PDA

Zobacz pełną wersję : Hmmm .... Odżyweczki :P



FAZI 48
13-12-06, 19:34
Mam teraz normalnie mały problem ... mam 160 zł i za bardzo nie wiem co mógł bym sobie kupic za tą kwote by zwiększyć swoją mase ( no i może siłe ale to już przy okazji )

Jak możecie to napiszcie co mógł bym sobie kupić ... z góry thx za sugestie

adrys
13-12-06, 19:43
Po profilu widać że niedlugo trenujesz, ogólnie bym to odłożyl za jakieś 3 miesiące, ale jeśli byś się zdecydował na zakup to proponuje ci przynajmniej połowe przeznaczyc na gainera, proponuje mass XXl 2000 g-59 zł 3000g-84 zł 4800 g-ok 129 zł. Jeśli zdecydujesz się na mijesze opakowanie móglbys jeszcze sobie kupić monowodzian kreatyny, moze byc nawet jakiś za 30 zł jesli to twoj 1 cykl na kreatyne. Czyli przypuscmy ze kupiłes juz 3 kg gainera i kreatyne za 30 zł=114 zł. A za 45 zł proponowal bym jakaś L-glutamine na lepsza regeneracje. Ale mimo wszystko radze odłozyc sobie pieniązki i poczekać jeszcze chociaz z 3 miesiące i dopiero kupić sobie jakis zestaw odrzywek. Narazie mysle ze sama dieta i dobry trening ci wystarczą, ale cóz, twoja decyzja;) Pozdrawiam!

Kakashi
13-12-06, 20:31
poczekaj z tym..nie badź napaleńcem:D jak na sucho przestanie przyrastac Ci masa i zwiekszac siła to wtedy bedzie pora na kreatynke:D do tego czasu tylko gainery/białka:D pozdro:D

Jose
13-12-06, 23:14
gainera moglbys kupic, za 160 zl to juz masz wiele gainerow do wyboru