PDA

Zobacz pełną wersję : jakie ceny na siłowni



Micek185
30-05-09, 14:01
siema chłopaki wiecie może ile kosztuje karnet na siłownię lub poprostu pojedyncze wejscie na siłke? bo chciałem sie gdzies zapisac ale nie mam pojecia o kosztach i czy w ogóle warto bo mam swoja ale nie mam np.suwnicy,drążka,pozimego wyciągu itp.wiecie o co chodzi.
podzielli sie ktos moze swoja wiedzą?
może przykłady siłowni w obrębie bartoszyc,lidzbarga,olsztyna?pozdro

dzbanekzwd
30-05-09, 14:27
w przybliżeniu: wejsciuwka 10zł, miesiąc 60-80zł 3 miechy 150... tako mniej więcej to wygląda. ale zalezy gdzie i jaka silka.

KowalX
30-05-09, 14:49
tak jak wyżej wszystko zależy od wielkości ,jakości itp..

myślę ,że w 60zł za karnet na miesiąc znajdziesz choć i za 200zł też :)

Micek185
30-05-09, 14:56
no dzięki chopaki a jeszcze jedno pytanie jak wykupię karnet na siłownie na miesiąc to mam ograniczoną liczbę wejść czy moge nawet 20razy w miesiącu tam wchodzic?pewnie nie co?
bo w sumie bym robił normalny trening na swojej siłowni tylko uzupełniałbym trening tymi pozostałymi maszynami wiecie o co chodzi:)

Anaboliczny Koks
30-05-09, 15:21
U mnie masz karnety
No Limit :Mozesz codziennie byc ,ale na miesiac
12 wejsc - wiadomo ,ale za to na 2 miechy
8 wejsc - wiadomo ,tez na 2 miechy

Biernaczek
30-05-09, 15:32
Wejścia też zależą od danej siłowni, niektórzy mają tak,że płacisz za karnet i wchodzisz ile chcesz inni mają limity.
Najlepiej idź sam do jakiejś siłowni i zapytaj się co i jak.

KowalX
30-05-09, 15:38
no dzięki chopaki a jeszcze jedno pytanie jak wykupię karnet na siłownie na miesiąc to mam ograniczoną liczbę wejść czy moge nawet 20razy w miesiącu tam wchodzic?pewnie nie co?
bo w sumie bym robił normalny trening na swojej siłowni tylko uzupełniałbym trening tymi pozostałymi maszynami wiecie o co chodzi:)

i jak wyżej może być na ilość wejść w miesiącu lub nielimitowane...

Początkująca
30-05-09, 21:04
micek, przecież u ciebie jest silka, czesto chlopaki z Bartoszyc na zawody jezdzą;p "szukaj a znajdziesz":P

Micek185
30-05-09, 21:36
tak jest z tym że nie ma tam suwnicy itp.a cwiczący tam nastawieni są bardziej na treningi do dwuboju niz kuturystyke i raczej trudno by było połączyć te treningi z resztą rozmawiałem z jednym z zawodników i sam mówił że raczej trudno byłoby mi się tak zapisać.a ty może z bart jesteś?

klocur
31-05-09, 11:55
ja place 115 za open na caly dzien, 20zl jedno wejscie. ale za to pelen profesjonalizm i full osprzet

Miodowar
31-05-09, 12:27
moim zdaniem lepiej tą kase zainwestowac w ciezarki i jakis sprzecik

Początkująca
31-05-09, 12:35
tak jest z tym że nie ma tam suwnicy itp.a cwiczący tam nastawieni są bardziej na treningi do dwuboju niz kuturystyke i raczej trudno by było połączyć te treningi z resztą rozmawiałem z jednym z zawodników i sam mówił że raczej trudno byłoby mi się tak zapisać.a ty może z bart jesteś?

nie.;)

Micek185
31-05-09, 12:47
MIODOWAR już nawet nie chodzi o kase ale o miejsce gdzie to postawic i w ogóle ale takie maszyny jak maszyna shmita czy suwnica by mi sie przydały ale co tam dzieki za pomoc,

Miodowar
31-05-09, 14:55
wystarczy sztanga hantle ławka i ciezarki ... nie wiem po co jakies suwnice itp

Micek185
31-05-09, 17:16
przeczytaj cały post to sie dowiesz

Jolly
31-05-09, 21:52
w przybliżeniu: wejsciuwka 10zł, miesiąc 60-80zł 3 miechy 150... tako mniej więcej to wygląda. ale zalezy gdzie i jaka silka.
10zł wejściówka?. Kogoś piecze?

Micek185
31-05-09, 21:58
no własnie jak sprawdziłem to w olsztynie kosztuje 70ziko za miech po 3razy w tyg po zniżce na legitymacji szkolnej.a jedno wejscie kosztuje 5ziko.wiec pewnie zalezy od miasta i siłki i sprzetu,wyposażenia:)

Wiechu
31-05-09, 22:38
U mnie stoi jedna wejsciowka 11zl wiec jest to realne.

Vesto43
31-05-09, 23:08
A nie lepiej w google wstukać odpowiednie hasło?

Ja po powrocie z niemiec może załapie się na siłownie. Karnecik na miecha i jazda jakiś cyklik. Coraz więcej pakerni ma swój kącik na www więc zawsze można znaleść potrzebne info.

http://osir.tarnobrzeg.pl/php//content/view/24/36/

Pozdro.

podgladacz92
31-05-09, 23:33
W siłowni do której chodzę karnet miesięczny bez limitu kosztuje 60 zł. Jednorazowe wejście 7zł. Sprzęt profesjonalny,uprzejmy trener, siłownia otwarta prawie cały dzień, szatnia, prysznic. Myślę, że to nie jest wygórowana cena.

D3
31-05-09, 23:53
2 profesjonalne siłownie w moim mieście:

1.
120zł miesięczny karnet (możliwość 1 wejścia w każdy dzień)
20zł jednorazowe wejście
100zł karnet imienny na osiem wejść

2.
150zł miesięczny karnet (bez limitu wejść)
20zł jednorazowe wejście
1200zł roczny karnet (100zł miesięcznie bez limitu wejść)

Piorun
01-06-09, 07:38
Jesi ktos ma zamiar cwiczyc dluzej niz rok warto zastanowic sie nad wlasna siłownią

to wcale nie jest duza inwestycja
laweczka ze sztanga, hantle, stojak, drązek, obciazenia i wlasciwie mozna cwiczyc kompleksowo

w ok 1000 zł (+/- 200) mozna sie zmieścić i wchodzisz kiedy chesz robisz co chcesz :)

D3
01-06-09, 08:44
w ok 1000 zł (+/- 200) mozna sie zmieścić i wchodzisz kiedy chesz robisz co chcesz :)

Takie rzeczy to tylko w Erze.

Za 1200zł to sobie możesz pomachać wolnymi ciężarami i to tylko ćwiczenia podstawowe. Strzeliłbym, że maksymalnie możesz zrobić 15-20ćw.
Ciekawe gdzie w tych 1200zł ćwiczenia izolowane (na rzeźbę)?
A jeśli np. nie umiem się jeszcze podciągnać to na ch** mi drążek? Chyba, żeby podyndać jak małpa.
Pokaż mi dobrą ławeczkę na której mogę robić klatę skos w dół i żeby mieściło się to w 1200zł.

Piorun
01-06-09, 09:40
Za 1200zł to sobie możesz pomachać wolnymi ciężarami i to tylko ćwiczenia podstawowe. Strzeliłbym, że maksymalnie możesz zrobić 15-20ćw.
Ciekawe gdzie w tych 1200zł ćwiczenia izolowane (na rzeźbę)?
A jeśli np. nie umiem się jeszcze podciągnać to na ch** mi drążek? Chyba, żeby podyndać jak małpa.
Pokaż mi dobrą ławeczkę na której mogę robić klatę skos w dół i żeby mieściło się to w 1200zł.

To zależy jakie kto ma wymagania
bo okreslenie DOBRA ławka jest dosyc wzgledne
Wiadomo jak ktos jest po kilku latach cwiczen i zabiera sie za rzeźbienie małych partii miesniowych przygotowujac sie do zawodow itp to ma dostep do profesjonalnego sprzetu w profesjonalnych silowniach

Juz nie pamietam ile zaplacilem ale moja lawka (na pewno mniej niz 1000) ma skosy gora/dol 2 izolowane cwiczenia na nogi + modlitewnik, jest solidna

No sory ale jesli nie jestes w stanie sie podaciagnac na drązku to po co ci specjalistyczne izolowane cwiczenia na rzezbe, kiedy nie masz siły.

Wiekszosc cwiczen na mase i sile mozna robic na takim zestawie bez problemow bazujac na wolnych ciezarach a te sa najlepsze

I to jest rozwiazanie calkiem dobre w niekorych przypadkach,
akurat do profesjonalnej silowni musial bym dojezdzac spory kwalek a takie w tym momencie i tak sa mi zbedne
wszysto czego potrzebuje mam na miejscu oszczednosc czasu i kasy

magic_key
01-06-09, 11:26
na wolnych ciezarach mozna wszystko, a koszta nawet nizzsze czasami, ja wydałem na wlasna silke tak:

ławeczka 120zł
stojaki 100zł
gryf 183cm - 90zł
gryf 120cm - 50zł
2 hantle - ~30zł
obciążenie:
40kg*2.5zł=100zł
40kg*3zł=120zł
5kg+5kg*3zł=30zł
drążek - 20zł

i juz mozesz śmiało ciskać wszystkie ćwiczenia do 100kg za
660zł !
Teraz wystarczy dokupić małe ciężarki po 2 oraz 2.5 kg powiedzmy 4zł za kg

4talerze*2kg*4zł=32zł
4talerze*2.5kg*4zł=40zł

czyli wydajemy 732zł dokładnie
a jeszcze może uda się taniej kupić niektóre części, np. używaną ławeczke/stojaki czy za kg możemy mniej zapłacić
a po roku gdy braknie obciążeń możemy np. dokupić jakieś 50kg za ~150zł

i wychodzi to o wiele lepiej niż siłownia publiczna!
-ćwiczymy ile,kiedy,jak(nie musimy sie dzielic ciezarem z jakims koksem, nie musimy ustepowac miejsca,itd) chcemy
-w sumie cena wynosi 10 karnetów miesiecznych na normalnych siłowniach
-gdy nam się znudzi możemy wszystko posprzedawać i znów mieć(już troche mniej, bo sprzet uzywany) pieniądze :)

Miodowar
01-06-09, 13:20
Ciekawe gdzie w tych 1200zł ćwiczenia izolowane (na rzeźbę)?
zadajac takie pytanie mozna tylko wnioskowac ze nie wiesz co to cwiczenia izolowane




A jeśli np. nie umiem się jeszcze podciągnać to na ch** mi drążek? Chyba, żeby podyndać jak małpa.
tego nie skomentuje




Pokaż mi dobrą ławeczkę na której mogę robić klatę skos w dół i żeby mieściło się to w 1200zł.
ja mam taką ławeczke i nie zapłaciłem za nią 1200 zł tylko nie całe 300zł


ps pamietajcie o tym ze jak placicie przykladowo 100 zł na miesiac za silownie to to jest kasa ktora juz przepada a jak inwestujecie w ciezarki lawke itp to zawsze to mozna pozniej sprzedac.

Micek185
01-06-09, 14:22
narg nie wiem jakie ty masz wyobrażenia o siłowni skoro za ławkę chcesz płacic 1200zł.ja za soją dałem 400i jestem z niej całkowicie zadowolony.
ja na swoją siłkę wydałem jakies 2000zł.i mam tam wszystko co mi potrzeba do normalnego treningu ale brakuje mi takich cwiczen jak suwnica czy np brama bo nie mam na to miejsca a cwicze sam wiec rozumiecie o co mi chodzi.np ławkę skośną zrobiłem sam tak samo stojaki,i mam pewnie jakies 200ziko w kieszeni,tak samo z obciążeniem bo większosc kupiłem ze złomu a są to pieknie wytoczone talerze które tylko pomalowałem i są jak nowe!najomy za free odlał mi w odlewni zeliwa 40kg obciązenia i są jak ze sklepu!atlas i ławka są kupowane tak samo hantle i gryf łamany jakies skakanki i wystarczy ale skoro za niewielkie pieniądze mógłbym pocwiczyc na takim sprzecie jakiego nie jestem w stanie sam zrobic albo wcisnąc do pomieszczenia o pow.25m2 to rozumiecie:)

Anaboliczny Koks
01-06-09, 16:06
Siłownia to siłownia ,ludzie ćwiczą ty ćwiczysz ,ja np w domu nie mógł bym mieć siłowni bo by mi się nie chciało ćwiczyć ,ja wiem jak nawet chcę się rozciągać w domu to 5/10min i już mi się nie chce ,a na treningu moge nawet 1h. Kto co lubi ,do tego na siłowni możesz podpatrzeć ćwiczenia ,technike.

Fehu
01-06-09, 17:14
Trochę mi się ten temat nie podoba gdyż wydaje mi się że temat powstał w celu dyskutowania na temat cen w siłowniach, lecz niestety temat stał się pojedynkiem siłownia domowa vs siłownia profesjonalna, ale po co? widzę ze sam autor musi sie tłumaczyć ;D dlaczego nie chce ćwiczyć w domu ;D bo nie którzy nie rozumieją że nie każdy w domu ma prof siłownie ;D sam osobiscie planuje uzupełniać trening na profesjonalnej siłowni a jak czas pozwoli to i cwiczyć wyłącznie na prof siłowni z przyczyn braku maszyn ;D

Micek185
01-06-09, 18:38
no w koncu ktoś mnie rozumie:D własnie o to chodzi ze chce go poprostu uzupełnic na profejonalnej siłowni.rozumiem ze zrobił sie mały oftopic ale warto było posłuchac waszych wypowiedzi,pozdro

Miodowar
01-06-09, 18:49
laik to jest forum tutaj sie dyskutuje ... nastepnym razem jak cos piszesz to nie musisz wychodzic od razu przed szereg i pisac pogrubioną czcionką, nie martw sie mamy dobry wzrok i umiemy czytac.

Już nie pajacuj ;/ czy ja Ci bronie dyskutować czy temat jest zamknięty? po prostu chciałem, żeby temat wrócił na właściwy tor! Gdybym się uparł już byś mógł dostać osta ;) za spam. Więc jeśli masz jakieś problemy zgłaszaj to na PW, skargi do Administratorów. A to, że starasz sie "błysnąć" w każdym temacie to już nie mój problem.
Laik.

Micek185
02-06-09, 00:30
poszukałem troche i znalazłem siłownię w olsztynie nazywa się siłownia u kazika" i powiem tak zapłaciłem 10zł za wejście(bez limitu)są do dyspozycji 3 sale jedna ze sprzętem do aerobów druga z kilkoma workami do poboksowania i główna ze sprzętem.i powiem ze pierwszy raz byłem w publicznej siłowni ale jest naprawde spoko cwiczyłem z gosciem ktory robił klate z ciężarem 180kg,nawet go asekurowałem bo kazdy następny wchodził i witał sie ze mną jak stary kumpel nie którzy zagadywali zartowali a w wiekszosci to potęrznie zbudowani goscie po których nigdy bym sie tego nie spodziewał.nie wiem jak jest na innych siłkach ale tam jest rewelka,sprzetu tez jest pod dostatkiem .polecam!