PDA

Zobacz pełną wersję : Grypa jelitowa



aidos
26-05-09, 20:03
W ostatniam weekendzie przechodzilem straszliwa grype jelitową, zygalem dalej niz widzialem, biegunka, goraczka. Staralem sie jesć ale nie moglem. Dzisiaj jak stanelem na wadze to sie przestraszylem 3 KG MNIEJ !!!! Mam mianowicie kilka pytan:
- czy zaczac trenować juz od jutro czy dac sobie spokoj do końca tygodnia
- czy wogole jest mozliwe stracic cieżko wypracowane 3 kg w 4 dni :(

luo
26-05-09, 20:13
W ostatniam weekendzie przechodzilem straszliwa grype jelitową, zygalem dalej niz widzialem, biegunka, goraczka. Staralem sie jesć ale nie moglem. Dzisiaj jak stanelem na wadze to sie przestraszylem 3 KG MNIEJ !!!! Mam mianowicie kilka pytan:
- czy zaczac trenować juz od jutro czy dac sobie spokoj do końca tygodnia
- czy wogole jest mozliwe stracic cieżko wypracowane 3 kg w 4 dni :(

jest to napewno efekt odwodnienia organizmu a nie utraty masy, chociaż pewnie na włóknach mięśniowych trochę się odbiło. Zależy jak się czujesz, jak dalej masz uczysie mdłości to narazie odpuść, jak jest ok to możesz troche się rozruszać, chociaż ja bym narazie odpuścił

KowalX
26-05-09, 20:16
W ostatniam weekendzie przechodzilem straszliwa grype jelitową, zygalem dalej niz widzialem, biegunka, goraczka. Staralem sie jesć ale nie moglem. Dzisiaj jak stanelem na wadze to sie przestraszylem 3 KG MNIEJ !!!! Mam mianowicie kilka pytan:
- czy zaczac trenować juz od jutro czy dac sobie spokoj do końca tygodnia
- czy wogole jest mozliwe stracic cieżko wypracowane 3 kg w 4 dni :(

"grypa żołądkowa/jelitowa" - potoczna nazwa zakażenia przewodu pokarmowego najczęściej przez rotawirusy.Bardzo łatwo się zarazić przez nie mycie rąk.

prawdopodobnie odwodniłeś się przez biegunkę, wymioty też swoje zrobiły i pewnie częstotliwość jedzenia w tym czasie zmalała ...
dużo piłeś?
uzupełnij płyny i daj spokój z 2-4dni niech organizm dojdzie do siebie...
polecam jogurty na uzupełnienie flory...

klocur
26-05-09, 22:15
raczej straciles wode i troche syfu zalegajacego w jelitach a nie mase ;] bez obaw

aidos
26-05-09, 22:39
Dzieki za wypowiedzi troche mnie uspokoiliscie :) Odpoczne jescze 3-4 dni i pod koniec tygodnia zaczne machać Oczywiscie SOG-i