PDA

Zobacz pełną wersję : rozstepy



xxmłodyxx
26-05-09, 23:54
co jest lepsze na rozstępy...nawilzjace kremy czy natłuszczjace??a moze jeszcze co innego??

KowalX
27-05-09, 00:39
co jest lepsze na rozstępy...nawilzjace kremy czy natłuszczjace??a moze jeszcze co innego??

nawilżające balsamy nie kremy(one tylko odparowują)

luo
27-05-09, 10:49
A to niejest to samo? zresztą nieważne. Ja używam kremu robionego przez aptekę na receptę na bazie mocznika i jestem zadowolony (tani i b.dobry). Skóra jest nawilżona i tłusta przez kilka godzin

pey
27-05-09, 13:40
Temat powtarzał się kilka razy.

xxmłodyxx
27-05-09, 16:19
A to niejest to samo? zresztą nieważne. Ja używam kremu robionego przez aptekę na receptę na bazie mocznika i jestem zadowolony (tani i b.dobry). Skóra jest nawilżona i tłusta przez kilka godzin

a te kremy to maz na recepte czy jak???

Biernaczek
27-05-09, 17:28
Opcja SZUKAJ

KowalX
27-05-09, 18:17
A to niejest to samo?

nie...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
i też polecam zakupy w aptece ...

jeśli ma znaczek PL(nie chodzi o produkt Polski) znaczy ,że testowane jak lek

luo
27-05-09, 23:01
a te kremy to maz na recepte czy jak???

Tak, trzeba recepte ale lekarz rodzinny może Ci ją spokojnie wypisać. Już troche rodzajów kremów używałem m.in. pharmaceris,dr eris,fissan,lioton 1000, balsamy dla dzieci, oliwki i sporo innych ale powiem że wszystkie mają podobny efekt, większość z nich po prostu daje efekt nawilżania przez co skóra jest bardziej sprężysta. Jeśli wykonujesz ruch to skóra się rozciąga więc logiczne że jeśli jest bardziej sprężysta to niepęka i rozstępy jeśli już są to szybciej bledną więc niema sensu wydawać tyle hajsu na drogie kremy. Jeśli już je masz to się ich nieposbędziesz jedynie możesz je usunąć laserem (ale to dość kosztowne) lub same z czasem będą mniej widoczne