PDA

Zobacz pełną wersję : Robicie zakupy przez Internet?



Speedie
31-05-09, 11:56
Witam - pytanko które mnie ostatnio nurtuje - Zakupy przez Internet - tak czy nie?
Uważacie to za ryzyko - czy nie macie nic przeciwko?
Ja ostatnio kupiłam buty Nike do biegania na www.1but.pl i wszystko było ok - pasują, wkładka dobra i szybko przyszły. Ale wiadomo - zdarzają się wpadki.
Kupujecie więc przez Internet, czy raczej nie?
Pozdrawiam:)

Seba...
31-05-09, 12:02
Ja osobiście zawsze kupuje buty na allegro i nigdy nie miałem żadnej wtopy :]
Myślę,że to żadne ryzyko ;]
Radziłbym Kupować na allegro :) (ale to moje zdanie)

Bruce
31-05-09, 12:03
ja ostatnio często kupuje przez neta np. bluzy koszulki buty itp. jak narazie wszystko dobrze jeszcze nikt mnie nie oszukał.

motloch
31-05-09, 13:06
ja np. nie kupuje ubran na allegro bo lubie cos przymiezyc przed wyborem, ale pozatym kupuje prawie wszystko przez neta bo nie mam czasu na zakupy mam teraz zamiar zaczać cykl i suple tez bede kupował w sieci. ale oczywiscie trzeba kupowac w sprawdzonych sklepach lub na allegro ktore aktóalnie jest najbespieczniejsze.
warto tez poszukac w różnych sklepach gdyz ceny potrafia sie czasem znacznie róznic nawet kwota 50 zł przy wartosci towaru 200 zł

magic_key
31-05-09, 13:28
ja tez niekiedy kupuje przez internet bo tak jest łatwiej - nie musze latać do stu sklepów zeby mi sie spodobała jakas bluza, tylko ktora mnie interesuje to se zobacze i moze kupie;) poza tym ceny sa czesto niskie, bo np. ktos sprowadza towar zza granicy i potem sprzedaje przez neta.
no ale buty to bym sie bał kupic z tego wzgledu ze moga byc niewygodne lub cos

Fehu
31-05-09, 13:32
Ja buty kupowałem i było ok ;)

chciałem sobie teraz jakieś koszuleczki kupić na allegro, ale lipa bo tak jednej zamawiać nie będę a na ogól jeden sprzedawca nie ma aż takiego wystawionego asortymentu żeby mi się jakaś druga spodobała. W sklepach internetowych hmm wybór niby jest duży ale ceny w porównaniu z allegro to masakra chodzi mi tu o markowe ciuchy ;( jak znacie jakiś w miare sklep internetowy to walcie na PW

KowalX
31-05-09, 15:06
Witam - pytanko które mnie ostatnio nurtuje - Zakupy przez Internet - tak czy nie?
Uważacie to za ryzyko - czy nie macie nic przeciwko?
Ja ostatnio kupiłam buty Nike do biegania na www.1but.pl i wszystko było ok - pasują, wkładka dobra i szybko przyszły. Ale wiadomo - zdarzają się wpadki.
Kupujecie więc przez Internet, czy raczej nie?
Pozdrawiam:)

Ja nieraz coś zamówię ,ale jeszcze wpadka mi się nie zdarzyła chociaż z gwarancją jak coś to trzeba się bawić...