PDA

Zobacz pełną wersję : trening a doping



hans1237
31-05-09, 14:04
witam,temat zakładam tutaj bo wiecej tu ludzi którzy wiedzą o co mi chodzi tzn.stosują........pytanie brzmi czy na cyklu w jego trakcie mozna zaostrzyc trening?tzn np wszystko trenowac 2 razy w tyg?czy regeneracja na dopingu jest wieksza?>szybsza? jak to wygląda u was panowie czy zmieniacie trening na cyklu?pozdr

urlich28
31-05-09, 15:50
Ja nigdy nie cwiczyłem dwa razy w tyg tej samej parti miesniowej. Treningi były intensywniejsze niz zwykle, na niektore partie po 4 cw i na koniec na dobitke jeszcz na maszynie. I była gitara.

PanAntek
31-05-09, 16:48
znam kolesia co na cyklu trenował 3x w tyg biceps !
i PRZYROSTY mial nieziemskie

Vani
31-05-09, 18:09
wszystko zalezy od organizmu, intensywnosci treningu, ilosci cw, regeneracji miesni,

jak widzisz ze Twoj organizm szybko sie regeneruje to mozesz zwiekszyc intensywnosc cw, treningow

ht
31-05-09, 18:37
na cyklu masz wieksza regeneracje tak ze treningi powinny byc zdecydowanie ostrzejsze.

fallenursus
31-05-09, 22:09
i czy na cyklu w jego trakcie mozna zaostrzyc trening??czy regeneracja na dopingu jest wieksza?>szybsza? jak to wygląda u was panowie czy zmieniacie trening na cyklu?pozdr

ale naturalnie jak najbardziej:twisted:

urlich28
01-06-09, 03:00
Nie bede zakładał nowego tematu. Mam pytanko o tajlandzkie ssa konkretnie o dianabol i testo, firma Sp tajland. Czy warto to brac?