PDA

Zobacz pełną wersję : I cykl



pietras86
29-05-09, 23:20
Witam co możecie mi zaproponować na I cykl? Mam na myśli kreatynka + np. hmb do tego jakiś gainer no i może jakiś Animal i wspomagacz przed treningowy. Prosze o przykładowe zestawy (cena nie gra roli) ;-)Podobno kreatynka na I cykl to vitalmax zielony? A co do reszty to nie mam pojęcia i czekam na fachowe porady.

Punisher
29-05-09, 23:31
§3.2 W treści umieść informacje o sobie:
wiek, wzrost, waga, wymiary, rekordy, staż treningowy, jak wygląda twoja dieta(czy ją masz), podaj ostatnie przebyte cykle (jeśli były), podaj swój cel, który chcesz osiągnąć, jeżeli prosisz o rozpiskę - podaj ilości suplementów/odżywek jakimi dysponujesz - ilość kapsułek/proszku oraz wielkość kapsułek.

pietras86
30-05-09, 00:22
Mam 22 lata, 175 cw wzrostu, 65 kg. Wymiary: Biceps 36, obw. klatki 97, obw. pasa 86. Ogólnie jestem chudy i mam tylko klatkę trochę wyrobioną. Staż 6 miesięcy z małymi przerwami. Dieta mała ale jest:
Rano śniadanko:
płatki owsiane i jakas jajecznica z 3jajek
II Śniadanko: kanapeczki z chleba pełonoziarnistego z serem pomidorem albo ogóreczkiem ok.5 i do tego jakiś jogurcik.
Obiad: Na zmianę albo pierś z kurczaka, albo jakaś rybka do tego ziemniaczki i salatka z warzyw.
Kolacja: Na zmianę twarożek z jogurcikiem, albo makaronik albo ryz.
Ostatnio brałem MUTANT MASS 6,7 kg. Zjedzony cały przybyło 4 kg. Do tego brałem jakąś słaba kreatynke (CREATINE STANDARD LINE + L-Tauryna z CREAPURE 300g). W tym momencie nie posiadam żadnych odżywek. CZekam na jakąś rozpiskę z odżywkami najlepiej jakieś zestawy z nazwami produktów.

Punisher
30-05-09, 00:54
Nie rozumiem. Piszesz co na I cykl, a potem piszesz, że miałeś cykl na kreatynie. Ps. Czemu mówisz, że ta kreatyna słaba?

pietras86
30-05-09, 01:37
Jeśli branie kreatyny przez 1,5 mesiąca zduzymi przerwami nieregularnie bo jakoś pechowo czasu nie miałem można nazwać cyklem... A słaba bo nic nie poczułem po niej ale może inaczej by było gdyby to było regularnie brane z dietą . I dlatego chcę zacząć od nowa!!!! Teraz nie będzie przebacz teraz czas musi się znaleźć!!! I dlatego liczę na fachowe porady gdyż ten niby I raz by na spróbowanie...

jarecki19872
30-05-09, 05:14
mono creapture ( firma bez znaczenia , ja polecam fitmaxa), mutant mass lub goliath, witaminy olimp multiple, jak buzer przedtreningowy wez nano Vapor lub Doriana, hmb nie musisz brac zamiast tego zakup jakies aminy.Wg.mnie w trakcie tego cyklu nie potrzebny Ci zaden "Animal" ew. po tym cyklu w ramach przerwy od kreatyny kup Animal Testa i beta alanine.

pietras86
30-05-09, 07:26
O to mi chodziło czekam na dalsze propozycjeclap

Punisher
30-05-09, 11:03
(właśnie miał fitmaxa kreatynę)

Ja bym nie kombinował zbytnio.
Mono+gainer+aakg+witaminy+zma.
Mono Universala 2x200g, gainera możesz to co miałeś, aakg treca, witaminy np. universal daily formula, zma to np mzb olimpu. Ułóż dietę konkretną i gainer do braków w nadwyżce kal.

jarecki19872
30-05-09, 11:06
jesli mono z fitamxa jest dla niego "słaba" kreatynka to niech zmieni diete i trening bo widocznie nie jest zbyt dobry...
Pietras86 jak brałes ta kreatyne??

pietras86
30-05-09, 12:19
Brałem rano po przebudzeniu i pozniej 30 min przed treningiem

jarecki19872
30-05-09, 12:25
Ja bym brał rano i po treningu po 5g
Jesli uwazasz ze to mono Cie nie ruszyło to zadne inne Cie nie ruszy...(sa i tacy na ktorych mono nie działa ale to zadkosc) wg mnie problem lezy w diece i treningu a nie w firmie...mono z fitmaxa jest bdb, nie znam nikogo kto by na nie narzekał...a u mnie kazdy od tego zaczynał...

pietras86
30-05-09, 12:34
Macie jeszcze jakies zestawy?

jarecki19872
30-05-09, 15:09
Jabłczan kreatyny zamiast mono a reszta taka jak podana wcześniej.