PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl!!!



jaca666
28-05-09, 11:34
Witam speców!!!
Jestem na cyklu:
1-4 metanabol Razak 40mg ed
1-8 testosteron enanthat Pakistan 250mg e5d
6-10 stanazol DB Pharma
I odnośne tego pytanie.
Gdy byłem na mecie rosłem w oczach a teraz jestem na samym teściu bo to już 5 tydzień i nagle wszystko stoi w miejscu od kiedy skończyłem metę.Nie wiem jaka może być tego przyczyna???
Dieta jest bo trochę się na tym znam. Trening tez dobry bo na masę.Może za rzadko walę teścia (e5d)???
Cel to masa ale wiem że jak za kilka dni walne stanazol to mnie wyrzeźbi więc z masy nici ale to lepiej bo mięsnie bedą suche i bez wody.
Przed cyklem ważyłem 101kg łapa 45cm obecnie waga 103.5 a łapa 46cm bylo po mecie ale obecnie juz widzę że spada i jest 45.5cm.Siła ladnie mi poszła na nogi bo kończe przysiad 190kg 6 ruchów a np wl to tylko 5 kg mi poszło.

lg team
28-05-09, 11:42
dawka mety odpowiednia, ale dawka testo to troche mala dawka jak na twoje warunki...

trzeba bylo leciec e3d badz poprostu 2-3amp week,

to jesli masz legit testo, bo mozna podejrzewac tez ze masz fake, sporo fajkow tego testo lata po kraju...

mozesz uratowac jeszcze sprawe dodajac chociazby propa na min 6 tyg w dawce 100mg e2d i po 3-4 tyg zwiekszyc do 200mg e2d no i dajac odpowiednia dawke winka,

vold
28-05-09, 11:47
Za mała dawka testo.

jaca666
28-05-09, 11:52
Czyli co 3 dni walic tescia???
A ten teston to GEOFMAN PHARMACEUTICALS.

lg team
28-05-09, 11:54
jesli chodzi o tego tescia to raczej mowa o orginale, bo nie slyszalem o wyjebkacg tego towaru, bo akurat niezbyt wiele go krazy po kraju,

czyli pozostaje kwestia za niskiej dawki poprostu...

w ktorym tyg jestes?

jaca666
28-05-09, 11:55
w 5 TYG. W niedziele skończyłem metke.

lg team
28-05-09, 11:58
cykl jeszcze do uratowania...

przejdz na 1ml e3d i ciagnij do 10 tyg, winko przesun i daj dawke tez 40mg ed

jaca666
28-05-09, 12:02
Oki dziekówa!!!
Dam Ci znać jak to będzie szło!!!
Myślisz że po ilu strzałach teraz będzie widać efekty???

lg team
28-05-09, 12:04
no az organizm zareaguje na odpowiednia dawke testo,

fallenursus
28-05-09, 13:25
niezapomnij zwiekszac CO TYDZIEN kalori. 300 max,zeby nie zalalo fatem.nie mozesz utrzymywac caly czas tej samej diety skoro robisz sie coraz wiekszy.

jaca666
28-05-09, 13:39
To fakt ale mi nie zależy na wodnistej masie tylko na czystej.A jeszcze mam pytanie do LG.Czy na połączeniu winka w tabsach z enthanatem pojdzie mi troche sily bo na samym enthanacie idzie ale nie wiele.Jak walilem metke z tesciem to szło super zobaczymy teraz jak bede walil e3d.

fallenursus
28-05-09, 13:42
...luknij do mojej relacji, powinno ci to odpowiedziec na pytanie.:twisted:, sila tez sie ruszyla. a o wode sie nie martw, wino to poprawi jesli cie troche zaleje.dlatego te kalorie musisz stopniowo zwiekszac,po malu, jesli widzisz ze cos leje, to aero dozuc.20min dziennie.

lg team
28-05-09, 13:42
sila szla bo metan krecil, enan w tej dawce by cie jedynie polaskotal a nie dal kopa, dawka e3d powinna ruszyc cie,

winko da wzrost sily, zawsze tez mozesz dodac na konec propa i poleciec z winkiem,

jaca666
28-05-09, 13:46
A ile propa proponujesz LG??
Bo to mój ostatni cykl przed wakacjami a kolejny dopiero we wrześniu.

lg team
28-05-09, 15:38
ryszyc setka do 3-4 tyg a pozniej wskoczyc na 150-200mg i pociagnac ze 3 tyg i zejsc do setki,

jaca666
28-05-09, 21:13
LG czyli teraz jade samym tesciem e3d 250mg przez 3 tygodnie a potem od 8 tygodnia przez 5 jade tesciem i winkiem???
A przez te 3 tygodnie na samym teściu cos mi pojdzie siły i masy???

vold
28-05-09, 21:19
Skompresuj to testo, jak ci sie skończy zapodaj propa i jedz go z winem , wcale nie jest powiedziane że pujdzie tylko siła , przy odpowiednim jedzeniu masa może dalej isc.

jaca666
28-05-09, 21:22
Dietę mam super.Kilka lat się uczyłem co jeść wiec o to się nie boje.Trening też dobry więc oby ten teston co 3 dni coś dał.Bo w następnym roku chce wystartować w Debiutach!!!

jaca666
28-05-09, 22:48
A najlepsze jest to że sila idzie mi jak nigdy na bicepsy i barki a jednak klatka i triceps stoi w miejscu.Nie wiem czemu tak jest.Jutro robie plecy i zobacze jak bedzie!!!

vold
29-05-09, 08:35
Ja bym zwiększył węgle i białko, bo jeśli siła idzie a masa nie, może to byc powodem.

lg team
29-05-09, 13:33
5-10 enan 250mg e3d

z ostatnim strzalem enana dajesz 100mg propa i dawkujesz e2d przez 3 tyg, nastepnie przechodzisz na 200mg e2d i ciagniesz 3 tyg, i pozniej schodzisz na 100mg przez tydzien,

winko dajesz na 6-7 tyg tak zeby skonczyc je brac tydzien po propie,

fallenursus
29-05-09, 16:40
Ja bym zwiększył węgle i białko, bo jeśli siła idzie a masa nie, może to byc powodem.
czyli zgadzamy sie ze kolega musi w czasie cyklu zeby nie bylo zastoju masy caly czas zwiekszac kalorie.jechac na tych samych kaloriach przez tyle czasu, rosnac w miecho, to normalne ze jesli sie nie zwiekszy zastuj w rosnieciu bedzie.

LG 200mg propa e2d? 800mg tygodniowo? podwyzszyc enana,dobrze, ale az tyle propa?jak uwazasz,ale ja bym az tyle jemu nie zaladowal.overkill moim zdaniem. weim ze moje zdanie u Ciebie sie nieliczy....:errf:
facet musi zaczac jesc wiecej+zwiekszenie enanu mu w zupelnosci wystarczy. to jest jeden z najbardziejn spotykanych bledow podczas cyklu. ludzie caly czas jedza tyle samo. czyste prawo fizyki nawet.im wiekszy budynek stawaiaja, tym lepsze musza byc jego fundamenty.

tylko zeby kolega nie przstal tak samoch jesc po cyklu bo beda duze spadki.conajmniej miesiac-odblok- czeba jest tak samo duzo jak na cyklu, organizm musi sie przyzwyczaic do noszenia tak duzego miecha.

lg team
29-05-09, 19:47
jak gosc nie ma diety opanowanej to nie mamy o czym gadac, ale jak sadze jednak sie na niej zna, wiec nie pozostaje nic innego jak dopiac temat srodkow / dawek,

wiec to czynie, a dawka 200mg e2d dla goscia z jego warunkami wcale nie jest duzo, ja bralem 2amp testolica ed i przerobilem ten sok, wiec spokojna twoja,

to co tobie sie wydaje niech niech ci sie wydaje dalej,

fallenursus
29-05-09, 19:56
jak gosc nie ma diety opanowanej to nie mamy o czym gadac, ale jak sadze jednak sie na niej zna, wiec nie pozostaje nic innego jak dopiac temat srodkow / dawek,

wiec to czynie, a dawka 200mg e2d dla goscia z jego warunkami wcale nie jest duzo, ja bralem 2amp testolica ed i przerobilem ten sok, wiec spokojna twoja,

to co tobie sie wydaje niech niech ci sie wydaje dalej,
widac spimy obydwa. nie wiem czmu w glowie mialem te 800..800 to jakby walil eod, a Ty wyraznie napisales e2d....przypomnialo mi sie jak bralem prysznic na silowni :P:twisted:

jaca666
29-05-09, 20:58
Dietkę mam i trening też.Walilem enthata co 5 dni a teraz wale co 3 dni i czekam na efekty.Przy okazji musze kupic sobie propa.Może jakieś propozycję??? jakiej firmy???

hans1237
29-05-09, 21:56
DB PHARMA osobiscie testowałem polecam

lg team
30-05-09, 09:18
jest sporo dobrych na rynku, jest w czym wybierac, do czego masz dostep?

ht
30-05-09, 09:37
prop raczej nie jest podrabiany. teraz nr testolic. z underowych atomic.

vold
30-05-09, 09:43
Z underów DB Pharma , flor napewno działają,

Unikaj propów gdzie stęrzenie jest wyższe niż 100mg na 1 ml.

jaca666
30-05-09, 10:39
Mam dostęp do:
british dragon
international Pharma
Ukraina, Farmak
Farmadon

lg team
30-05-09, 10:41
Mam dostęp do:
british dragon
international Pharma
Ukraina, Farmak
Farmadon

w kolejnosci:

2/3
4
1

jaca666
30-05-09, 10:44
Tylko że ten Farmadon to akurat 50mg in 1ml

lg team
30-05-09, 10:49
wiem o tym, ale i tak bym wybral tego zamiast BD, tyle tylko ze stezenie niskie no ale trudno...

oczywiscie warto wybrac o wyzszym stezeniu zeby objetosciowo to bylo ok a nie 4ml propa ladowac wiadomo...

jaca666
30-05-09, 12:58
A można walić enthata np. e5d ale 500mg czyli 2ml w jednej strzykawce???????????????????????????????????????? ???????

lg team
30-05-09, 13:07
stary masz rozpisane dobrze to po co kombinujesz...
chcesz rob jak uwazasz tylko po co ktos marnuje czas zeby ci cos podpowiedziec...

jaca666
30-05-09, 13:12
Spoko od poniedziałku biorę 250mg e3d i tylko tak spytałem bo znam gigantów którzy biorą 1000mg e week.

lg team
30-05-09, 13:36
dla mnie to zadna rewelacja, propa bralem wiecej...

jaca666
31-05-09, 22:57
A jak bym chciał na koniec cyklu walnąć clenbuterol to jak ile i w jakich dawkach???

fallenursus
31-05-09, 23:19
clen zacznij od malych dawek. ja zaczolem od 25mcg(niektorzy od 50) i zwiekszalem o 25mcg co 2 dni. doszlem do 100mcg dziennie. 14 dni caly cykl clena. Mozna dluzej,ale ketotifen potrzebny na odswierzenie receptorow. MOzna spoko mieszac 2 weeks clen/2 weeks ef/kof.nawet jak juz przestanie clen toba zucac, to nie znaczy ze nie dziala. prosto sprawdzic mozna -termometrem. clen podwyzsza temp.ciala.

jaca666
31-05-09, 23:24
To mozesz mi rozpisac clen na pierwszy raz???

fallenursus
01-06-09, 00:19
no przeciez rozpisane :)zacznij od malych dawek, jaki masz clen? w tabsach czy liquid?w tabsach przewaznie sa po 100mcg, z kreseczka w srodku na przelamanie na pol,-50mcg troche trudniej na cwartke ale tez idzie-25mcg. i co dwa dni zwiekszasz dawke o 25mcg.przynajmniej ja tak robilem. Zwacaj uwage na rytm serca.Jesli ci cos nie bedzie sie podobalo, przestan brac clen.jesli masz clen w prochu, to pewno do rozpuszczenia. NIGDY NIE BIERZ PROCHU, JAK NIE MASZ WAGI CO DO MCG!

jaca666
01-06-09, 21:20
Na razie wziąłem 3 strzały co 3 dzień bo w poniedziałek,czwartek i niedziele a następny będzie w środę i dupa bo ręka ciągle spada i masa.Nie dużo ale leci w dół.Ciekawi mnie kiedy ten teść zacznie działać przy takim braniu o ile w ogóle zacznie działać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fallenursus
01-06-09, 21:31
jaca nie pekaj, zwieksz kalorie. nic cie nie zaleje jak bedziesz zwiekszac stopniowo.

jaca666
01-06-09, 21:48
Ja jestem pewień że to nie dieta bo mam dobrą.Typowo kulturystyczna i jeśc wiecej nie dam rady.Jestem pewny że to nie tak cos z testonem i czekam az w kiońcu zacznie działać!!!!!!!!!!!

fallenursus
01-06-09, 22:05
Ja jestem pewień że to nie dieta bo mam dobrą.Typowo kulturystyczna i jeśc wiecej nie dam rady.Jestem pewny że to nie tak cos z testonem i czekam az w kiońcu zacznie działać!!!!!!!!!!!
nikt Ci nie mowi ze masz zla diete. calyczas na tej samej lecisz? Pomysl nad tym uhm..fizycznie lub logicznie ,jak wolisz. Musisz zwiekszac kalorie im dalej jestes w cyklu tymw iecej musisz jesc zeby nie przestac rosnac. Im wiekszy budynek ,tym wieksze poczeba mu fundamenty, tak czy nie? Poprostu nie odpowiedziales na pytaniem,czy zwiekszasz kalorie? weicej bialka+wegla jak ci ju Vold powiedzial..
caly sprzet mailes z tej samej firmy? chodzi oto ze na poczatku mogles walic dobry sprzet, potem inne mogly byc walki...o ile masz zastuj a kalorie zwiekszasz.Jesli nie zwiekszasz kalori , nie mozna sie patrzec na soki. Pierwsze co powinienes pozmieniac to DIETA.

lg team
03-06-09, 17:44
clen podwyzsza temp.ciala.

w teorii...
nie u wszystkich to wystepuje, tak samo jak kolatanie serca, drzenie rak, ogolnie rozbicie i poczucie oslabienia na treningu,

patryk1336
03-06-09, 18:06
ja na clenie najbardziej czułem drzenie rąk nic wiecej niezaobserowalem:) a temp ciała niestety niemiezylem:)

fallenursus
03-06-09, 18:54
w teorii...
nie u wszystkich to wystepuje, tak samo jak kolatanie serca, drzenie rak, ogolnie rozbicie i poczucie oslabienia na treningu,

tia,prawda.mna niezle zucalo w te i wefte przy 50mcg.
koles ktory tak sie zna na miarach jak ja na szybowcach, kiedys na pierwsze starcie lyknal 2 tabsy po 100mcg :P powiem krotko- przestraszyl sie podczas dnia :P
ale on rowniez juz 2 razy ''na oko'' odmierzyl proch johanbiny...to dopiero byly jajca.Ale tfardziel dalej zyje :twisted:

lg team
03-06-09, 19:21
nie ma clenu o tym stezeniu - 100mcg/tabs

hans1237
03-06-09, 19:27
nawet z hujową dieta powinno isc.....a napewno nie cofac sie......ja bym obstawiał lipny sok albo nie wiem ale mialem tak z propem z 1ml zwiekszyłem na 1,5 po czasie znowu stop wiec zwiekszyłem na 2ml i jeszcze poszło,lecialem to 6 tyg z metką,i cykl mi sie podobał dlatego mysle nad propem na kicka w nastepnym cyklu.

jaca666
03-06-09, 19:31
Dzis juz poszedł 9 strzał a ja nie widze róznicy.Chyba przerwę cykl i się odblokuje bo szkoda mi juz kasy!!!!

hans1237
03-06-09, 19:36
ja bym tak poczynił jak piszesz,jak spada o zal.pl nie cykl

jaca666
03-06-09, 19:41
Przedtem brałem co 5 dni ale ostatnie 4 strzały biorę co 3 dni.Dziś był 9 a sobotę będzie 10 czyli prawie 2 tygodnie od kiedy zacząłem brać co 3 dni!!!!!
Naprawdę dietę mam dobra i trening też.A tu dupa nic a nic w łapie nie pójdzie.
Może to znak że już czas się rzeźbić!!!

lg team
03-06-09, 19:46
cienki jestes, psychike masz cienka...
wlacz do konca, albo zostan nieudacznikiem...

jaca666
03-06-09, 19:49
Nie chodzi o psychikę tylko o to że będę długo zablokowany a i tak nic mi nie idzie!!!!
Wezme jeszcze 3 strzały i wtedy zobacze jak jest i albo przerwę albo wezme do końca!!!

fallenursus
03-06-09, 20:08
nie ma clenu o tym stezeniu - 100mcg/tabs

Synergy Labs clen robia po 100mcg,tabsy
Atlas po 50 w tabsach, po 200mcg/ml w liquid, u nas

fallenursus
03-06-09, 20:11
jaca ile bialka/wegla/tluszczu jesz?odaj ze 2 szejki, jak nie m ozesz normalnego jedzenia w siebie wcisnac. dwie miarki bialka na szejk. bedzie jakies 400cal wiecej na dzien. Poczekaj z tydzien.I sie zwaz.Moze za duzo aero robisz?Ile ty juz to ciagniesz?Nic nie masz do stracenia,a mozesz zyskac.Zacznij czlowieku w siebie wciskac na hama miche:)nadal nie odpowiedziales na pytanie, czy ciagniesz ta sama dieta od poczatku cykla czy zwiekszales caly czas kalorie.Dieta na mase jest do czasu jak ci juz tej masy przyrosnie,potem czeba zaaplikowac diete na wieksza mase zeby dalej rosnac.

vold
03-06-09, 20:22
Jeśli od 2 tyg bijesz co 3 dni to i tak praktycznie jeszcze to nie działa tak jak powinno.

jaca666
03-06-09, 21:31
Białko 260-300g
Węgle 500-600g
Tłuszcze 100-120g
Zmieniam jedzenie co jakis czas.Znam sie na tym więc dieta jest oki.
A odzywek mam tez duzo bo i gainer 737,białeczko 90% i Z biogenixa Prolongatum a suple to BCAA i Hmb.

jaca666
03-06-09, 21:32
Vold to po ilu działa???

jaca666
03-06-09, 21:33
Aha ciagne dopiero 7 tydzień a aerobów tylko 2 razy na tydzień po 30 min rano!!!!!!!!!!

fallenursus
03-06-09, 22:00
zalezy od czlowieka,ale

wiekszosc zaczyna rosnac przy 5tym do 9tego tygodnia cykla (nie biore pod uwage mety), dlatego 10-12 tygodni cykl jest jakby to powieziec na zsolidowanie przyrostow.W tych tygodniach najwiekszy przyrost masy ludzie zaobserwowali.
Jesli sila ci nadal izie w gore, soki nie moga byc walkiem. Bo by ci cala sila po mecie odpadla.nawet po sobie to zauwazylem, mialem maly zastuj sily po zakonczeniu metki przez jakies 10 dni, potem sie znowu ruszylo.teraz jak juz wlazlem na wino ,znowu sie zaczelo ruszac do gory powoli z sila.Wage mam caly zas taka sama, nie szlem na mase wiec nie jem ponad kalori.Na winie jak wzucisz puzniej nie urosniesz.Sterzenie tescia w plazmie przy podwyzszeniu dawki podskoczy ci odrazu, twuj metabolizm znowu dostal kopa--test zawyza metabolizm,ale zeby zobaczyc pazury nowej dawki tescia musisz jak Ci powiedzial Vold troche poczekac. 7 tygodni a masz zastuj, tu cos nie jest dopiete. Ja stawiam na zamalo papu.
bez obrazy oczywiscie.

p.s ile to wychodzi w kaloriach te twoje macro? srednio 4000 jakos?

jaca666
03-06-09, 23:01
Papu jest oki bo nieraz ale kilka lat temu robiłem podobne cykle na metce i omcei rosłem po 10kg na cyklu a tu tylko 2 kg jak na razie i to na samej metce.A metka była z Razka za to na poprzednim cyklu na metce DB Pharma urosłem 6 kg na samej mecie!!!Zobaczymy jutro jak siła bo robie barki.Aha i na biceps idzie tez mi fajnie siła!!!

vold
04-06-09, 11:17
środek w pełni aktywny po ok 3 tyg.

jaca666
04-06-09, 14:25
Zapomniałem dodać że od kiedy wale teston e3d to chodzę na kibel co 3 godziny i nieraz walę 5 razy dziennie a bąki mam tak śmierdzące że mnie samego duszą a co dopiero innych!!!
Czym to może być spowodowane!!!???

fallenursus
04-06-09, 14:56
twuj metabolizm znowu dostal kopa--test zawyza metabolizm,

czytamy posty uwazniej :)
musisz to zrekompensowac, czyli zamiast siedziec na forum tutaj, proponuje wgrysc sie w kure :)

jaca666
04-06-09, 15:24
Fallen a jak myślisz czy chcąc robić masę powinienem robic serię łączone tak jak teraz np na klatkę???
Wyciskanie sztangielek na ławce skosnej i od razu bez przerwy rozpiętki na ławce skosnej!!!Chcę w ten sposób poprawić górę klatki i żeby w czasie treningu napłyneło tam więcej krwi!!!

fallenursus
04-06-09, 15:32
na treningach dla innych to ja sie znam tyle co sroka na komputerach. Wiem co NA MNIE dziala. masa mi na klacie poszla bardzo szybko w gore podnoszac jak najciezej, szczegolnie na skosnej w gore.na prostej, ja bardzo sporadycznie robie, ajak juz to bardzo powoli ostatnie cwiczenie z malym obciazeniem na szmicie.
gorna skos to moje pierwsze cwiczenie 95% treningow.chba ze ide popoludniu i zaduzo palantow siedzi i pierdoli i nie mam miejsca.nawet seria 2-3 ale ciezar co juz wiecej nie podniose.wtedy na drugi dzien czuje normalnie jak rosnie klata :)piramida zawsze.prubowalem duzo wariantow,ale najciezsze jak biore,zawsze rosnie. nawet przy redukcji.
p.s a co do qp to srednio 4 kloce dziennie :P

jaca666
04-06-09, 19:31
Jestem o treningu barków i kaptura i powiem choć nie chcę zapeszać ale chyba coś się ruszyło.Mam więcej siły na wszystkie ćwiczenia i ładnie się spompowałem.Mam nadzieje że to teston wreszcie działa!!!
Jutro trening grzbietu i tricepsów a więc będę mógł powiedzieć coś więcej!!!!

lg team
05-06-09, 11:38
to wina zarcia,
dodaj do kazdego posilku i kazdej porcji odzywki 1 x espumisan,

jaca666
05-06-09, 19:13
I jednak idzie bo plecki dziś się spompowały i siła poszła na wiosłowanie około 5-10kg bo skończyłem 130kg i w ogóle na każde ćwiczenie miałem o wiele więcej siły niż tydzień temu a i na triceps przy wyciskaniu na lawie w wąskim uchwycie poszło mi 2 ruchy więcej przy 120kg niż tydzień temu.
Jednak żeby być pewnym poczekam do poniedziałku do klatki i bicepsa!!!
Jutro kolejny strzał rano!!!

vold
05-06-09, 22:57
No i git.

jaca666
08-06-09, 18:42
I już sam nie wiem co się dzieję???!!!
Dziś była klatka i bicepsy.
Na płaskiej to samo co tydzień temu ani cm więcej.Wszystko stoi i skos i rozpietki to samo a znów biceps robiłem sztanga łamana stojąc ostania serie 80kg i tydzień temu było 3 ruchy a dziś już 5 i w ogóle siła na biceps idzie w górę jak trzeba tylko ta klata stoi w miejscu.
Co może być nie tak???
Może plan na klatkę zmienię???
Ciągle go zmieniam ale zawsze od 3 miechów zaczynam od wyciskania na płaskiej a za tydzień zacznę od skosu!!!
Waga troszkę ruszyła ale z 0,5kg w tydzień więc nie dużo.Łapka może minimalnie też do przodu ale w lustrze widzę różnice i to mnie cieszy.Najdziwniejsze jest to ze nie zatrzymuje wody tak jak na poprzednich cyklach i mięsień wydaje się w miarę fajny.
W sumie w życiu trochę tescia i omki się zżarło więc może teraz czas na dekę itp???
Masa jest ale ta siła nie najlepsza na klate a moze to genetyka>???

Aponax
08-06-09, 21:34
Jaca , rozmawialem z pewnym "starym wyjadaczem " z mojej siłowni przed chwila przez telefon o twojej sytuacji z klatka i poradził abys robił wszystkie cwiczenia zwiazane z klatka sztangielkami :] , przemysl moze jest w tym jakis sens .

jaca666
08-06-09, 21:58
Oki dziekówa spróbuje od następnego poniedziałku!!!

lg team
09-06-09, 10:40
stary juz ci pisalem, pekles psychicznie i kupa juz...

poza tym doswiadczony jestes niby a piszesz ze ciagle plan zmieniasz... ma to sens, jak organizm ma zareagowacna potencjalnie odpowiedni plan jak zanim zobaczysz jego efekty to ty juz zmienisz go...

przestan sie kurwa zamartwiac tym czy tamtym tylko bierz sie w garsc i napierdalaj trening a nie siedzisz przed kompem i marudzisz jak ciota...

:smile:

jaca666
09-06-09, 11:09
Jak mam nie marudzić jak nic nie idzie!!!
Siła na klatę ciągle spada a na bica idzie w górę i jak to rozkminić???!!!
Będę zaczynał teraz od skosu i już.Może coś do końca czerwca ruszy a od lipca redukcja i chuj!!!Ale redukcja bez koksu a od września z powrotem masuję!!!

jaca666
09-06-09, 11:09
LG a maiłeś kiedyś tak że na koksie nie szła Ci siła np. przez miesiąc na klatkę!!!???Albo łapa stała w miejscu???!!!

lg team
09-06-09, 11:11
nie przypominam sobie...

stary wroc do klasyka - plaska / skos + rozpietki / brama / przenoszenie,
bez paniki, wyluzuj, im bardziej bedziesz chcial tym bardziej bedzie lipa,

fallenursus
09-06-09, 13:39
Ale redukcja bez koksu

zle ci to padnie na psyche, zgubisz kupe miecha

lg team
09-06-09, 14:24
clenu dodaj, efy,

vold
10-06-09, 23:08
Ze nie idzie powodów moze być wiele, 80% starych sterydziaży tak miało na bank, błąd może być we wszystkim ale i jest tak że organizm też ma swój chwilowy zastuj.