PDA

Zobacz pełną wersję : Popęd seksualny???



kanantas
30-05-09, 16:37
Dzień dobry, witam wszystkich ;). Znowu mam do was pytanie związane z kreatyną. Otóż od kiedy ją biorę. Czyli od jakiś 4 dni... Totalnie mi zanikł popęd seksualny. Otóż wcześniej nie mogłem przestać myśleć o owej czynności. Nagle rah pah i koniec. Nie dość że nie myślę to mi się nawet nie chce. Czy to może być związane z kreatyną? :errf:

adonis18
30-05-09, 16:41
szczerze mie sie nie wydaje. chyba że z tą kretą jest coś nie halo. bo to żeby sie zdrowemu chłopu nie chciało to jest qrwa nienormalne... poczekaj jeszcze pare dni, ewentualnie odstaw
elo

KowalX
30-05-09, 16:43
Dzień dobry, witam wszystkich ;). Znowu mam do was pytanie związane z kreatyną. Otóż od kiedy ją biorę. Czyli od jakiś 4 dni... Totalnie mi zanikł popęd seksualny. Otóż wcześniej nie mogłem przestać myśleć o owej czynności. Nagle rah pah i koniec. Nie dość że nie myślę to mi się nawet nie chce. Czy to może być związane z kreatyną? :errf:

nie jest to związane z kreatyną ;)

może się przetrenowałeś, mało się regenerujesz, źle odżywiasz I don't know

slim shady
30-05-09, 16:43
dziwne tez kiedys miałem tak przez krótki okres, ale tu zapewne psychika odgrywa większą rolę

Domino
30-05-09, 16:55
mi sie chce nawet jak metke jem hah:D moze dlatego ze mam 17lat;D

jarecki19872
30-05-09, 16:58
zakup sobie erekton z olimpu a nie bedziesz w stanie poskromic swej bestii;p

Domino
30-05-09, 17:13
nawet bym tego nie jadl ch*j wie co by mi sie stalo :D

wojtas3
30-05-09, 17:20
kanantas zmniejszenie popędu seksualnego może być spowodowane stresem ja np w wojsku pierwszy tydzień to flak zresztą jak się potem dowiedziałem koledzy też naprawdę dziwne uczucie myślisz o dupach a tu nic z początku myślałem że dają nam bromu(chyba tak to się nazywało) do żarcia :yawn:

niewula
30-05-09, 19:18
nawet jak jestes wypoczety to ci sie nie chce?

Punisher
31-05-09, 02:00
Być może: wszedłeś na intensywny trening, organizm przeżywa wiele reakcji, które wymagają wielu składników mineralnych i witamin powodując niedobór niektórych z nich. Kup witaminki oraz ZMA i będzie gites jak przywrócisz proporcje swoich naturalnych zasobów pitolowych.

Sosna91
31-05-09, 02:35
na pewno nie wina kreatynki, moze zmeczenie, stres i po prostu przez to nie masz ochoty ;) dobrze sie wyśpij,

jarecki19872
31-05-09, 04:54
Kanantas ja z tym erektonem to tak na powaznie.

Fehu
31-05-09, 08:46
www.tube8.com

Symu
31-05-09, 10:13
Jarecki probowales tego ??

Koleś wrzucił to do cyklu kreatynowego 2caps/dzien i mowi ze jest ok, tylko ciekaw ejstem ile w tym placebo.

jarecki19872
31-05-09, 12:28
tak próbowałem...stosuje regularnie:) jak biore to min. po 4 kaps dziennie...zwieksza pompe, podnosi wytrzymałośc, poprawia samopoczucie i wszystkie żyłki na wierzchu...srodek na wypasie ale do cyklu to 2 opakowania minimum:)

Symu
31-05-09, 12:42
lipa opakowania po 30 caps 40 zl a patrzac po skladzie rzeczywisci3e trzeba by 3-4 capsy

jarecki19872
31-05-09, 14:24
ale srodek naprawde dobry....wkońcu nie jest to tani sport....:)

dragonikow
31-05-09, 15:07
Dzień dobry, witam wszystkich ;). Znowu mam do was pytanie związane z kreatyną. Otóż od kiedy ją biorę. Czyli od jakiś 4 dni... Totalnie mi zanikł popęd seksualny. Otóż wcześniej nie mogłem przestać myśleć o owej czynności. Nagle rah pah i koniec. Nie dość że nie myślę to mi się nawet nie chce. Czy to może być związane z kreatyną? :errf:

Może poprostu przestała Cię własna kobieta podniecać ;)

witexus
31-05-09, 16:11
kreatyna jest niewinna :P
ja tam mam ochote po kreatynie jak zawsze;D

kanantas
01-06-09, 12:18
Nie no dziś jestem z siebie zadowolony bo się wkońcu podnieciłem ale z wielkim trudem :D... ale nie jest źle. Własna kobieta mnie wciąż podnieca :P... Wczoraj nie brałem krety i miałem było lepiej z moim popędem. Ale już wnioskuje czym to jest spowodowane. Kreta podwyższe wytrzymałość mięśni na ból. Przez ten efekt można więcej zrobić na siłowni nie zauważając tego, po tym organizm jest tak przemęczony że nie chce się sexu nawet gdybyś chciał :whistle:

D3
01-06-09, 12:34
Może poprostu przestała Cię własna kobieta podniecać ;)

Czas zmienić kobietę? :lol:

NIKOLIS 168
01-06-09, 16:36
hehe dobre :))
Jak ktoś już napisał, może to wynikac poprostu z psychiki. Też jak byłem jeszcze młody (gim) to też starsi mówili że mogą wyniknąc przez to kłopoty, ale ich nie słuchalem i czulem sie znakomicie :) Może brak ci witamin i minerałów ? Zalecam zakupienie witaminek z Universala do tego ZMA na wspomożenie regeneracjim, lepszy jakościowo sen.
Albo włącz sobie xvideos :D

jarecki19872
01-06-09, 22:29
Lepsze beda witaminy NOW ADAM...wszystko w jednym:)

kanantas
01-06-09, 23:26
ale już problem rozwiązany :yawn: przeczytajcie posta na drugiej stronie :pray:
nie wiem czym to było spowodowane ale popęd seksualny mi to wrócił i to ze zdwojoną siłą :lol: teraz będę kopulował niczym królik :twisted: