PDA

Zobacz pełną wersję : Pobudzenie organizmu energia



rifek
01-06-09, 11:45
witam
oprócz kawy redbulli tigerów itd
chodzi mi o kapsułki takie jak kofeina life energy energeton...
w szczególnosci chodzi mi o life energgy
http://www.allegro.pl/item630681733_trec_life_energgy_60_tab_zwieksz_wyd ajnosc.html

Czy ten specyfik warty jest zakupu ? Ew coś innego moze sama kofeine, nie chce wydac na to wiecej niz 40 zł

Dlaczego chce to kupić ?
Gdyż nie raz przychodza takie dni ze jest sie zmeczonym i ospały przez co mam brak chęci do ćwiczeń a to ma za zadanie pobudzić.
Z góry dzieki za rady
Pozdrooo clap

KowalX
01-06-09, 13:00
coś ta guarana da,ale sadzę ,że niewiele...

zresztą śmierdzi po tym pot ;)

Anaboliczny Koks
01-06-09, 13:33
wypij kawe przed trenem i git ,albo obejrzyj jakiś film typu Rocky jak on trenuje itd i Ci się zachce bo się nakręcisz :P

Napinacz01
01-06-09, 13:54
Śpij więcej niż 8h !
Regeneracja to podstawa.

Vesto43
01-06-09, 14:27
I dobra dieta bo bez tego ani rusz. Chłopie ja jak cokolwiek opuszcze ze swojej diety to chodzę taki niedoje***y przez cały dzień. A jak sobie pilnuje posiłki i jem jak trzeba i to co trzeba to mam i siłę i wigor. Jak jesteś ospały to zjedz sobie trochę owoców np. 4 banany mi to pomaga :D
Pozdro.

Piorun
01-06-09, 15:54
jak wspomniano

-regeneracja i dobry dlugi sen daje energie na caly dzien
-mozesz sie zdrzemnac na 15 minut czasem pomaga
-energia z posilkow zwlaszcza weglowodany, mozna sie wspomoc slodyczami bo to szybk izastrzyk energi

Im wiecej uzywasz dopalaczy typu turyna, kofeina, guarana tym bardziej jestes od niech zalerzny bo organizm sie przyzwyczaja i coraz slabiej na nie reaguje

najlepiej stopniowo je odstawiac i stosowac okresowo kiedy naprawde potrzebna jest pompa

myst0
01-06-09, 16:21
Szkoda pieniędzy na takie coś więcej śpij i dobrze sie rozgrzewaj :)

NIKOLIS 168
01-06-09, 16:37
Wg mnie takie dopalacze nie są potrzebne gdyż w sklepie możemy zakupic zwykłą kawe !

rifek
01-06-09, 21:27
dlaczego niektóry pisza posty o kawie.
Pytam sie o jakies tabsy bo one mnie interesuja. Nie pije kawy a na domiar kawa jest nie zdrowa. Pytam sie o konkretne suplementy.
ehm
nie mam zamiaru stosować kofeiny ew pozostalych srodków pobudzajacych codziennie
chodzi mi o dni w których tak jak napisalem "jest się spiącym"
tigery itd odpada nie mam ochoty nie raz isc po nie i nie raz tez mam problemy gdyż po jedzeniu tiger gryzie sie z jedzeniem i wiadomo ;D

slim shady
01-06-09, 21:41
weź jakąkolwiek kofeine w tabsach, litr jakiegoś energetyka, magnez tez pomaga, więcej tłuszczy jedz,

KowalX
01-06-09, 22:31
dlaczego niektóry pisza posty o kawie.
Pytam sie o jakies tabsy bo one mnie interesuja. Nie pije kawy a na domiar kawa jest nie zdrowa. Pytam sie o konkretne suplementy.
ehm
nie mam zamiaru stosować kofeiny ew pozostalych srodków pobudzajacych codziennie
chodzi mi o dni w których tak jak napisalem "jest się spiącym"
tigery itd odpada nie mam ochoty nie raz isc po nie i nie raz tez mam problemy gdyż po jedzeniu tiger gryzie sie z jedzeniem i wiadomo ;D

choć opinie są różne to na mnie dobrze działa i polecam ;)

speed 8

a co do proszku ,który napisałeś jeśli od czasu do czasu to pobudzi ma wysoką dawkę kofeiny ;)

jarecki19872
02-06-09, 00:55
nie spodziewaj sie zadnego rewelacyjnego pobudzacza do 40 zł....