PDA

Zobacz pełną wersję : Metanabol



Domino
28-05-09, 13:04
Siemanko Mam do was pytania o METHANDIENONE ruska metka a pytania sa nasptepujace
1-Czy dobrze kopie?
2-Dawkowanie?
3-Z czym brac?
Wiem ze sa tematy ale ja sie wole spytac:D
wiem tez ze nie oplaca sie mety ruszac dlugo cwicze z przerwami jadlem juz odzywki ale nie chcialo mi sie cwiczyc wolalem pic vodke ale przeszlo mi i metke chce wziasc Waze 87Kg Wzrost 185cm

sts
28-05-09, 13:13
wiek? ogólnie dla mnie ta meta lipa od 2 lat jej nie produkują i same wały .Czysta loteria na kogo zadziała na kogo nie.
dawkodanie 3 tabs góra 4 dziennie na 1 raz.
Z czym brać na pierwszy raz samą albo z propem

Domino
28-05-09, 13:16
17lat wiek:D
a o co chodzi z tym odblokowaniem??

Rambo19
28-05-09, 13:23
Chodzi o Clomid.
Po ostatniej dawce mety go bierzesz (do 12 godzin)

Domino
28-05-09, 13:26
A skad mam wziasc tem CLOMID?? a jak sie nie odblokuje to co wtedy samo sie odblokuje??

fallenursus
28-05-09, 13:28
a o co chodzi z tym odblokowaniem??

saa nei dla ciebie

Domino
28-05-09, 13:30
dla ciebie wiem o co chodzi ale jak sie nie odblokuje to co wtedy??

lg team
28-05-09, 13:36
temat do usuniecia,

Domino
28-05-09, 13:37
sie pytam to mozecie odpowiedziec co bedzie jak sie nie odblokuje

fallenursus
28-05-09, 13:39
po czasie sie odblokujesz sam,ale jesli bedziesz mial mocnego bloka to bedzie wrakiem faceta. 0 testu w organizmie nie jest przyjemnmym zyciem.zmecznie,nic sie nie chce robic, fjut nie staje, 0 ochoty na sex...szybki powrot estrogenu,mozesz sie zachowywac jak baba..wszystko mozliwe. rowniez mozliwe ze cie nie zablokuje. grales w ruska ruletke? to jak nie wezmiesz odbloku to pograsz :)

Domino
28-05-09, 13:47
pier**le nie jem tego a sprzedadza mi tem ClOMID w aptece?

Domino
28-05-09, 13:48
sorry za nastepny post a jak bym jadl Testosterol 250 z metka??

sts
28-05-09, 13:50
sorry za nastepny post a jak bym jadl Testosterol 250 z metka??

jaja se robisz? następny....

fallenursus
28-05-09, 13:52
pier**le nie jem tego a sprzedadza mi tem ClOMID w aptece?
nie


sorry za nastepny post a jak bym jadl Testosterol 250 z metka??

kolego za mlody na takie imprezy. uwierz, narazie nie ma sensu, rozjebiesz sobie tylko os hormonalna i mozesz miec klopoty na przyszlosc.w tym wieku masz rozpierduche hormonalna w organizmie, a chesz dozucac do tego bombe atomowa... wykozystac ten nadmiar naturalnego testosteronu co masz- to twoje zadanie jest teraz. o saa mozesz sobie tylko poczytac.....

Domino
28-05-09, 13:54
ale jak zjem ten TESTOSTEROL 250 Z METKA BEDZIE GIT zjem tylko 50tablet metki??

Rambo19
28-05-09, 14:19
Temat do zamknięcia

Domino
28-05-09, 14:22
ale co bedzie jak zjem 50tabletek i ten testosterol kurde

metadon
28-05-09, 14:26
i do tego MEGA ANABOL ;)
EDIT: i Megadietanabol ;)

Domino
28-05-09, 14:29
sie dogadac zwami

Piorun
28-05-09, 14:33
aktualnie
jesli bedziesz jadl jak sie nalezy, zapierdalal na silowni osro i z sercem ale tez z glowa to da Ci to rezultaty lepsze niz jakikoliwek steryfd w jakichkolwiek ilosciach zle aplikowany szczegolnie na dluzsza mete
bo za 4 lata, 8 lat wciaz bedziesz zyl i wciaz bedziesz mlody, swiat sie nie zawali
tylko ze na zle aplikowanych sterydach bedziesz flakiem

a na cwiczeniach zdrowych bedziesz mial dobrej jakosci miesien, wiedze, doswiadczenia, i duze mozliwosci

Domino
28-05-09, 14:35
Piorun jak zjem 50metki i testosterol 250 da to cos i bede musial sie odblokowywac??

Piorun
28-05-09, 14:56
Piorun jak zjem 50metki i testosterol 250 da to cos i bede musial sie odblokowywac??

Zacznij od odblokowania sobie mózgu.

Tzn to nie jest tak ze na sterydach puchniesz, sterydy zwiekszaja potencjal rozrostu miesni ale tylko zwiekszaja, jak eni ma diety, cwizen to nic nie zyskasz a stracisz duzo wiecej

sterydy to niebezpieczna sprawa to nie jest tak jak bys sobie pil red bulla

Domino
28-05-09, 14:58
jakie kurwa parowki glupie wielcy znawcy a chuja sie znacie szczerze tez moge przeczytac forum a ja chcialem sei tylko dowiedziec czy trzeba chuj ci na karabin.... Na caly Polski smiech PIORUN co to kurwa jest masz kosc i lezec psie

sts
28-05-09, 15:17
jakie kurwa parowki glupie wielcy znawcy a chuja sie znacie szczerze tez moge przeczytac forum a ja chcialem sei tylko dowiedziec czy trzeba chuj ci na karabin.... Na caly Polski smiech PIORUN co to kurwa jest masz kosc i lezec psie

szczyt inteligencji ...

Domino
28-05-09, 15:21
Sts bo sie pytam powaznie go czy te glupie odblokowanie bede musial czy nie a ten glupio odpisuje

patryk1336
28-05-09, 15:26
bo jestes nastepnym zrytym noobem i nigdy odzywek niejadles a juz o koks pytasz !! wes sie rozbiegnij i z calej sily w drzewo jebnij ;]

ps: 50 tabsow metki nic Ci sie niestanie organizm sam wruci do normy po takiej dawce ..... ale jaki w tym sens gdy metka konkretnie zacznie kopac po ok 100 tabsach? przynajmniej ja po 50 tabsach nawet niepoczulem ze cos biore ...

Domino
28-05-09, 18:00
kozaku zajebany zjadlem tyle odzywek ze cie glowa boli nic nie dziala jedynie jak nic nie bralem ale jadlem duzo dawalo efekty metki juz zjadlem 50 tabletek i chce zjesc jeszcze 100 dlatego sie pytam o to jebane odblokowanie

Riddick23
28-05-09, 18:17
widze ze juz Cie od tej mety az porylo niezle...bluzgasz jak jakis durny burak ze wsi (bes obrazy dla innych) Tyle odzywek zjadles i nic ooo to ciekawe jakie jadles? moze bialko z ostrowia 20kg:yawn: Normalnie wez odpusc sobie , bo jestes jawnym leszczem i bierzesz sie za wysokiej klasy gowno

wojtas3
28-05-09, 18:22
Riddick23 ty gościu ja jestem ze wsi masz jakiś problem?:twisted: ale burakiem chyba nie jestem:yawn:

hans1237
28-05-09, 19:17
domino czy jak ci tam kup sobie 200metki zjedz i olej odblok,potem deke koniecznie solo!!!!! natura cie nie wykonczyła ale sam sobie pomozesz widze,wiec wbij do mnie na priv to załatwie cie do 0,5roku moimi radami.

Początkująca
28-05-09, 19:23
akie kurwa parowki glupie wielcy znawcy a chuja sie znacie szczerze tez moge przeczytac forum a ja chcialem sei tylko dowiedziec czy trzeba chuj ci na karabin.... Na caly Polski smiech PIORUN co to kurwa jest masz kosc i lezec psiej

chłopcze przetłumacz bo łaciny nie znam:P a parówki nie są głupie tylko nie zdrowe!

Fehu
28-05-09, 19:33
jakie kurwa parowki glupie wielcy znawcy a chuja sie znacie szczerze tez moge przeczytac forum a ja chcialem sei tylko dowiedziec czy trzeba chuj ci na karabin.... Na caly Polski smiech PIORUN co to kurwa jest masz kosc i lezec psie


Ty jesteś "psem" który ostatnio widział kość jak miał złamanie otwarte!

P.S
trochę kultury bo jak widzisz my też możemy Cię pojechać ;D

MhL
28-05-09, 19:41
Co do tematu:
Podobno Tobie przeszlo picie wodki, wiec chcesz cwiczyc:
1. Od ssa sie nie zaczyna. To ostatni element jakiego potrzebujesz.
2. Nie wykorzystwales potencjalu organizmu,.
3. Za wczesnie zaczniesz, szybciej skonczysz, bo bedziesz rozczarowany efektami.
4. Nie masz diety, nie przykladasz sie do treningow, wnioskujac z 1 postu w tym temacie, nie bedziesz mial efektow nawet na najsilniejszej dece(choc niektore napewnio wystapia).
5. na forum ludzie DORADZAJA. Tobie odradzamy branie sie za gowno.
6. Poczytaj podwieszone, pomysl, wyjdz, dorosnij i wroc.

Pozdrawiam.
Panowie, do zamkniecia.

fallenursus
28-05-09, 19:42
WY NIE WIDZICIE ZE GOSCIU LECI solo trenem i dlatego go tak pieni z ryja?:twisted:
wyrwac chwasta
p.s. a tak naprawde to w kanadzie nie ma poziomek :(

patryk1336
28-05-09, 20:08
kozaku jebany hahaha xD:D dobre :D chlopie probojesz grypsowac ale cos Ci to nie zazbyt wychodzi chcesz to biez ta metke odblok zalatw se clomid i lecisz z tematem ale jak juz to przynajmniej ze 200 tabsow zeby poczuc efekt:) na masie jak i na wątrobie :) pzdro

dasibe
28-05-09, 20:55
Cześć!
Może tutaj ktoś udzieli inf na temat spożywania metanabolu w wieku 18 lat ? Przykładowo jeden cykl 100 tab. Szczerze,czy warto oczywiście z odpowiednimi dodatkami ... Na jaki efekt można liczyć?

patryk1336
28-05-09, 21:00
hehe 100 tabs to troche malo ale na początek mozesz spróbowac ze 100 i efekt jakis tam bedzie napewno siła ruszy i kilka kg wpadnie :)) na zaduzo niemasz co liczyc przy takich ilosciach :) ale wiadomo 70% zalezy od diety reszta to trening i regeneracjia i koksy.. pozdro

vold
28-05-09, 21:22
Nie przeklinamy na forum!!!!!!!!!!!, to podstawa!


zamykam!