spalac?

KowalX
01-06-09, 22:38
ja mam aakg z olimpu i jezeli wprowadze wode to to odrazu sie rozpuszcza i polykam i bez smaku:P mi tylko o to chodzi czy nie trace czegos ze taka metoda łykam,a btw nie bede otwierac nowego tematu moge do tego jeszcze l-karnityne pic? zeby spalic zbedny tluszcz z brzucha?(przytylem 6kg z system protein 80 3,2kg) czy to tez miesnie bedzie spalac?

spala tylko tłuszcz,a mięśnie trzeba zabezpieczyć proteinami ;)

patryczek666
01-06-09, 22:40
wystarczy jesc 50g~~ białka rano i wieczorem?

KowalX
01-06-09, 22:43
wystarczy jesc 50g~~ białka rano i wieczorem?

wystarczy się dobrze odżywiać...

najważniejsze pory to rano i po treningu ,a na dobę od 2g do 2,5 na kg masy ciała przy czym maks 1/3 z odżywki ;)

50g za dużo...

know1126
01-06-09, 23:21
aakg nie wysypuj z kaspułek potworny smak!

zależy jakie masz te aakg? ja posiadam A-AKG 3000 dobra pompa, ale na pewno nie przy ilości jaką poleca producent zabawa zaczyna się od 5-8 przed treningiem osobiście biorę tylko przed treningiem ;D w DNT 2-3 biorę
odn tego aakg producent mowi:
3 kapsułki dziennie.
1 kapsułkę rano po wstaniu, 1 kapsułkę przed treningiem i 1 kapsułkę po treningu, rajt?
to jak bym ja tak zwiekszyl to z olimpa o 100% czyli z 3 przed tr, do np 6 to nie wykorkuje?:smile:

KowalX
01-06-09, 23:54
odn tego aakg producent mowi:
3 kapsułki dziennie.
1 kapsułkę rano po wstaniu, 1 kapsułkę przed treningiem i 1 kapsułkę po treningu, rajt?
to jak bym ja tak zwiekszyl to z olimpa o 100% czyli z 3 przed tr, do np 6 to nie wykorkuje?:smile:

aakg przeważnie można brać więcej tylko trzeba stopniowo zwiększać ,bo każdy inaczej toleruję arginine. W nietreningowe nie ma sensu zwiększać ;)

Fehu
02-06-09, 10:07
odn tego aakg producent mowi:
3 kapsułki dziennie.
1 kapsułkę rano po wstaniu, 1 kapsułkę przed treningiem i 1 kapsułkę po treningu, rajt?
to jak bym ja tak zwiekszyl to z olimpa o 100% czyli z 3 przed tr, do np 6 to nie wykorkuje?:smile:

Ogólnie w dzień treningowy bierz tylko przed treningiem ew. też rano bo przynajmniej fajna pompa będzie bo jak to rozłożysz na kilka porcji to nie ma co na to liczyć ;D

mały huba
02-06-09, 10:50
Bcaa tylko okołotreningowo bo tylko wtedy są prawidłowo wykorzystane.
Jako jedyne amino trafiają szybko do mięśni, a pora około treningowa jest porą w której można to wykorzystać.
Na noc szybkie uzupełnienie paliwa mija się celem, jeżeli już ktoś chce to kazeina/albumina jaja jest 100x lepsza.
Co do dawek to sam osobiście takich używam(20g w czasie treningu przy wadze 95) i dopiero teraz odczuwam działanie tj. zmniejszenie zmęczenia po ćwioczeniach, skrócenie odpoczynku po między seriami, delikatny wzrost siły.

Oczywiście każdy niech używa jak ma ochotę, natomiast moje zdanie jest takie ,że jeśli używać jakiegokolwiek supla to w odczuwalnych dawkach(czytać duzych).