PDA

Zobacz pełną wersję : woda z parówek



BoloYeung
27-05-09, 15:24
co sądzicie o wodzie z parówek czy naprawde jest takim magicznym napojem i pijąc ją dziennie mozna skoczyć ładnie na wadze???

sts
27-05-09, 15:26
jaja se robisz? to już lepiej weź wodę w której się myjesz.. :) na pewno na wadze wskoczysz po niej.

Anaboliczny Koks
27-05-09, 15:29
wode z kibla pij

BoloYeung
27-05-09, 15:34
chodzi oczywiscie o wode w której gotowane są parówki

sts
27-05-09, 15:38
chodzi oczywiscie o wode w której gotowane są parówki

pisałem już jaja se robisz?

klocur
27-05-09, 16:02
do dzialu dowcipy z tym :D

ziomeczek
27-05-09, 16:11
Woda z parówek działa jak odzywka wiec pij ja dwa razy dziennie zagryzając kałem który działą regenerujaco .Lepsze niz koks wiec zacznij od dzis:PPPPPPPPPPPP

jaca666
27-05-09, 16:18
O kurwa bo jebnę!!!!
Ktoś kocopoły opowiada małolata a potem taki efekt jaki widzimy.
Nie słuchaj głupot Bolo!!!

xxmłodyxx
27-05-09, 16:24
co się z niego śmiejecie....ja znam łepka co jdł provit taka pasza dla świń...mówił ze je to bo chłopaki w liceum mu powiedzieli ze dobrze na masę idzie....to dopiero był debil;) a ty BoloYeung nie daj z siebie robic idioty

fallenursus
27-05-09, 16:26
musisz naprawde uwazac na wode z parowek. jeden z bardziej aromatyzuajcych srodkow. mozliwosc gino jest niewykluczona.kontrowac to tylko mozna pasza dla swin.nolva na gino po wodzie z parowek niestety nie pomaga:( mam nadzieje ze nie bazujesz calego cyklu na wodzie z parowek??wode z parowek tylko z tescie! nigdy samej! gorsze swinstwo solo od deki!!

BoloYeung
27-05-09, 17:34
fallenursus to z wodą to od niecałego tygodnia testuje ale jeśli nie warto to nie warto , cyklon juz prawie skończony , zadowolony jestem niedługo zamieszcze foto , mój następny cel to masa masa i jeszcze ras masa ale jak narazie dam organizmowi odpocząć od koksu i jakiś niekonwencjonalnych naturalnych sposobów spróbuje byle co byle masy dawało

fallenursus
27-05-09, 17:41
ALE TERAZ TAK bez jaj juz.. tego cyklona to tak jak Ci mowilem szles czy cos nabroiles po swojemu?

BoloYeung
27-05-09, 17:45
fallenursus według Twoich instrukcji dokupiłem sobie jeszcze białko ale poszło mi w dwa tygodnie został mi jeszcze ostatni strzał tescia i zamieszczam foto oczywiscie clomid tez sam zobaczysz efekty jak na pierwszy cyklon to raczej zadowolony

fallenursus
27-05-09, 17:48
gites, tylko nie zjeb z odblokiem i jedzenie tak samo jak na cyklu! bo bedzie porazka. zmiejsz treningi o jeden dzien,zeby bylo troszke wiecej odpoczynku. intensywnosc staraj sie trzymac taka sama jak mozesz,wiem ze ciezko po zejsciu z tescia, ale wal co masz przedtreningowe. grunt ze Ty jestes zadowolony.

BoloYeung
27-05-09, 17:50
fallenursus słyszałem ze dobrym pomysłem po cyklu jest kreatyna co sądzisz o tym ??

KowalX
27-05-09, 17:54
musisz naprawde uwazac na wode z parowek. jeden z bardziej aromatyzuajcych srodkow. mozliwosc gino jest niewykluczona.kontrowac to tylko mozna pasza dla swin.nolva na gino po wodzie z parowek niestety nie pomaga:( mam nadzieje ze nie bazujesz calego cyklu na wodzie z parowek??wode z parowek tylko z tescie! nigdy samej! gorsze swinstwo solo od deki!!

nie dodałeś ,że pasza dla świń to same hormony i można nie zahamować wzrostu...

BoloYeung
27-05-09, 17:58
znałem tez jednego kolesia który ćwiczył na pasie dla świn i nabrał ładnie masy a na mordzie spuchł ze masakra

KowalX
27-05-09, 17:59
znałem tez jednego kolesia który ćwiczył na pasie dla świn i nabrał ładnie masy a na mordzie spuchł ze masakra

mam nadzieję ,że już go nie znasz ;)

fallenursus
27-05-09, 18:34
fallenursus słyszałem ze dobrym pomysłem po cyklu jest kreatyna co sądzisz o tym ??

jesli jeszcze nie zaczoles krety, zacznij ja odrazu. mowilem ci ze przyswajanie krety pod wplywem saa jest o 200% wieksze. ja zawsze biore krete na cyklu.i po cyklu rowniez..czasami jade na krecie pol roku..czasami mniej.na mnie tonie robi roznicy. wychodze z zalozenia ze jesli juz laduje cos w siebie to wezme do pomocy wszystko co przydatne i da sie jak najbardziej dzieki saa wykozystac.nie buj sie krety,wody i wit.c.! 10-15g krety na cyklu dziennie w dni treningowe, w nietreningowe nie trzeba brac wogole krety.3g dziennie vit.c..kreta mozesz spokojnie jechac ze 2 miechy po cyklu.
i nigdy nie zmniejszaj ilosci bialka po cyklu a szczegolnie podczas odbloku! mozesz smialo dodaj troche efredyny jak masz skad do odbloku,jesli nie masz clen'a,ktora podobni jak clen dziala antykatabolicznie.