PDA

Zobacz pełną wersję : kondycja



iknow
14-12-06, 03:24
Hi, chce poprawic swoja kondycje( a jest kiepska;] po przebiegnieciu 500 metrow kolka mnie lapie;] a czasami nawet mniej jak przebiegne, takim rownym nie za szybkim tempem)
co waszym zdaniem najlepiej poprawi kondycje?? rower, basen, bieganie.. i czy mam cwiczyc co dziennie czy nie, wyglad mam spoko, szczuply wysoki, moglbym kilka kilo wiecej wazyc;]

rocky_balboa
14-12-06, 08:05
ćwicz jak ci serce podpowiada :P po prostu biegaj albo pływaj od początku basenu do końca, wszysytkie z tych rzeczy wpłynie na twoją kondyche, najlepiej biegaj te 500 metrów, odpoczynek i znów aż bedziesz coraz lepszy

Janara
14-12-06, 14:09
Przestan palic papierosy, to one wszystkiemu winne! No i plywaj, biegaj czy co tam codziennie lub co drugi dzien - dla poprawy kondycji

P4l4d7n
14-12-06, 15:13
Kolka prawdopodobnie łapie Cię bo biegasz nierównym tempem. Proponuje codziennie biegać truchtem i regularnie zwiększać dystans. Ja osobiście uwielbiam biegać w zimie xD. Jesli jednak jesteś domatorem sugeruje orbitrek.

iknow
14-12-06, 22:07
a taki rower treningowy(stacjonarny)moze byc?? co dzienna jazda w domu ;] bo ja mam zlekka skonosci do zachorowan no i ja niechce byc chory , mam jeszzcze 2 razy w tyg basen.
Btw ile moze kosztowac taki najtanszy rower stacjonarny;p na silke gdzie chodzilem byly takie magnetyczne .one spokojnie kosztuja kolo 500 zl.. ale tez byl taki stary zlekka;p chyba zrobiony ze skladaka;p no chyba kazdy wie oco chodzi ( a jak nie to wystarczy wlaczyc film Seksmisja i tam gdzie pierwszy raz spotykaja ta szefa calego.. on jezdzi sobie na takim rowerze) nie bede przeciez kupowal roweru za 500 stowek ;] bo akurat takiej kasy nie mam a napewno ten rower co ja opisuje kosztuje mniej, moze ktos widzial na jakis ryneczkach, gieldach. osobiscie mi sie on podobal .ofc nie wizualnie;p ale do jazdy sie nadawal.

P4l4d7n
14-12-06, 22:20
www.allegro.pl

Ja mam w domku rower stacjonarny i orbitrek. Wole to drugie sto razy xD.

Czaja
14-12-06, 22:42
Ostatnio widziałem rowery stacjonarne w markecie. Ceny zaczynały się od 130. ALe trzeba przyznać że te najtańsze są gó.no warte.

Jeśli chcesz poprawić kondycję to rower,pływanie,biegi,gry zespołowe - wszelki możliwy ruch.

iknow
14-12-06, 23:47
powiedz czemu sa gowno warte?? ale chodzi ci o te z marketu ??;p
jesli chodzi ote co ja opisuje to ja nie mam do nich zlego zdania, jezdzilem na 2 takich .. i dobrze bylo, jeden u kuzyna i 2 na silce... i porownojac do jazdy na tych drozszych ..to moze wygodniej sie siedzialo;p ale to mozna poprawic....
jutro wybiore sie na rynek;p zobacze przetestuje etc;] ofc jak bedzie.
a i nie doradzajcie mi nic o orbite.. cos tam .. i rowerach magnetycznych dobrych ofc... bo kasy nie mam na takie wydatki... no chyba ze mi dacie;p lol

P4l4d7n
15-12-06, 07:17
Ja kupilem zajebisty orbitrek na Allegro za 300 zł... mozna kupic dobre i za 200 jak sie znajdzie okazje...

A te rowerki po 100 zlotych zaraz sie rozpie****. Po kilku dniach siada regulacja poziomu trudnosci jazdy... potem tandetny material i z rowerka ci zostaje tylko siodełko xD

Janara
15-12-06, 11:21
niekoniecznie, choc zazwyczaj tak bywa. Ale skoro niestac go, to jest to dobrym rozwiazaniem, na 2 latka mu powinno styknac!

iknow
15-12-06, 23:03
ok ..moge zalatwic sobie rower stacjonarny, wygladajacy prawie jak ten w linku ktory jest ponizej i jest tasmowy .... niewiem jak to sie nazywa;p no tasma na kole nazwa tego roweru to super kettler manta.. ogolnie ladnie wyglada i czarny jest.
http://teszvesz.hu/item148747784_kettler_manta_electronic.html

rocky_balboa
16-12-06, 08:10
hmy moze skoro nie chcesz na dworze cwiczyc kondycji tylko w domu to moze skakanka:P? Dobrą idzie kupic w markiecie za niecałe 10 zeta (lub tą kolorową gumową dla dzieci za 1zł :D)
a taki rowerek to nie wiem po co... zacznie sie lato to mozna samemu biegac za piłką albo na rowerze

iknow
16-12-06, 13:14
...jest zima a ty mi tu z latem wyjezdzasz.. ale przeciez pozniej tez bedzie zima...