PDA

Zobacz pełną wersję : @Mietas



Azek
01-06-09, 00:25
Witam.. trenuje na silowni juz od ok. 2 lat.. od poczatku roku zaczelem niezwykle intensywnie, wczesniej dlugo stalem z bardzo niska waga no i wkoncu od poczatku roku jakas dieta ruszyla, skoczylo okolo 10kg~ na samej diecie + kreatynka CREA SHOOT (polecam). No i ostatnio naszla na mnie mysl, czy nie zaamplikowac sobie troszke metki :) Mam 20 lat, waze 76kg, wzrost 170cm, staz to ok. 2 lata jak pisalem wczesniej. Przebyte cykle sterydowe: 2 lata temu troche metki, kilkanascie strzalow testo, odblok i to by bylo na tyle.. teraz wiem, ze siano poszlo mi w bloto, bo mialem kompletny brak wiedzy na temat odzywiania sie :) dopiero teraz zrozumialem , ze dieta to podstawa :) I dlatego ten temat... co sadzicie o dawce 15mg ED metki i jaka najlepiej polecacie, wczesniej szamalem ruska :D Moim celem jest masa przytycie pare kg. do 80:) w miare dobrej jakosci miesa :)

ht
01-06-09, 08:59
20mg minimum. jesli chodzi o apteke. undera bym wrzucil 25-30mg. bo niewiadomo jak trzyma stezenie.

Riddick23
01-06-09, 10:34
najlepiej to kup sobie jakas metke 10mg/tab APX Labs,Razak,AxioLabs te maja wlasnie takie stezenie... i wal 3 tabletki dziennie rano po sniadaniu ,6godzin pozniej np. po obiedzie i znowu 5-6godzin pozniej , :smile:pamietaj o oslonkach na watrobe...

Azek
01-06-09, 11:49
@up

No w tym tygodniu bede wiedzial, co jest na magazynie :P

Pudelko sylimarolu mam juz w szufladzie :)

Mysle, ze po takim "cykliku" odblok bedzie zbedny? No i myslalem o dokupienie jeszcze puchy crea shota :)

Riddick23
01-06-09, 16:39
po cyklu na mietku dobrze bedzie zapodac kreatynke mysle ze ta co masz zamiar kupic bedzie git ma w skladzie 4 formy kredki w tym mono wiec ok. Osobiscie kupilbym lepsza oslonke na watrobe Esseliv jest dobre,a co do odbloku to juz zalezy czy zadziala mietek na jaderka czy tez nie ale jakis boster testosteronu albo tribulus po cyklu tez mile widziany bedzie:lol: