PDA

Zobacz pełną wersję : ile razy w tygodniu



sledzix
26-05-09, 17:30
witam koledzy tak jak w tytule postu ile razy w tygodniu można ćwiczyć mięśnie brzucha kiedyś słyszałem ze można ćwiczyć codziennie ale nie wiem czy to jest prawda np jak ćwiczy się codziennie to można każdego dnia stosować inny trening??

sts
26-05-09, 17:37
3 może i 4 albo codziennie jak robisz a6w.

KowalX
26-05-09, 18:27
witam koledzy tak jak w tytule postu ile razy w tygodniu można ćwiczyć mięśnie brzucha kiedyś słyszałem ze można ćwiczyć codziennie ale nie wiem czy to jest prawda np jak ćwiczy się codziennie to można każdego dnia stosować inny trening??

codziennie ...

sledzix
26-05-09, 21:14
nie robię a6w natomiast robię rożnego rodzaju ćwiczenia tylko ze każdego dnia inne a w staram się urozmaicać trening i wlasnie nie bylem pewien czy mogę ćwiczyć codziennie

sledzix
26-05-09, 21:49
nie robię a6w natomiast robię rożnego rodzaju ćwiczenia tylko ze każdego dnia inne a w staram się urozmaicać trening i właśnie nie bylem pewien czy mogę ćwiczyć codziennie
czy jak będę stosował swój trening to nie przetrenuje mięśni brzucha ? i czy wtedy rezultaty beda odwrotne do tych które bym chciał osiągnąć

KowalX
26-05-09, 22:06
czy jak będę stosował swój trening to nie przetrenuje mięśni brzucha ? i czy wtedy rezultaty beda odwrotne do tych które bym chciał osiągnąć

ja ćwiczę w tej chwili systemem 4x dzień po dniu, 2x przerwa...

wcześniej jechałem 3x trening 1x przerwa, 2x trening ,1x przerwa,ale to z nudów kombinuję ;)

taka uwaga najpierw ćwiczymy dolne partie ,a następnie górne...

Ezachiel
26-05-09, 22:07
odwrotnne napewno nie bedą ;]

ale jak to jest z kazdym mieśniem, (chodz brzuch i tak jest wyjątkowy) nie przesadzaj

uwazam ze nie warto jakoś mocno katować brzucha kiedy nie trzeba spalać fatu


w sumie ćwiczac codziennie, to na inną partie brzucha co trening mozesz sobie pozwolić

KowalX
26-05-09, 22:13
każdy mięsień potrzebuję odpoczynku nawet brzuch i przedramiona ...

sledzix
26-05-09, 22:24
to jak to jest z tymi miesniami najpierw dolne partie później górne i na końcu skośne czy jak ?
jakie są przykładowe ćwiczenia na górne partie a jakie na dolne to jest bardzo mi potrzebne prosiłbym o jakieś przykłady ćwiczeń na poszczególne partie

KowalX
26-05-09, 22:34
to jak to jest z tymi miesniami najpierw dolne partie później górne i na końcu skośne czy jak ?
jakie są przykładowe ćwiczenia na górne partie a jakie na dolne to jest bardzo mi potrzebne prosiłbym o jakieś przykłady ćwiczeń na poszczególne partie

ja nie robię skośnych ,bo poszerzają sylwetkę hehe...
dolne np. unoszenie nóg do góry w leżeniu na plecach...
na górne spięcia...

jest tego trochę zobacz trening ABS2 (http://rapidshare.com/files/181808506/abs2.zip) jest świetny ,albo a6w (http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=13250)